Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] pasiūlymas mašinų daužtumui.

Dwayne_Cortez

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dwayne_Cortez


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Išimti mašinų daužtumą.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nu kaip ir dauguma žaidėjų žino, kad jis visiškai nieko nereiškia taigi manau jog jo išviso nereikia, nes mane jis o gal ir kitus jau nervina.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


 


P.S. jeigu kažkas nepatinka tai nesmerkit taip stipriai ir nerašykit nesamonių į šią temą, na o jeigu patiko tai žinot ką spausti : :wub::rolleyes: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na gal ir neblogai, bet geriau butų kad mechanikam sukurtų paslaugą kaip panaikinti 1 mašinos daužtuma = 10k tarkim ir t.t

Nu tu čia gal ir neblogai sugalvojai būtų daugiau darbo Meechanikams nu, bet man kažkaip tai jo išviso nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tegu lieka, tegu panervuoja kitus.. Negaliu pakęsti žmonių, kurie skelbia: Perku mašina svarbu kad būtų 0 daužtumas... Šlikštu žiūrėt, tokius prie sienos reik statyt ir sušaudyt, ar į mišką išvešt, nežinau čia jau jum galvot.. Tačiau nors tai ir erzina, bet tegu lieka.. Aš manau, jog mūsų serveris yra tuom išskirtinis. Kad ir labai mažas dalykas, labai maža ūnikali detale ji vis labiau padaro serverį unikalesniu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.