Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Arvydas_Torres išskrenda!

Arvydas_Torres

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki Greenside žaidėjai... Po ilgų apmąstymų, dvejonių bei prieštaravimų pačiam sau galiausiai nuspręndžiau sudėti taškus ir kaip sakoma išskristi iš greenside serverio. Pagrindinė viso to priežąstis - ožiai dėl kurių žaidimas tapo visiškai kitoks nei buvo tikimasi (tikiuosi dėl to bus daromos išvados, bet dabar man tai jau neberūpi). Kadangi esu žmogus mėgstantis tvarką, o ne betvarkę - galutinai nuspręndžiau palikti šį serverį, kadangi nematau prasmės čia žaisti, kuomet aplink ira keletas ožių kurie sugeba ožinti puse serverio bei versti žmones iš pareigų. Tiesiog noriu, jog būtų daromos išvados, kadangi šiame serveryje žaidžią iš ties puikūs žmonės, bet manau ilgai nežais, kadangi situaciją matote patys. Niekam nelinkėsiu nieko blogo, tiesiog noriu, kad suprastumėte, jog jei ir toliau taip, tai čia visiškai nieko gero neišeis. Beje supraskime, jog tai tik žaidimas... Na, o pabaigai esu sukūręs tokį trumpą video į kurį esu patalpinęs sarąšą žmonių kuriems esu dėkingas (sorry, bet lago bei bano išvengti nepavyko):

 

https://www.youtube.com/watch?v=9xgAB5k85dY&feature=youtu.be

 

 

 

P.S. Montažo idėja ne mano, tiesiog maniau, jog tai pagardins šią temą :)

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Davai, sekmės tau Arvydai, nėr už ką malonu buvo susipažinti artimiau. Bet dėl tokiu kaip Wolfas ir man nebera taip jauku žaisti serveryje, nes jo ragai duria į *cenzūra*e, kaip ir sake Marko (tik aš perkursiu) Bėgi nuo ožio, o *cenzūra* tave gaudo ir įduria ! :) SEKMĖS DAR KARTĄ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prisimenu panašų video kaip ir iš Edgaro projekto kažkas šitaip skraidydamas atsisveikino su servu (laaabai senas kelerių metų video, neatsimenu kas skraidė) :D

Na, dėkoju, kad neskrajojai dar esant su direktoriaus rangais, man tai svarbu. Sėkmės kitur, tikiuos čia ne dėl to, kad ant stulpo atsisėdai :D

 

Šilčiausius linkėjimus mano e-broliui Compadrei Estebano ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prisimenu panašų video kaip ir iš Edgaro projekto kažkas šitaip skraidydamas atsisveikino su servu (laaabai senas kelerių metų video, neatsimenu kas skraidė) :D

Na, dėkoju, kad neskrajojai dar esant su direktoriaus rangais, man tai svarbu. Sėkmės kitur, tikiuos čia ne dėl to, kad ant stulpo atsisėdai :D

 

Jooo, idėja būtent tokia ir buvo sukūrti kažką panašaus

 

Tiesą pasakius išskridau ne dėl stulpo, o dėl ožiū genties.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O dieve net ašaros išriedėjo. Juokauju nichuja blia. R.I.P verksniukas. O pradžioi pasirodei rimtesnis.

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kalbant apie tvarką, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į save patį, o tik po to vadinti kitus "ožiais" ir visiems sakyti, jog serveryje nėra tvarkos. Tokie kaip tu tą netvarką ir daro, o tie "ožiai" serveriui nori gero, jog jame žaistų kuo daugiau žaidėjų ir jiems būtų įdomu, bet tamstai žiūriu tai nesuprantama, todėl sakau tau viso gero.

 

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.