Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Mister_Winston

Aurimas_Quantus

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Quantus


2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Mister_Winston


3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti): Paskelbiau jog žaidžiu kauliuką iš 100k per skelbimus. Man parašė Kevin_Black jog nori sužaisti kauliukais iš 100k, pagrindinio mūsų tarpininko nebuvo tai yra Wolking_Dead. Taigi Kevin_Black pasakė man, jog mane atgetins, nepamenu kas atgetino, bet neesmė. Kevin_Black sakė duoti pinigus Mister_Winston, taigi daviau pinigus, Kevin_Black taip pat sakė jog davė jam pinigus. Pasiūliau Kevinui kauliukais, laimėjau, tada mane nušovė Mindaugas_Parkour. Paklausiau Mister_Winston ar atiduos mano laimėtus pinigus, atsakė, kad ne ir tikino, kad jo niekas neįspėjo jog jis tarpininkavo, bet Kevin_Black man sakė jog jis tarpininkaus.


 


Buvo pasakyta jog duodam pinigus Mister_Winston.


 


http://imgur.com/a/sKG4g


 


Įrodymas jog laimėjau


 


http://imgur.com/a/4upQ4


 


Mister_Winston sako jog nebuvo tarpininkas


 


http://imgur.com/a/ICFQC


 


P.S. Kevin_Black sakė jog jam pinigų irgi neatidavė ir jog jį apgavo, bet sunku tikėti, nes jie iš vienos gaujos.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieko cia as ? jai as ant car stovejau snekejau telu jus man pinigus davet islempos davet tai dekui jum parement mane jai numeti ss kad as sutinku su trapininkavimu tada kaska rasyt gali  o dbr as kalbejau telu ir nieko nesupratau maciau kad tik 200k buvau plius

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieko cia as ? jai as ant car stovejau snekejau telu jus man pinigus davet islempos davet tai dekui jum parement mane jai numeti ss kad as sutinku su trapininkavimu tada kaska rasyt gali  o dbr as kalbejau telu ir nieko nesupratau maciau kad tik 200k buvau plius

Tai galėjai atiduoti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teisybe noriu pasakyti kad buvo toks atvejis su steet_Workuot ir dar kazkokiu paziurekit prie pagalbos panasi situacija buvo tai stai jums atsakymas nuo tevo ka jis pasake geriau grazinkit viska atgal ir viskas mano toks poziuris i situacija

 

 

Tevo sprendimas:

Abu apgavikai neteko vartotojų ir buvo užblokuoti.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai galėjai atiduoti :)

Tai jai tu nusprendei islempos duot man tai ka man pakeist pinigai pravers man pats kaltas yra net nuostatas del tu kauliuku kad neatsako jie nieko  ir patis kalti kad davet

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai jai tu nusprendei islempos duot man tai ka man pakeist pinigai pravers man pats kaltas yra net nuostatas del tu kauliuku kad neatsako jie nieko  ir patis kalti kad davet

Ar aš kaltas, kad man buvo sakyta, kad tu būsi tarpininkas? Aš nesuprantu, būsi toks užsispyręs ir net negali atiduoti ar taip gaila?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Abu apgavikai prarado vartotojus ir buvo užblokuoti.

Tema rakinama.

 

​Atnaujinta, 2016.12.05 19:03

Mister_Winston pasižadėjo, jog kito tokio karto nebebus, todėl už atitinkamą serverio valiutos kiekį išsipirkęs žaidėjas galės toliau žaisti.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.