Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Forumo avatarai V6 || ◤Frozė◥

Aurimas Frozen

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi taigi neturiu ką veikti tai sugalvojau padaryti jums avatarus. Kitas atnaujinimas pasirodys šiek tiek veliau kada turėsime tematiką. Tai dabar po šio aš pasirinkau savo tematiką. Kitame atnaujinime kokios tematikos norėtumete rašykite į komentarus.


 


V1 ( Random )


 


zPtw7Ot.jpg  hGcKeRp.jpg  OavLKkK.jpg  XOw3uXV.jpg  VR1gewI.jpg


 


SeMNgFi.jpg  o9GZxpp.jpg  V8GmJ1P.jpg  N7Jsvnp.jpg  JLzHGn6.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geri avatarai, bet turiu klausimą- kodėl jūs naudojaties avatarais, kuriuos patys pasidalinat ? Gi galit patys sau pasidaryt.. nebent čia yra rasti avatarai :( Pastebėjau ne vienas avatarų ''kūrėjas'' taip daro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geri avatarai, bet turiu klausimą- kodėl jūs naudojaties avatarais, kuriuos patys pasidalinat ? Gi galit patys sau pasidaryt.. nebent čia yra rasti avatarai :( Pastebėjau ne vienas avatarų ''kūrėjas'' taip daro.

Pasakysiu jog taip yra jau šiais laikais. Aišku gal ir keista iš tikrųjų kad taip yra. Bet manau jog taip yra kadangi , kai patys darome avatarus. Avataras daugiau gliučina tavę kada tu jį darai. Kuomet tu jį pabaigi galvoji.. Aš tą užsidėsiu.  Tai ir užsidedam. Bet manau taip nerašytum jeigu nebūčiau užsidėjas. Dabar kadangi jau iš tavęs supratau kad gal būt norėjai šio avataro bet pamatei jog aš užsidėjas. Tikrai gali man parašyti į až jeigu šio avataro nori. Galiu aš pakeisti man nėra jokios naudos. Tiesiog tik žiūrisi gražiau.

 

SIŪLYKITE TEMATIKA.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Opa, pričiupsiu vieną, užmesiu repą po limito :D

Puiku.

 

Gražūs, pasigriebiau ir sau vieną.

Ačiū , šaunuolis.

 

Niekada nepatiko šitas dydis avataru, bet pabandysiu užsimesiu viena.

Priprasi visi pripranta.

 

 

 

SIŪLYKITE TEMATIKA.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

yo,yo stockai liuks cc irgi. tik kažkodėl kokybė avataru bloga gl ir t.t

Jeigu kalbi apie 2PAC , west side tai tikiu kad jie tokie nuvlkioti ir panašiai. Bet apie kitus tai neiko nematau kiti viskas liuks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Siandien jeigu spesiu padarysiu dar kadangi isvarau I lietuva atostogu truputi. Tai gal iki 19:00 spesiu kokius su merginomis padarysiu. Aciu visiems uz tokius komplimentus. Izvaziuoju snd I Lietuva porai menesiu o gal tik savaitem. Jeigu galitlabai prasau komentuodami stenkites jog tema nebutu uzrakinta. Kadangi kuomet busiu LT tikrai galesiu pakurti kadangi busiu laisvas.. Bet ne pirmom dienom. Aciu dar karta laukite snd atnaujinimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.