Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

mGarage | BMW E36

Darrel_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki,tikriausiai žinote kad buvau užblokuotas forume.. Bet visvien sumaniau užsiregistruoti forume ir jums pademonstruoti savo edinta kregžde. Ties kebulų labai daug nedirbau kaip ir ties salonų bet parašysiu jums mod lista.


 


Ratai - Uždėjau šiokius tokius ratus bei aišku padariau jų išvirtimą su handling'ų kad paskui nebutu sunku ji panaikinti.


 


Mašina buvo keletas kartu perdažyta bet buvo pasirinkta galutine spalva - Orandžine


 


Pakeistas variklis į BMW 2.5 L variklį jis nėra geros kokybės bet jis yra su intercooler'iu ko aš ir norėjau.


 


Pakeistas priekinis buferis jis nelabai skiresi nuo seno buferio bet norėjau tokio kad nebutu vietos numeriams dėti :D


 


Pakeisti numeriai į lietuviškus


 


Salone tai pakeičiau vairą į Momo Steering Wheel, pakeičiau pedalus bei priekines sėdynes, ir aišku uždėjau kauliukus ;P


 


Daugiau kaip ir nelindau prie šios kregždes bet dar turiu keletas planų jei na o dabar turiu pasiemes Nissan 240sx


 


15687165274_f03c71c1e5_o.pngBMW E36 Camber by Darrel_, on Flickr


 


16301827351_258f248af9_o.jpgBMW E36 by Darrel_, on Flickr


 


Paskui kai pilnai susitvarkysiu PC galėsiu pademonstruoti daugiau nuotraukų na bei šiaip galite dar keletas nuotraukų rast mano Flickr'e.


 


Taip pat noriu padėkoti šiam žmonem : Qpel,Kawaii,Luizas gal jūs jų nepažystat bet jie man gan daug padėjo edinant modifikaciją.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus :)

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visai nieko tokia bet perdaug nuleista car lievai atrodo :/

Ties tuo bandysiu kažką daryt.Nes ratai pro arkas landžioja.

 

 

Opaaa mldc tikrai gražus BMW like uždėsių, nužeminta spoileris good!

Dėkui :)

 

Nebloga modifikacija. Sėkmės tau toliau dirbant :)

Ačiū

 

Itin graži modifikacija, tačiau nepatiko man tik ratai ;(

Na šiaip aš juos perdažyt mastau :D

 

Gražus :)

Ačiū :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienintelis minusas žalios spalvos ratai, geriau būtų BMW mėlyna, o ratai raudoni.

Mėlynos spalvos nekenčiu :D O ratus planuoju į geltona spalvą perdažyt.

 

Nu pagaliau šitą klecką pribaigiai :P Mldc,tik trauk ratus iš arkų baisei atrodo :).

Ne tu pirmas sakai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Juoda prie orandžines nedera bei kas man siūle perdažyti į geltonus ratus? :D Kartais ne tu?

 

Orandžine spalvą perdažyk į kitą nes bmw morkinis nemačiau tokių,ir nenoriu matyt ir šiaip bmw ratai juodi dažniausiai būną

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Orandžine spalvą perdažyk į kitą nes bmw morkinis nemačiau tokių,ir nenoriu matyt ir šiaip bmw ratai juodi dažniausiai būną

Tai vat.. Aš noriu išskirtinumo.. Kad mano edinta modifikacija nebutu panaši į kitas..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Gal ir neblogas e36, bet jis kažkoks netikroviškas atrodo, nelabai man jis ;/

 

:DDD O tu nori kokybiškos modifikacijos iš naujoko modininime?

 

Opaa tikrai graži modifikacija. Norėčiau visai tokios :D

Negausi :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PROGRESS! Inpises aš jau BMW V8 variklį ! Mašina perdažyta. Deja foto parodyt negaliu :( Nes ratai buvo nuimti kadangi senu perdažyti neišeina normaliai, esu užsisakes naujus tai lauksiu kol atsius :P


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

PROGRESS! Inpises aš jau BMW V8 variklį ! Mašina perdažyta. Deja foto parodyt negaliu :( Nes ratai buvo nuimti kadangi senu perdažyti neišeina normaliai, esu užsisakes naujus tai lauksiu kol atsius :P

 

Nemelok gerai buvo pas tave kregždei variklis V8

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.