Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Mediku Direktorių

Modestas_Wolf

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Modestas_Wolf

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Arvydas_Torres

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Mediku

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Eilini karto šaudo, skelbia kažkokius karus. :) free jailina, na aišku čia jau admin ne direktorius,

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Prieš tai esančiame punkte išvardinau.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :

https://www.youtube.com/watch?v=Vy4gm_f21Ns&feature=youtu.be
Irodymai jog viskas vyko MANO namuose
https://www.youtube.com/watch?v=flPbZBpEfzge08aa10d420bf39add7c52636a552e3c256.png

Redaguota Modestas_Wolfas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprasiau kad komentuoju bet jau tu toks molis kad negaliu ir dar net editini video nes galvoji kad busi miesto erelis bet tu tik miesto gaidelis esi, dar nesuprantu tu bisky keistas man esi kad tokius papeikimus rasai gal noriu pasidaryti taip pat kaip Mantis_Kent...

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na ka, ir vėl eilinis tavo papeikimas (nieko nuostabaus)... Pasiteisinimas iš mano pusės nebus pagrįstas melu kaip kad tavo kiekvienas sakinys pvz.:

 

 

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Eilini karto šaudo, skelbia kažkokius karus. :) free jailina, na aišku čia jau admin ne direktorius,

 

 

Įkalinau tave todėl, kad tu mano mašiną varei į vandenį, ir štai įrodymai:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iU5eSCQoxf4&feature=youtu.be

 

Einame toliau. Šaudžiau todėl, kadangi tu bei tavo kolega mano namuose esate nepageidaujami, ir kuomet paprašiau gražiai, jog išeitumėte - Jūs nepaklusot mano prašymui, todėl privalėjau pasielgti kitaip. Savo namuose galiu daryti ką tik noriu, ir galiu pasikviesti ką tik noriu, ir paprašyti išeiti ką tik noriu, todėl tavęs buvo paprašyta išeiti - bet tu nesutikai. Jeigu viskas būtų vykę lauke - tuomet būtų kita kalba, o dabar viskas vyko mano manuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau jog rašau, tačiau kiek žinau jai susieją asmuo su tema tuomet gali kaip liūdininkas rašyti :)

1. Modestai kam tu rašai papeikimą jai tu pats prašaisi dm, keletą kulkų iššoviai į Toresą kadangi pzu dariau ir su juo rašinėjausi tu pakėliai riaušias jo namuose. Čia jau turbūt tu nori nuversti jį todėl taip ir elgiesi.
2. Asmeniškai aš būčiau ir manau Marko būtų pasielgęs taip pat kaip Arvydas, mano namas mano teritorija esi nepaigeidaujamas asmuo todėl gražiuoju neišėjus šaudyčiau taipogi.
3. Nematau rimtos priežasties kodėl Mariau turėtum bausti šį Direktorių, asmeniškai esu liudininkas ir tikrai situacija buvo nepakenčiama. Todėl dar ir į gėdos stulpą įrašyk Modesta už vertimus direktorių...

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na ka, ir vėl eilinis tavo papeikimas (nieko nuostabaus)... Pasiteisinimas iš mano pusės nebus pagrįstas melu kaip kad tavo kiekvienas sakinys pvz.:

 

 

Įkalinau tave todėl, kad tu mano mašiną varei į vandenį, ir štai įrodymai:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iU5eSCQoxf4&feature=youtu.be

 

Einame toliau. Šaudžiau todėl, kadangi tu bei tavo kolega mano namuose esate nepageidaujami, ir kuomet paprašiau gražiai, jog išeitumėte - Jūs nepaklusot mano prašymui, todėl privalėjau pasielgti kitaip. Savo namuose galiu daryti ką tik noriu, ir galiu pasikviesti ką tik noriu, ir paprašyti išeiti ką tik noriu, todėl tavęs buvo paprašyta išeiti - bet tu nesutikai. Jeigu viskas būtų vykę lauke - tuomet būtų kita kalba, o dabar viskas vyko mano manuose.

namas ne tavo o mano :) interjieras tavo ne toks :) o štai įrodymai, kad tu nemirksėdamas meluoji :) P.S direktoriui nepridera taip meluoti :/ Ir Marko, paprašyk jo tau parodyti jo namo vidu :)

https://www.youtube.com/watch?v=flPbZBpEfzg&feature=youtu.be

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau jog rašau, tačiau kiek žinau jai susieją asmuo su tema tuomet gali kaip liūdininkas rašyti :)

1. Modestai kam tu rašai papeikimą jai tu pats prašaisi dm, keletą kulkų iššoviai į Toresą kadangi pzu dariau ir su juo rašinėjausi tu pakėliai riaušias jo namuose. Čia jau turbūt tu nori nuversti jį todėl taip ir elgiesi.

2. Asmeniškai aš būčiau ir manau Marko būtų pasielgęs taip pat kaip Arvydas, mano namas mano teritorija esi nepaigeidaujamas asmuo todėl gražiuoju neišėjus šaudyčiau taipogi.

3. Nematau rimtos priežasties kodėl Mariau turėtum bausti šį Direktorių, asmeniškai esu liudininkas ir tikrai situacija buvo nepakenčiama. Todėl dar ir į gėdos stulpą įrašyk Modesta už vertimus direktorių...

 

as soviau ? :D as net gun neturejau nes sultanas toli toli buvo o mano motocikla mano namuose boomino ir mane šaudyt pradėjo :) ir namas ne jo, ir ponas, taves tuo metu serveryje nebuvo, tu uz geros valandos prisijungei ir nueejai i ofisa afk :)

https://www.youtube.com/watch?v=flPbZBpEfzg&feature=youtu.be

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

namas ne tavo o mano :) interjieras tavo ne toks :) o štai įrodymai, kad tu nemirksėdamas meluoji :) P.S direktoriui nepridera taip meluoti :/ Ir Marko, paprašyk jo tau parodyti jo namo vidu :)

https://www.youtube.com/watch?v=flPbZBpEfzg&feature=youtu.be

 

Žmogau, prašyčiau ben truputėlį logikos bei supratimo, jog šis papeikimas yra parašytas visiškai ne dėl to, kad patyrei kažkokius nuostiliuso , dėl to, jog pats meluoji neva viskas vyko tavo namuose. Aš gal matau kas ateina pas mane į namus ir matau kokius kenkėjus reikią pašalinti? Tau taip neatrodo?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, prašyčiau ben truputėlį logikos bei supratimo, jog šis papeikimas yra parašytas visiškai ne dėl to, kad patyrei kažkokius nuostiliuso , dėl to, jog pats meluoji neva viskas vyko tavo namuose. Aš gal matau kas ateina pas mane į namus ir matau kokius kenkėjus reikią pašalinti? Tau taip neatrodo?

tu zmogau video bent matai ?:D aš įrodžiau jog viskas vyko MANO namuose :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu zmogau video bent matai ? :D aš įrodžiau jog viskas vyko MANO namuose :D

 

Kaip viskas galėjo vykti tavo namuose jeigu viskas vyko mano namuose? Taigi Audine pats Direktorius yra ir jis pats buvo pas mane, stebėjo visą situaciją tuo metu. Kam tu dar meluoji ir bandai kažką įrodinėti jeigu vistiek tau iš to jokios naudos? Žmogau gal nusivalyk ašaras ir pagaliau ir nustok rašyti papeikimus su kurių įrodymais noeko neįrodai...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip viskas galėjo vykti tavo namuose jeigu viskas vyko mano namuose? Taigi Audine pats Direktorius yra ir jis pats buvo pas mane, stebėjo visą situaciją tuo metu. Kam tu dar meluoji ir bandai kažką įrodinėti jeigu vistiek tau iš to jokios naudos? Žmogau gal nusivalyk ašaras ir pagaliau ir nustok rašyti papeikimus su kurių įrodymais noeko neįrodai...

https://www.youtube.com/watch?v=flPbZBpEfzg

pažiurėk kieno namas per video, pažiurėk baldu išdėstimus :D jus neišsimazinsit gi vsio GG 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal gali man nufilmuoti mano namo interjerą? Laukiu ir dėkoju.

Vat butent, tu nufilmuok ir ikelk kad viskas buvo tavo namuose, nes as irodziau jog mano o ne tavo namuose :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vat butent, tu nufilmuok ir ikelk kad viskas buvo tavo namuose, nes as irodziau jog mano o ne tavo namuose :)

 

Nesiruošiu niekam nieko įrodinėti kuomet žinau, jog tiesa yra už mano nugaros. Buvo žmonių kurie viską matė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesiruošiu niekam nieko įrodinėti kuomet žinau, jog tiesa yra už mano nugaros. Buvo žmonių kurie viską matė.

tiesa uz tavo nugaros ?:D mano video įrodo jog tai mano namas, ir kad tu meluoji. tai viskas akivaizdziai matosi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tiesa uz tavo nugaros ? :D mano video įrodo jog tai mano namas, ir kad tu meluoji. tai viskas akivaizdziai matosi.

 

Jeigu tu savo name susistatei baldus kaip pas mane tai dar nieko nereiškią.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu tu savo name susistatei baldus kaip pas mane tai dar nieko nereiškią.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nebetriohink geriau gal ka ? :D reiks marko ir patikrins tavo nama ir pamatys kitoki vidu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nebetriohink geriau gal ka ? :D reiks marko ir patikrins tavo nama ir pamatys kitoki vidu :D

 

Vien dėl to ir išsiimsiu dabar visus baldus iš namo :) Juokauju... Manau Marko nesiterlios dėl tavęs čia ir priims tinkamiausią sprendimą. Na, o aš tiesos nebijau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vien dėl to ir išsiimsiu dabar visus baldus iš namo :) Juokauju... Manau Marko nesiterlios dėl tavęs čia ir priims tinkamiausią sprendimą. Na, o aš tiesos nebijau.

trink tu ka nori, tavo namo interjieras visiskai kitoks uztenka vien to

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galima turėti kelis namus :) ir juos galima pirkti be parduoti NEPAMIRŠK ŠITO DALYKO.

tu turi tik 1 ir kito jokio neturėjai, kas jau kas bet marko šita tai tikrai žino, nepaeis išsimazint nesupranti dar to ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu turi tik 1 ir kito jokio neturėjai, kas jau kas bet marko šita tai tikrai žino, nepaeis išsimazint nesupranti dar to ?

 

O aš tau kažką sakau? Aš tiesiog laukiu pakol Marko atrašys į šią temą ir laukiu gan ramiai neplėšydamas maikių :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi tie šaudymai... Įkalinimai... Būtų galima išsiversti su įspėjimais ir panašiai. Bet.... Visa tai, ką gero apie tave maniau, kad esi brandus ir t.t. nuėjo veltui.
Pats tiek meluot pradėjai, kad pats patikėjai.

Nuotrauka iš video: http://prntscr.com/6elwf5
Nuotrauka kaip atrodo tekstas apsilankius svečiuose: http://prntscr.com/6elx1f

Per tiek laiko kiek esu DP (o esu jau kokius 8-9 mėnesius) - manes dar už durną niekas nelaikė.

Maniau būsi pakankamai subrendęs, kad sakytum "*cenzūra* marko nepasisekė... aš bėgu nuo šūdo, o *cenzūra* mane gaudo ir suranda pats. davai išsiverskim tik su įspėjimai, ta bus man spyris į *cenzūra*ę". Bet neee... Tau atrodo geresnis kelias  meluoti tokiose situacijose.. Wolfai - antro video, kad būtent tavo vidus nereikia, aš įrodymuose žiūriu kiekvieną elementą.

 

Taigi, nepyk Torresai - bet nesijaučiu profesionalus turėdamas komandoje žmogų, kuris mane laiko už durnių ir meluoja.

 

Atranka į naujus direktorius nenumatoma, pareigos bus siūlomos antrąją vietą rinkimuose užėmusiam kandidatui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.