Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pokalbiai su Rytukas'Bitukas

Rytis'Bit

Rekomenduojamas pranešimas

Pokalbis su Ryčiu


 


Sveiki , norėčiau vėl grįšti pas jus siekti kaip ir praitą kartą aukštumų . Todėl sugalvojau pabendrauti su Greenside auditorija jeigu kilo klausimų žinau kai kurių neatsakysiu , bet stengsiuos ir noras pažinti naujus žaidėjus, nes senbuviai krenta reikia naujų žaidimo draugų ;)


 


Pildom paprastai kaip norit nežadu anketų rašyti tiesiog laisva forma .


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

labas Ryti manau nori kažko pasiekt mano pasiūlyms būtų kad, būtųm aktyvūs serveryje ir rodytum motyvacijos sau bei kitiems va taxi drk pildyk paimsi ir nice jau patirtis... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sėkmės čia pasiekti vėl kažką, tau tikiuosi sunku nebus..

O ar ilgai užsibūsi ?

 

nežinau ar nebus sunku , taip buvau daug kuo šiame projekte , bet yra pertraukos padarymo minusas , kuriame reikia vėl įsivažiuoti.

labas Ryti manau nori kažko pasiekt mano pasiūlyms būtų kad, būtųm aktyvūs serveryje ir rodytum motyvacijos sau bei kitiems va taxi drk pildyk paimsi ir nice jau patirtis... 

esu buvęs kelis kartus šiame projekte taksi pavaduotojas ir užėmiau tikrai gan aukštas čia pareigas t.prižiūrėtojo ir g.modo , labai daug ką žinau apie komandos darbą o dėl aktyvumo tu neklįsti visi dabar galvoja o va grįžo senbuvis ir jam duos kokį prižiūrėtoją tikrai ne . Visiem yra lygios teisės ir kad pasiektum reikia stengtis visais aspektais .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

toks vaizdas kad gryžai tik del pareigų, o jų negavęs greičiausiai leavinsi, pamenu tave su kitu nicku kai lošiau ir tebudavo po 20 on, tada dar t.prižiuretojas buvai, naglas tolka tak ir išsipisinedavai, bet gal pasitaises ir surimtejas, sekmes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

toks vaizdas kad gryžai tik del pareigų, o jų negavęs greičiausiai leavinsi, pamenu tave su kitu nicku kai lošiau ir tebudavo po 20 on, tada dar t.prižiuretojas buvai, naglas tolka tak ir išsipisinedavai, bet gal pasitaises ir surimtejas, sekmes.

jokio kito nick serveryje neturėjau , taip gal ir naglas buvau taip grįštu kad vėl kažką pasiekčiau . Bet jei nepasieksiu vis tiek žaisiu . O jei nesąmones darydavai tai ką man daryti taip kažką pasakydavau kažką padarydavau , bet jei būčiau prisidirbęs rokas būtų išmetęs iš komandos , bet pareigas palikau pats . Todėl grįštu susigražinti ir vardą ir savo visą turtą kad ir kaip sunku bus , bet tam turiu stimulą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Ryti , Kodėl nusprendėi vėl grįžti į šį serverį ?

nes yra senos hebros noriu ir taip palošti senai žaidžiau vėl siekti aukštumų

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nors ir ankščiau nelabai gerai sutardavom, tačiau esi vienas iš tų į kūrį kadaise lygiavausi šiame serveryje.. versk n*j keza ir stok į jo vietą, gl.

 

 

TAi kad nesu pykęs ant tavęs , tiesiog gal nebendraudavom , bet tikrai nereikia į mane lygiuotis , nes nesu pažiba ar dar koks žmogus .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

TAi kad nesu pykęs ant tavęs , tiesiog gal nebendraudavom , bet tikrai nereikia į mane lygiuotis , nes nesu pažiba ar dar koks žmogus .

vienas is normalesniu zmoniu buvai komandoje tais laikais

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kodel per csgo ant manes reki visada. Sveikas sugrizes !

Gal dėl to , kad esu toks žmogus , bet ką padarysi reikia visiems išsirėkti ir bus rami galva

 

vienas is normalesniu zmoniu buvai komandoje tais laikais

Nžn dabar komanda tikrai gerai sudaryta Rokas manau priekaištų neturi aišku Dp dabar didelis galvos skausmas jam bus bet manau išrinks tokį žmogų kuris ilgą laiką praleido šiame serveryje ir turi gerą galvą ant pečių. Tikrai turėjau ir daug priešų ir visokių kitų . Bet svarbiausia ką dariau man patiko todėl grįštu ir noriu grįžti į senas pareigas kad ir kiek laukti reikės .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekada negirdėjau apie tave juokių blogybių . Manau geriausias mod buvai ar kas ten unban prž buvai. Kaip toks išlikai ?? Pataikauji ar kaip ? :D Nes apie kiekvieną girdėjas nusiskundimų tik apie tave ne :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekada negirdėjau apie tave juokių blogybių . Manau geriausias mod buvai ar kas ten unban prž buvai. Kaip toks išlikai ?? Pataikauji ar kaip ? :D Nes apie kiekvieną girdėjas nusiskundimų tik apie tave ne :)

Buvau ir t.prižiūrėtojas ,  nemanau kad buvau labai geras žmogus ko nežinodavau klauzdavau Roko arba Matthew (Manto) jie man padėdavo nuspręsti geriausiai. O dėl g.mod iš pradžių Roką užknisęs buvau po to išsivažiavau ir nieko nebeklauzdavau , nebent jau būdavo kažkas rimto . GAl negirdėjai blogo nes nebuvai pasipainiojęs mano kelį . :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.