Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.6.5] Dar vieno darbo pasiūlymas.

Modestas Mlg

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Modestas_Mlg


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na tai Rage'A su autobusu važinėjomis po miesteliuose ir kilo ši įdėja dadėti papildomą darbą t.y Autobusininkai ar kaip čia pasakius xd.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tai būtų dar vienas pagal mane įdomus darbas, juo būtų vežiojami žmonės per stotelęs tarkim kurie neturi VIP (Very Important Player), tarkim Dilimore > Polomino Creek = 200eur (nuvažiavimo kaina.) Na gal jūs pasakysite kad tam yra taxi, bet taksistai nespėja visų iškvietimų priimt, na o su autobusu aišku ir įdomiau važiuoti ir pigiau tūrbųt


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Už? Prieš? 


Turi kuom papildyti? Rėžk.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš duodu 100 procentų , kad jūs su tais autobusais važinėtumėt kaip su gaisrininkais čia tik biški žiauriau. Tikrai prieš , nes ir taip užtenka tų gaisrininkų mafijos ir taip nespėjų šaudyti tų gaisrininkų , o dar čia autobusai. Pasiulymas pilnai neapgalvotas , kokios pasekmes bus ir kt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš duodu 100 procentų , kad jūs su tais autobusais važinėtumėt kaip su gaisrininkais čia tik biški žiauriau. Tikrai prieš , nes ir taip užtenka tų gaisrininkų mafijos ir taip nespėjų šaudyti tų gaisrininkų , o dar čia autobusai. Pasiulymas pilnai neapgalvotas , kokios pasekmes bus ir kt.

Tai nebūtų toks darbas kaip gaisrininkų, tas darbas turėtų pakvietimą, direktorių, ir t.t kas susisieje darbais su pakvietimais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nejuokink žmoniu su tokiais pasiulymais darbas UAB Autobusu parkas ir jis yra su pakvietimu galvok tu biski cia ne koks lmg ar koks serveris dabar kaiptik vyksta atranka  į taxi firma pasipildis darbuotoju ir bus kam vezioti Tikrai Pries.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už šią idėją esu prieš, nes tam yra taksi (nors ir tai minėjai, kad jie nespėja priiminėti iškvietimų), bet aš nemanau, kad kokie 3 žmones išsikviečia taksi per 3minutes. Ir vis tiek, taksi nedirba 3 ar 4 žmones, dienomis ir vakarai jų būna mažiausiai 6. Bet jeigu atsirastų naujas ir toks direktorius, pas kurį neeitų darbuotojai tai galbūt ir sutikčiau, bet manau Edvis dar ilgai laikys taksi firmą, tad nėra ko čia jaudintis. Ačiū už idėją!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš šią idėją, manau serveryje yra nemažai taksistų, ir nemanau, ar jie visada sulaukia iškvietimų, ir į juos atvykti tikrai spėja.

Serveryje ne kartą esu kvietęs taksistą, ir jis pas mane atvažiuoja greitai, ir viskas įvyksta sklandžiai.

Manau, jog įdėjus į serverį autobusų darbą, būtų dar didesnė betvarkė, manau reikėtų išplėsti miestelius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pries taksistai tam yr jie daug greicceu veza nu kai per ta filma su chakie čan. ir autobuso darbas su pakvietimu? :D wat wat ok baigiu peace p.s.s dar yra nomojamos kar tam jos ir skirtos p.s.s.s tam yra skyrti vielikai dq uz demesi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.