Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.6.5] Pasiūlymas komandai /sekti

Dwayne_Jonhsonas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dwayne_Jonhsonas


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na dabar su komanda /sekti gali sekti be sustojimo,net jei ir pabėgi nuo to sekimo vėl gali tave pradėt sekti,todėl manau reikia padaryt kad jei sekamas žaidėjas nuo sekimo pabėga pareigūnas negalėtu jo sekti 1minutę , nes dabar neimanoma nuo to sekimo pabėgt


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Realistiškiau butų, įdomiau mano manymu.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tavo atžvilgiu gal bet man atrodo tai nesamonė nes jai tave seka reiškėsi nusikaltai.

Aš ir nesakau kad blogai tokia komanda,bet reikia kad jai būtų limitas,pats pd esi todėl taip ir sakai,jei būtų koks nors cooldownas  būtų sažiningiau,nes kai tave seka negali nei jokiu heal nieko,tai jei tave seka + šaudo būna totali nesamonė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

as sakau kad toks dalyku gal ir gerai butu :) Teisesaugai ... bet yra alykas .. jai butu limitas kad sekti komanda galetum kas kiek laiko .. tada suprantu butu visiems gerai :))) o dabar jai padarys kad tik sekti ir visa laika seks tai ne kas jau butu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeniškai kaip galvoji išvis nereikalingas dalykas toks kaip /sekti komandą. Nes tikrame gyvenime toks dalykas neegzistuoja, tai manyčiau ir čia reiktu kad jisai neegzistuotu. O šiaip kaip pritars projekto administratoriai ir manau žaidejai. :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

as sakau kad toks dalyku gal ir gerai butu :) Teisesaugai ... bet yra alykas .. jai butu limitas kad sekti komanda galetum kas kiek laiko .. tada suprantu butu visiems gerai :))) o dabar jai padarys kad tik sekti ir visa laika seks tai ne kas jau butu :)

Aš ir minėjau kad reikia padaryt limita,o ne kad sektų visa laika,nes butų totali nesamone :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.