Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

avatar kolekšion - #1

Modestas_Light

Rekomenduojamas pranešimas

Kaip paprasta- įkelti svetimų avatarų ir iš to rinktis like  :huh: Kai pats sukursi- tada ir kelk, betkas čia gali įkelt tų avatarų. Avatarai tai geri, bet man nepatinka, kad už tai like nori.

P.S ir neapsimesk, jog nesupranti apie ką aš šneku ir neatmazink.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip paprasta- įkelti svetimų avatarų ir iš to rinktis like  :huh: Kai pats sukursi- tada ir kelk, betkas čia gali įkelt tų avatarų. Avatarai tai geri, bet man nepatinka, kad už tai like nori.

 

Nei aš čia bandau rinktis tuos laikus, nei ką. Tiesiog įkėliau, kas norės tas naudos. Kad parašiau „Jeigu pamatysiu didelį norą, kad įkelčiau dar - įkelsiu dar“ tai nereiškia, kad prašau tų laikų, tiesiog komentuokit ar norit dar, ar ne. Visiškai to nesureikšminu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip paprasta- įkelti svetimų avatarų ir iš to rinktis like  :huh: Kai pats sukursi- tada ir kelk, betkas čia gali įkelt tų avatarų. Avatarai tai geri, bet man nepatinka, kad už tai like nori.

P.S ir neapsimesk, jog nesupranti apie ką aš šneku ir neatmazink.

Bandai forume kažka įrodyti , į žaidima net bijai prisijungt , nes už*cenzūra*ins? Jsn.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bandai forume kažka įrodyti , į žaidima net bijai prisijungt , nes už*cenzūra*ins? Jsn.

Galbūt manęs nedomina prisijungti į serverį, nes nesu ten nieko palikęs ? Ir kas ten manę užcenzūrins, tu ? :D  :o  <_<  :mellow:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbūt manęs nedomina prisijungti į serverį, nes nesu ten nieko palikęs ? Ir kas ten manę užcenzūrins, tu ? :D  :o  <_<  :mellow:

Jei serverį nieko nepalikes , ką čia palikęs ponuli? Juokdarys :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.