Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

NBA 2016-17

Misteris Pro

Rekomenduojamas pranešimas

sveiki, šią temą kuriu įdomumo dėlei, norėdamas sužinot jūsų:

  • komanda favoritė / kas manote laimės 16-17 sezoną;
  • mėgstamiausias NBA žaidėjas ir kodėl jis mėgstamiausias.

: )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip už Wariorus. bet vis labiau pradėjau manyt, kad ir Raptors'as gali imt .. Mėgstamiausias žaidėjas yra ne iš dabartinių žaidėjų, o sėnas geras vilkas Dennis Rodmanas ♥ ness jis gal turi savo charakterį tokį kuris man patinka t.y visad kovoja už save [ nebereikalo jis pramintas nba Blogiuku] o pačiam? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiks, nu tai NBA komanda favoritė būtų GSW tai jie manau ir laimės, o mėgstamiausias žaidėjas Stephen'as Curry. Kodėl? Nes belekaipp svaido trajakus, labai geras įžaidėjas. Kadangi labai jį mėgstu, tai keletas kadrų kai lošia žvėris: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip už Wariorus. bet vis labiau pradėjau manyt, kad ir Raptors'as gali imt .. Mėgstamiausias žaidėjas yra ne iš dabartinių žaidėjų, o sėnas geras vilkas Dennis Rodmanas ♥ ness jis gal turi savo charakterį tokį kuris man patinka t.y visad kovoja už save [ nebereikalo jis pramintas nba Blogiuku] o pačiam? :)

 

Nuo kokių 2006 ar 07 metų prilipau prie LeBrono, pažiūrėjęs jo filmą išvis pradėjo patikt, bet dabar, kai nebeesu toks naivus, supratau, kad tiesiog pagyrūnas ir pasikėlęs. Vienaip ar kitaip, mėgstamiausias Kobe buvo iki retire'o, dabar Irvingas arba Chris'as Paul'as., bet visgi, aš už cavsus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paims šiais metais manau komanda GSW, nes ir dabar ji dominuoja ir geriausias žaidėjas mano nuomone Stephen_Curry :)

Redaguota Pro_Mode

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paims šiais metais manau Cavaliersai, bet geriausias bičiukas lygoj - Russell Westbrook. Žvėris ne žaidėjas.

 

Tai yra faktas.. :D

 

 

Paims šiais metais manau komanda GSW, nes ir dabar ji dominuoja ir geriausias žaidėjas mano nuomone Stephen_Curry :)

 

neims jie, padarė klaidą, kad Durantą pasiėmė, visiškai kitas žaidimas, pralošė prieš cavsus vakar, praloš ir finaluose

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai yra faktas.. :D

 

 

 

neims jie, padarė klaidą, kad Durantą pasiėmė, visiškai kitas žaidimas, pralošė prieš cavsus vakar, praloš ir finaluose

jeigu ne Jeffersono pražanga kurios nefiksavo gal būt dar ir išplėše pergalė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano mėgstamiausia komanda yra GSW. O mėgstamas žaidėjas  Stephen'as Curry na visada man patinka tritaškiai, o jis parodė savo klasę iš tolimų metimų, netgi pagerino Kobe Bryant tritaškių rekordą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano mėgstamiausia komanda yra GSW. O mėgstamas žaidėjas  Stephen'as Curry na visada man patinka tritaškiai, o jis parodė savo klasę iš tolimų metimų, netgi pagerino Kobe Bryant tritaškių rekordą.

 

Manau pats turėtum susivokt, jog krepšinyje nėra svarbiausia tritaškiai. Kur kiti sugebėjimai? Gynyba iš jo - nulis, o norint būt nepriekaištingu žaidėju, gynyba irgi turi didelį motyvą. Prasiveržimai, klaidingi judesiai, kur? tik pataikomi balionai, ranka išlavinta tikrai gerai, bet galėtų progresuot ir tobulėt ne tik tritaškių metimuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už Golden State Warriors, gera komandą. Aišku kiekviena komanda turi savu + ir -... Šiaip žaidėjai pas mane yra tu Stephen Curry ir Kevin Durant.. Bet kiekvienas turi savo nuomonė, o mano nuomonė tai tokia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki,mano mėgstamiausią komandą  Lakers ,kodėl? Nes realiai nuo mažumos sirgau už juos,labai gundydavo jų žaidiimas ypač Kobe,tačiau dabar neturiu mėgstamiausio žaidėjo nes Kobės nėra :D ,O šeip dar vienas iš mėgstamų žaidėjų yra Faried.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mėgstamiausia komanda - Oklahoma City Thunder 
Mėgstamiausias žaidėjas - Westbrook a.k.a Beastbrook a.k.a the next MVP
​Sezoną ims Cavsai be bazaro.

​FVCK GSW AND FVCK KD. Warriors blew a 3-1 lead.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.