Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Istorija apie Zmodeler [Kas tai?] Pirmi įspūdžiai.

Rekomenduojamas pranešimas

08b52dfe8b98e782fbdb8c18f9627acd840.png

 

 

Sveiki, su jumis aš Salvis_Gta, kituose projektuose žinomas kaip Domantas_Winston, bet čia taip užsivadinti negalėjau, kadangi žmogus bandydamas pasiimti mano nuopelnus pasivadino mano slapyvardžių, bet čia ne apie tai :D Užsiemu zmodeler, t.y. transporto priemonių modeliavimas, modifikavimas. Kuriu modifikacijas dėl savo malonumo, esu kūręs pagal užsakymus ir pnš.

 

 

Pirmasis įspūdis - kas tai?

 

Taigi, žaisdamas kitame projekte pamačiau tokia tema kaip "Random Snap" - Greičiausiai daug kas žinos :D Neturėjau žalio supratimo kaip ką daryti, todėl tiesiog žiūrėdavau kokios mašinos ten yra ir žavėdavausi, todėl po 2 mėnesių sumąsčiau, o kodėl gi ir man nepabandžius šio dalyko... Labai ilgai ieškojau programos su kuria reikia modeliuoti ir pnš, todėl parašiau vienam iš jų būrio, jog norėčiau ir aš pradėti su šiomis modifikacijomis... Man parašė kokio staff'o reiks, parsisiūnčiau, pasiemiau LQ modą, tai visų greičiausiai pirmasis modas :D Įsikėliau pagal pamokas kaip reik jog veiktų, iš pradžių nežinodamas ką daryt tik gadinau, bet man tai atrodė "WOW" aš bent jau kažką darau, taip ir buvo - tik gadinau...

 

Po pusės metų aš išmokau kažko?

 

Taip ir bėgo dienos, nesąmonių darymas ir pnš... Todėl vieną diena parašė "Wisocky" dėkui jam, jei ne jis toliau gadinčiau, išmokė pagrindų - dropas, ratų keitimas, langų tamsinimas, lamdymas mašinos [lyg tikrai sudaužyta], spalvos keitimas ir pnš. Tada jau pradėjau rimtesnius modus imtis, pradėjau kažką daryti, pirmos nuotraukos baisios - Juk grafikų reikia gražių... Na taip ir judėjau.

 

Vos mokėdamas turėjau mokinį?

 

Taip aš turėjau mokinį, žaisdamas tame pačiame projekte [NEREKLAMUOSIU į PM nerašykit]. Keldavau nuotraukas su savo darbais, daug kas girdavo, kadangi tame projekte vienintelis tuo užsiimdavau, vieną diena rinkdamas komanda gavau /sms "Winstonai, ar galėtum ir mane išmokinti, tikrai sumokėsiu" galvojau ilga laiką, bet tos pačios dienos vakarą aš parašiau, jog duotų savo skype, tada prakalbėjome su juo ~2valandas ir TAIP jis išmoko ir buvo mano mokinys, ko aš naujo išmokdavau - išmokinau ir jį.

 

Parodyk savo darbus, jei jau prisirašei tiek.

 

Prašoms jūsų nuomonė yra svarbi, kadangi čia esu naujokas, todėl draugų tikrai dar nesusiradau, bus įdomiau žiūrėti iš kitų, manęs nežinančių žmonių nuomonės.

 

6ff6f8e4bcf29e06b29d371c3d352ab985.png73a783716df8faaad18233e1e3fb03e3445.pngd45607ff57b74ad878b9e050393f884983.pngccbb7d306ca331b9e8e0f724cca659e6410.pngf4b0b57ba2ddae0f5ca3aab67f7a6a5428.png87a3a3b41340ba00237b269696c57506898.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau kaip kitos, bet šita ne tavo, mačiau kitam projekte lygiai tokią pačią fotkę, apart modifikacijos pačios.

 

Vienaip ar kitaip, viskas kaip ir ok, sėkmės.

Ne ne tikrai ne mano :D Noreciau susisiekti su tuo zmogumi kuris ta moda dare :D O ziurek, negali buti taip, jog as ja ten ir pats patalpinau ka?...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kodėl atrodo visi modai lq? 

 

p.s su zmodeler nesukursi modų.

 

patariu tau užsiimti vieną projektą ir ties juo dirbt, o ne pradėjus prie vieno projekto emigruot prie kito. keep working.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kodėl atrodo visi modai lq? 

 

p.s su zmodeler nesukursi modų.

 

patariu tau užsiimti vieną projektą ir ties juo dirbt, o ne pradėjus prie vieno projekto emigruot prie kito. keep working.

Modas nei vienas iš jų nėra LQ, tiesiog PC neišveža labai gerų grafikų, galbūt dėl to taip ir atrodo :|

su zmodeler jų taip nesukursi, bet kūriant su 3d max persidarius į zmodeler sumetus tekstūras pasidarai GTA sa modą ;)

Visi buvo užsiimti, bet užbaigus ką ten toliau darysi su jais? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Svarbu,kad kiekvienas asmuo turi gyvenimę kažkokį tikslą ,tu modini ,kuri tokios dalykus,galbūt ateityje iš to teks užsidirbti,noriu palinkėti tau sėkmės ir stiprybės,darbai puikūs ,aprašymas irgi sudomino ,tobulėk :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modas nei vienas iš jų nėra LQ, tiesiog PC neišveža labai gerų grafikų, galbūt dėl to taip ir atrodo :|

su zmodeler jų taip nesukursi, bet kūriant su 3d max persidarius į zmodeler sumetus tekstūras pasidarai GTA sa modą  ;)

Visi buvo užsiimti, bet užbaigus ką ten toliau darysi su jais?  :D

 

 

Tai kad su zmodeleriu imanoma sukurt modus  :) Tiesiog reikia moket tai daryt, o ne apgaudinet kitus jog tai neimanoma padaryt. Ir nuotraukas imanoma su mediniu pc padaryt, tiesiog jus to nemokat ir kalbat nesamones.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.