Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pagalbos // dingo verslas

Dovydas_Pro

Rekomenduojamas pranešimas

Kaip ir minėjo aukščiau Nedelis, turtas kuris serveryje yra ribojamo kiekio (gyvenamieji būstai, verslai) neprisijungiant į serverį bent kartą per mėnesį būna paimami. Taip yra todėl, kad turtas neužsistovėtų pas leavinusius žaidėjus ir nuo to tikrai niekas nepadės ir nieko negrąžins. Priešingai yra su transportu, nes jo kiekis serveryje nėra ribotas (tarkim kad viso gali serveryje būti 10 Sultan). Jei turėjai namą, pažiūrėk ar jis dingo. Jei taip - į žaidimą nebuvai prisijungęs mėnesį, o tokiu atveju tikrai nemanau, kad patirta "žala" bus atlyginama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rage, tai kaip supratau pinigai išleisti už verslą nebus gražinami ir nuostoliai nebus padengti?

Man atrodo anksčiau irgi buvo tokių įvykių, tik man dar nebūnant komandoje ar bent dar kai neprižiūrėjau šios skilties... Pamatysim.. šiaip nesu tikras

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jai verlas prie picu 50m2 tada maciau buvo niekieno serverio buvo tai kazkuris pamate ir nupirko is serverio ta versla turbut kaip ir sake nebuvai 1 men prisijungias ir dingo reikejo nors 1min prisijungti per men

Šis mano buvęs verslas yra prie mechanikų firmos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.