Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pranešti tiesig noriu kad serveryje dar vis yra tie kurie apgaudinėja

Tiesiog_Robertas

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Best_Puffy


2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Jamal_Washington


3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Tiesiog noriu pranešti kad yra dar tokiu kurie varo bet tarp. ir pnš ir poto verkia dėl 200k. man tai negaila tu pinigu ar pnš, tiesiog noriu kad žinotum yra tokie dar, krč kaip nervina tokie kad.... Nepatarčiau su juo vashe ten bendrauti ar pnš, apscamins ir pnš. patariu naujokams irgi kuo toliau nuo juo laikitys. :) va tr. biški foto : http://imgur.com/a/bX8KY


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už informaciją, siūlėsi į tarpininkus, tai gerai, kad nepaimiau.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Igori, o tu protingas... Nesupranti, kad kiti žaidžia kauliuką iš didesnių sumų ir po gauto rezultato, tiesiog perduoda pinigus laimėjusiam su /duoti komanda. Kiti tai daro su tarpininku, kas neleidžiama, bet yra saugiau jei tarpininkas patikimas, kiti tiesiog be jo ir patys perduoda.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ė Puffy duok valiutos biški, jei tau ne gaila

 

O dėl lošimo iš didesnių kainų:

 

"Apie kauliukus,

Kadangi daugėja apgavysčių žaidžiant /kauliukai su tarpininku (dažniausiai administratoriumi) privalau visiems viešai pranešti, jog apgavystės atveju administracija jums negrąžins nė cento, todėl galite nekurti temų pagalbos skiltyje, nes tai nieko nepakeis. Administracija tam ir yra padariusi limitą žaidžiant kauliukais, todėl prašom tų limitų ir laikytis, nes su savo tokiais žaidimais tik darote žaidimą lengvesnį naujokams, ką aš laikau problema."

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

CRY KID, graudus tu man :DDDD, jei tau negaila tų pinigų tai kam tu dabar verki ? tarpininkas yra draudžiamas... Džiaukis verksny dar 100k gavai.

Tavo bičas irgi mane ant 100k apipiso pralaimėjęs, ir ką ? man giliai *cenzūra*, nesu toks trieskius kaip tu :DDDDDD. Kaip tau gali būt 17 metų :DDD, net netikiu. FŠIO ČIAU PAKA BRAŠKĘ.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kad aš tiesiog perspėt noriu kad kiti žinotum jamalai kad su tavim niekada iš dideliu sumu kaulą nebevarytum ir vsio. čia tik tu katik va verkt pradėjai o aš tik pranešti norėjau ir viskas. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kad aš tiesiog perspėt noriu kad kiti žinotum jamalai kad su tavim niekada iš dideliu sumu kaulą nebevarytum ir vsio. čia tik tu katik va verkt pradėjai o aš tik pranešti norėjau ir viskas. :)

Tu paskaityt savo parašytą teksta, išmok suformoluot logiškai sakinį... :D “su tavim niekada iš dideliu sumu kaulą nebevarytum ir vsio.“

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

svilpa aka trige moli tu jibanas prap isai savo 6 ar 7 acc, visus per apip isinejimus ir dar isigimelis sneka kazka 

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.