Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[TS3] TeamSpeak3 telefone :O

Rage Assassin

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas


 


1. Jūsų vardas pavardė?: Rage_Assassin


2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: Serverio žaidėjai galės naudotis bei bendrauti TeamSpeak erdvėje naudodami telefoną.


3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: Per šią pamoką turėsite naudotis ir telefonu ir kompiuteriu.


1. Atsisiųskite TeamSpeak3.apk iš šios nuorodos į savo telefoną. Pats naudoju - virusų manau nėra :D


2. Įsidiekite į savo telefoną šią programėlę (tiesiog per programą File Manager (liet. Mano failai lyg ir) paspauskite ant atsisiųsto failo. Pastaba: Jei diegimą blokuoja - taip yra daugumoje telefonų, tiesiog nueikite į telefono nustatymus, pasirinkite sauga ir paspauskite nežinomi šaltiniai. Jei norite leisti tik šį diegimą, paspausdami ant nežinomi šaltiniai pažymėkite "Atlikite tik pradinį diegimą".


3. Šiam žingsiui jau reikės naudotis ir kompiuteryje esančia TeamSpeak3 programa.


Pastaba: Šį žingsnį galite praleisti, tačiau po jo praleidimo, jūsų "draugų sąraše" TeamSpeak'e neturės žmonės su kuriais bendraujate, taip pat man atrodo jūs jų nebūsite pridėję į "draugų sąrašą", o ir jei turite TeamSpeak'o kanaluose raidžių - jos dings.


Atsidarykite TeamSpeak3 programą per kompiuterį, bei eikite į "Settings >>> Identities". Pasirinkite jūsų norimą Identity (liet. tapatybė) ir spauskite Export. http://imgur.com/a/jjBKh (ATKREIPKITE DĖMESĮ Į ANTRĄ NUOTRAUKĄ!!!) Pavykus šiam žingsniui turėtų atsirasti langas, kuriame turėtų būti pasiūlyta užsaugoti failą. Tai ir padarykite. (Nepakeiskite failo tipo (.ini) ir pasirašykite kokį norite pavadinimą tam failui).


4. Dabar patarčiau prijungti telefoną su kompiuteriu laidu, kad galėtumėte persikelti failus (aš taip nedariau ir kol suradau nuorodą pro kur įmanoma .ini failą persiųsti be jo tipo pakeitimo ir be laido liaudiškai tariant užsiknisau :D).


Jei pasirinksite būdą kaip aš, be laido, tada iš tikrųjų nežinau nuorodos dabar pro kurią galima persisiųsti į telefoną tą identity failą.. Gal google diskas?  :unsure:


Turbūt supratot, kad reikia persikelt failą į telefoną. :D


5. Vėl turėsite naudoti telefoną. Atsidarykite įdiegtą programėlę (TeamSpeak) ir viršuje turėtų būti mygtukai keli atsidarius. Spauskite vidurinį mygtuką (paskui supažindinsiu su kitais mygtukais). Turėtų atsidaryti langas, o jo apačioje - ikona. Spauskite ant tos ikonos ir pasirinkite į telefoną įkeltą .ini failą). Paskui tas pavadinimas, kaip pavadinote savo identity turėtų pasirodyti šalia Android Default. Prie savo įkelto identity paspauskite žmogelio su žalia varnele ikoną :D Tai padarys šią identity įprastine (default).


6. Prieš jungiantis į serverį patarčiau dar nusistatyti nustatymus. (Viršuje, kairėje esantis mygtukas). Siūlyčiau uždėti Push-to-Talk (kad nebūtų siunčiamas jūsų balsas pastoviai, o nebent paspaudus mygtuką, aš taip pat esu nusistatęs "Reconnect" skaičių 0, bet čia galit keisti kaip norit, taip pat esu pasirinkęs "Long click on client", ", Bigger PPT Button", išjungęs "Proximity Sensor", įjungęs "Country Flags", palikęs "Full Screen" įjungtą, tačiau šiuos nustatymus visi galite išbandyti patys ir pasidaryti taip kaip patogu jums.


Tas kitas mygtukas esantis viršuje vos atsidarius TeamSpeak - jūsų "draugų sąrašas". Jei viskas pavyko ir nieko nesuklydau aiškindamas turėtų ten būti žmonės, kuriuos esate įtraukę į kontaktus ir per kompiuterį.


7. Toliau - greičiausiai jūsų pagrindinis klausimas - kaip prisijungti į GreenSide TeamSpeak serverį. Vėl atsidarykite TeamSpeak pagrindinį langą ir apačioje yra mygtukas - New bookmark.


Jums turėtų atsirasti toks langas: http://imgur.com/a/XLcPV. "Label" turite įrašyti kaip jūs norite matyti šį serverį pavadintą vos atsidarius TeamSpeak telefone, "Adress" įveskite ts.greenside.lt, "Server password" palikite tuščią, Nickname - savo žaidimo slapyvardį, Channel bei Channel password tuščia, o identity pasirinkite tą, kurią neseniai atsisiuntėte į savo telefoną. Baigus tai ką parašiau spaudžiame Save.


8. Norint prisijungti į serverį spaudžiame ant jūsų neseniai sukurto ir norimai pavadinto užrašo.


9. Prisijungus vėl matysite kelis mygtukus. Paaiškinsiu ką visi reiškia žemiau spoileryje.



Label vietoje įvedžiau Šdud - tą ir matote viršuje :D.


Jūsų slapyvardis matomas paryškintas. Šiuo atveju kad atskirtumėt pasivadinau Android.


Taip pat prisijungę vėlgi galite valdyti nustatymus.


Sekantys du mygtukai viršuje nereikalingi visapusiškam naudojimui.


Apačioje kairėje galite atidaryti susirašinėjimo langą. Jei kažkas parašys žinutę į ten, ta ikona turėtų pradėti šviesti geltonai.


Vidurinis didysis mygtukas - kalbėjimo mygtukas. Jam iš šonų - mikrofono bei garsiakalbio užtildymo mygtukai.


Paspaudus mygtuką dešinėje matysite kokie TeamSpeak vartotojai yra už jūsų esančio kanalo ribų (kitu atveju rodo tik jūsų kanalo turinį, o kanalą pakeitus pradeda rodyt ir vėl tik to kanalo kuriame esate dalyvius).


Vienas iš nepatogesnių dalykų - poke skaitymas. Poke užsidegs jūsų ekrane ir jums paspaudus bet kur ekrane jis dings, tad tiesiog patarčiau naudojantis telefonu bendrauti per asmeninį susirašinėjimą.



 


Tiek ir tos pamokos :D Jei kažką užmiršau pasistengsiu papildyti.


Neišsigąskite teksto. Gal ir jo prirašiau daug, bet visi žingsniai tikrai nesunkūs.


Jei kils klausimų rašykite į komentarus žemiau. Padėsiu kuo galėsiu.


Pastebėjot klaidą? Prašau pranešti apie ją asmeniškai.


 


Rage_Assassin


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip gera pamoka, nes per telefoną TS3 sedėti žymiai patogiau negu žaidime. +REP už pastangas dėl kitų žaidėjų.

Dėkui :D Šiaip užtrukau rašydamas neilgai. Pasodino dėdė Tušinukas į kalėjimą 35 minutėm ir per tą laiką maždaug spėjau.

 

Tiesa, pamiršau prirašyt, DĖKUI EGIDIJUS_KEZA UŽ SAUGYKLOS DARBĄ SIUNČIANTIS Į KOMPĄ NUOTRAUKAS IŠ TELEFONO :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamoka yra ganėtinai šauni, manau daugeliui serverio žaidėjams padės. O kur čia atsisiuntimo nuoroda?

Nuoroda užmesta kaip linkas ant žodžio Nuorodos viršuje pamokos. Pataisysiu kad išsiskirtų :D Dėkui už pastabą

 

Malacius!

 

Thx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikas labai gera pamoka o galima ant nokia lumia 520 ? ts

Nežinau šiaip :D Pabandyk pažiūrėt per Google Play ar yra suderinama su tavo telefonu. Aš naudoju Samsung Galaxy S3 Neo, tai ir lietuviški vertiniai kituose telefonuose gali būti kitokie:D Šiaip iš tikrųjų nežinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

o pagaliau lauktoji tema ! Bandžiau įvairias ir kitokiais būdais įsirašyti bet nepaėjo ! Dėkui !

  

Pamoka tikrai naudinga, nesunkiai ir suprantamai viskas paaiškinta, įsidiegiau viskas veikia! :)

Džiugu, kad pamoka buvo naudinga :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai pravers pamoka, tie kurie nemoka, tai padaryti.

 

Realiai klausimas ne apie mokėjimą :D Tiesiog nuorodos atsisiuntimas normalus yra retas (įprastai prašo pirkimo patvirtinimo. Čia to nėra) ir tiesiog patariu kaip naudotis pilnavertiškiau ir išnaudot visas funkcijas :D

 

gera pamoka, dekui :) reikes isbandyti :)

Thx :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai ačiū už pamoka. Seniai ieškojau, kaip prisijungti prie TS per mobilujį telefona, neišeidavo man kaip savamoksliui. Na tikrai labai ačiū už šia pamoka, jai kils nssklandumų, kreipsuosi į tave per forumo ĄŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puiki pamoka, aš pvz net nežinojau, kad naudotis ts galima ir telefonu. +Rep

Dėėėkui.

 

Labai ačiū už pamoka. Seniai ieškojau, kaip prisijungti prie TS per mobilujį telefona, neišeidavo man kaip savamoksliui. Na tikrai labai ačiū už šia pamoka, jai kils nssklandumų, kreipsuosi į tave per forumo ĄŽ.

Ok :D Bus galimybė pataisyt tada ir papildyt pamoką o.O

 

Sveikas Reidzai, neeina kazkaip gauti ts ant iOS?

Reikėtų ieškot per patį iOS, bet su juo susidurti neteko. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.