Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Smoke_Piktas [Jack_Ferdinando] BANNED Misteris_Pro

Abraham_Lincoln

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :


Smoke_Piktas [Jack_Ferdinando]


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :


Misteris_Pro


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:


Čytinimas [Aimbot]


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kur?:DDDDDDDDD dvi kulkas pataikiau, kai bėgai į mane, paskutinę pasukai į šoną, iškart nepataikiau, iš trijų dvi pataikiau, ir sakai, aimas? :DDD stumi, seni

 

--

 

Antrame video: Tas slide pasibugina kai nušauna raundo pabaigoj, leidžia bėgt, bet rodo slide kitam, o man rodo, kad šuoliuoju. Antrame video taip pat aimo bent jau aš neįžvelgiu, nes nebuvo kur nepataikyt, vietoj šaudot, o kai prasileidžiat, pasakojat .. apgailėtina chebra, apgailėtina.

Redaguota Misteris `

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Kur?:DDDDDDDDD dvi kulkas pataikiau, kai bėgai į mane, paskutinę pasukai į šoną, iškart nepataikiau, iš trijų dvi pataikiau, ir sakai, aimas? :DDD stumi, seni

 

Nu pvz 2 video nebuvo tokios kulkos kuri nekliudytų priešo. Prieš kelias dienas taip nešaudei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu pvz 2 video nebuvo tokios kulkos kuri nekliudytų priešo. Prieš kelias dienas taip nešaudei.

 

Paskutinį kartą on buvau vakar, o prieš vakar buvau prieš savaitę, tai ką tu čia trini. Antram video tik pabaigoj su vienu čiuvu persieinu ( su tikru čyteriūga kuris bane sėdi ), o jis vietoj stovėdamas šaudo, tai tipo problematiška pataikyt?

 

Tai geriau nebetrinkit ir pabaikim šitą reikalą gražiai, nes pritrynėt tai vaikišhkai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Paskutinį kartą on buvau vakar, o prieš vakar buvau prieš savaitę, tai ką tu čia trini. Antram video tik pabaigoj su vienu čiuvu persieinu ( su tikru čyteriūga kuris bane sėdi ), o jis vietoj stovėdamas šaudo, tai tipo sudėtinga pataikyt?

 

Aukšto lygio atmazai,bet gaila,kad ne tokie mulkiai esam kaip Tu,kad neatskirtumėm taiklumo nuo aimboto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aukšto lygio atmazai,bet gaila,kad ne tokie mulkiai esam kaip Tu,kad neatskirtumėm taiklumo nuo aimboto.

 

"Mulkis", įdomus žodis, mulki.

 

Taip, jūs tikrai mulkiai ir neatskiriat aimboto nuo taiklumo. a/d serveriuose pabūkit keturis metukus ir va tada suprasit kur aimas kur paprastas pataikymas. Prie to pačio juk tai cbugas, kuris gali klaidint, bet vienaip ar kitaip, kulkos skersai NESKRAIDO. Taigi suprantat, kad šįkart teisus aš, o ne jūs ^^

Nuo kito karto pradėsiu recordint tokius "pasisėdėjimus" DM arenoj, kad tokie pitūhai atsiprašant, kaip jūs ( atsiprašau, bet nesusilaikiau už free ban'ą ), neskiriat aimo nuo skillų. Nors gali susilagint žaidimas, bet , kad panaikinčiau jūsų tas durnas nuomones, galėsiu parecordint ir viskas bus aišku, nes jūsų tie video menkaverčiai, nematyt nieko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

"Mulkis", įdomus žodis, mulki.

 

Taip, jūs tikrai mulkiai ir neatskiriat aimboto nuo taiklumo. a/d serveriuose pabūkit keturis metukus ir va tada suprasit kur aimas kur paprastas pataikymas. Prie to pačio juk tai cbugas, kuris gali klaidint, bet vienaip ar kitaip, kulkos skersai NESKRAIDO. Taigi suprantat, kad šįkart teisus aš, o ne jūs ^^

Nuo kito karto pradėsiu recordint tokius "pasisėdėjimus" DM arenoj, kad tokie pitūhai atsiprašant, kaip jūs ( atsiprašau, bet nesusilaikiau už free ban'ą ), neskiriat aimo nuo skillų. Nors gali susilagint žaidimas, bet , kad panaikinčiau jūsų tas durnas nuomones, galėsiu parecordint ir viskas bus aišku, nes jūsų tie video menkaverčiai, nematyt nieko.

 

4 metai tavo patirties a/d serveriuose,bet kažkodėl aš 1 metus cbuga mokėdamas greičiau iššaunu? Gal neberašyk daugiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

4 metai tavo patirties a/d serveriuose,bet kažkodėl aš 1 metus cbuga mokėdamas greičiau iššaunu? Gal neberašyk daugiau.

 

:DD Jau tu geriau užsičiaupk, nes kuo toliau tuo labiau lempas kalbi. Sampą žaidžiu nuo 2008, su pertraukom a/d serveriuose, išmokau šaudyt, o cbugą šaudau po vieną kulką, nes taip DAUG LENGVIAU pataikyt judantį objektą negu lesant viską iš eilės. Ir prie ko čia cbugas ir paprastas šaudymas?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

:DD Jau tu geriau užsičiaupk, nes kuo toliau tuo labiau lempas kalbi. Sampą žaidžiu nuo 2008, su pertraukom a/d serveriuose, išmokau šaudyt, o cbugą šaudau po vieną kulką, nes taip DAUG LENGVIAU pataikyt judantį objektą negu lesant viską iš eilės. Ir prie ko čia cbugas ir paprastas šaudymas?

 

Būtum nieko nenaudojęs,čia nesiteisintum ir nebekurtum istorijų. Gal eik į savo a/d šaudyt,nes čia čyteriai netoleruojami.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Būtum nieko nenaudojęs,čia nesiteisintum ir nebekurtum istorijų. Gal eik į savo a/d šaudyt,nes čia čyteriai netoleruojami.

 

Tuomet tau ir linkiu lyst į a/d, ir išmokt šaudyt, išmokt  taip pat atskirt čytus nuo ne čytų. Teisinuosi dėl to, nes banas free, o mokėt pinigus už nieką, nenoriu.

Jūsų video aiškiai matyt, kad prašaunamų šūvių taip pat yra, būčiau aimas, kulkos šleivai lakstytų, o dabar?

 

Dar komentuosit ? Geriau įmestumėt dar kokį video, kur kulkos tiesiog skraido į visas puses ir įrodo mano kaltumą ? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Tuomet tau ir linkiu lyst į a/d, ir išmokt šaudyt, išmokt  taip pat atskirt čytus nuo ne čytų. Teisinuosi dėl to, nes banas free, o mokėt pinigus už nieką, nenoriu.

Jūsų video aiškiai matyt, kad prašaunamų šūvių taip pat yra, būčiau aimas, kulkos šleivai lakstytų, o dabar?

 

Dar komentuosit ? Geriau įmestumėt dar kokį video, kur kulkos tiesiog skraido į visas puses ir įrodo mano kaltumą ? :)

 

''Jūsų video aiškiai matyt, kad prašaunamų šūvių taip pat yra, būčiau aimas, kulkos šleivai lakstytų, o dabar?'' 

Tai gal naudoji paprastą aimą,o ne silent?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

''Jūsų video aiškiai matyt, kad prašaunamų šūvių taip pat yra, būčiau aimas, kulkos šleivai lakstytų, o dabar?'' 

Tai gal naudoji paprastą aimą,o ne silent?

 

Kokį dar paprastą, kokį dar silent, ne nu kokių dar istorijų pripasakosi, palaukime Egidijaus, nes čia su tavim beprasmiška. Įrodau paaiškinamai situaciją, viską norm paaiškinu, pateisinu jūsų free baną, o jūs vis tiek savo. vsio, tylim. laukiam.

 

Pagal tave paprastas tas, kuris laksto belekaip, o silent kur kulypkos limpa netolimo range'o? ar kaip, huj čia tave pariši, bet jeigu supratau taip,  kodėl šaudydamas į tą asmenį kur prie pat, kulkų buvo ir prie pat, bet ne taiklių, so how about that?

 

Unban anketą pateikiau, lauksiu atsakymo ir į ją.

 

Ir kitas dalykas, jeigu netikit, galėsiu pradėt recordint kaip ir sakiau savo dm zonoj pabuvimus, bet dabar nesitikėjau free bano ir nenorėjau papildomo lago, todėl nerecordinau. Kas mane pažįsta, žino kaip šaudau, ir jokių aimų nenaudoju.

 

+ pats Egidijus šaudyt moka ir tikrai pats sugebėtų sulest po lėto nejudantį žmogų, ye?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.