Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[J'Juske] DJ RADISTAI

John_Juske

Rekomenduojamas pranešimas

Blemba visai neblogai atrodo, bet ką žinau... Radistams kačialkė ir pnš? Nu ką žinau, labai įdomu.. :D Toliau čia būtų tokia labiau kaip ir į vilą panaši, visokie patogumai achuėni ir pnš, dar tik kieme baseino betrūksta.. :D ( Nieko blogo nesakau, mapp darbas geras ) jei būtų čia radistai visai norėčiau matyti tokią bazę serveryje, mldc.

 

Jei tinginys nemuša - numesk dainos pavadinimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mapp darbas aišku puikus, galima būtų dainos pavadinimą?

 

Juske tavo mepai visada gražūs tai ir šitas jau nebestebina grožiu , nes žinom , kad taip gražiai moki padaryti.

 

 

Gražiai sumapinta yra,kiek ir kitame projekte mačiau tavo darbus tai iš ties visi geri.

 

Po kol Mtėvo nelaimėjau "Mapp Battle" po tol aš nepripažįstu, kad moku mappinti gerai. O dainos nepamenu sorriukas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Po kol Mtėvo nelaimėjau "Mapp Battle" po tol aš nepripažįstu, kad moku mappinti gerai. O dainos nepamenu sorriukas.

Sakyk Mtėvui baik mepinti ir duok man vietos būti geriausiu ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą norėčiau pasveikinti su baigtu puikiu mapp darbu. Tikrai nepriekaištingas darbas, TIK užkliuvo kaip ir visiems ta sporto salė, žinoma suprantu, reikėjo suktis iš padėties kokį kambarį pridėti dar į ofisą, manau galėjai kokią mini konferencijų salę pridėti (buvo ta didesnė panaši į klasę) ir galėjai truputi mažesnę padaryt ten vietoj sporto salės, manau būtų tikę. Visu antra, puiki ir tikrai moderni idėja, kaip tu padarei su mašinų aikštele ir pačiu ofisu, tikrai sutalpinai daug dalykų į tokį mažą plotą. Būtų malonu, kad atsakytum į kelis mano užduotus klausimus:

1) Kiek laiko užsiėmi mapp'inimu?

2) Nuo ko pradėjai mapp'int (nuo darbų ofisų/bazių ar kokių nors kitų darbų) ?

3) Kiek apytiksliai laiko užtrukai sumapp'inti šį darbą?

4) Mapp darbą visą pats suprojektavai ar idėjų pasisėmiai iš kitų mapp'erių/mapp darbų?

Manau dauguma sutiktu su mano nuomone, kad būtų puiku matyti tokį arba panašaus pobūdžio darbus serveryje, nes tikrai jie verti dėmesio. Šaunu, kad stengies ir dalinies gražiais mapp darbais su mumis, sekmės ateityje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.