Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Smoke_Piktas BANNED Nerijus_Trige

Abraham_Lincoln

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :


Smoke_Piktas


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :


Nerijus_Trige


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:


Čytinimas [ Matosi kaip gauna stuną ir toliau šaudo ir kažkodėl labai taiklus yr ]


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



 



Redaguota Smoke Piktas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikutis, čia tipo pyksti, kad nušoviau ? :D Okey..... Pakvietė dm, nuėjau nešaudęs pora dienelių, kai ''randomas'' variau, o tu baninai :DD Vietomis pagreitintas video, stuną gaunu matosi atšoku, ir  vėl šaudau..C'mon :D Neturėjai kitų įrodymų, kad p*st ban'ą ir įmetei ranom kažkokius :D Laukiam kežos, gl. Po švenčių akutės nedamato.

ž

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikutis, čia tipo pyksti, kad nušoviau ? :D Okey..... Pakvietė dm, nuėjau nešaudęs pora dienelių, kai ''randomas'' variau, o tu baninai :DD Vietomis pagreitintas video, stuną gaunu matosi atšoku, ir  vėl šaudau..C'mon :D Neturėjai kitų įrodymų, kad p*st ban'ą ir įmetei ranom kažkokius :D Laukiam kežos, gl. Po švenčių akutės nedamato.

ž

Koks tau pagreitintas? :D viskas aiškiai matosi nesimazink čia ir nefreepostink mano temoj nes, įpėjimų gausi. Viso gero

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks tau pagreitintas? :D viskas aiškiai matosi nesimazink čia ir nefreepostink mano temoj nes, įpėjimų gausi. Viso gero

Aš esu čia įterptas, kokie įsp? :D Nuo stun'o atšokau, kežai galiu duot PC tikrint, ar ką :D P.s Apie kokius čia čytus? Aimą? Nėra.. Stun?Žiek į jo stun'us ir į mano, tie patys, tau net nekrauna modifikacijų mano:DD Prasitrink mod'us tada filmuok.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu čia įterptas, kokie įsp? :D Nuo stun'o atšokau, kežai galiu duot PC tikrint, ar ką :D P.s Apie kokius čia čytus? Aimą? Nėra.. Stun?Žiek į jo stun'us ir į mano, tie patys, tau net nekrauna modifikacijų mano:DD Prasitrink mod'us tada filmuok.

Sakei jog savaitę laiko nebuvai dm arenoje, o tu rašai čia porą dienelių. :D juokingas Švilpa esi. O su mano modifikacijomis viskas yra tvarkoje, ir neberašinėk čia nieko lauk sprendimo.

 

a89c275421f133af4358ccd8dcf1736d428.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakei jog savaitę laiko nebuvai dm arenoje, o tu rašai čia 2 dienas. :D juokingas Švilpa esi. O su mano modifikacijomis viskas yra tvarkoje, ir neberašinėk čia nieko lauk sprendimo.

Aš taip +- sudėjau,  lauksim :DD Patvirtins kreipsiuos į Roką, nes čia čytai, tai visus baninam ;DDDD K laisvas, grįšiu  gali, net  nevalgyt, hp bus maisto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš taip +- sudėjau,  lauksim :DD Patvirtins kreipsiuos į Roką, nes čia čytai, tai visus baninam ;DDDD K laisvas, grįšiu  gali, net  nevalgyt, hp bus maisto.

Turiu ir pilną video. Egidijus paprašys numesiu, o čia manę bandai įbauginti jog sėdėsiu hp? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu ir pilną video. Egidijus paprašys numesiu, o čia manę bandai įbauginti jog sėdėsiu hp? :D

Veltui atmintį gadinaisi, c'mon iš 2 video, nieko nėra, kad aimas ar auto stunas, ar auto cbug-as :D Gl bandant kažką įrodyti, o kad ĮŽEIDIMAI esi įsp išsipirksi, tai kk

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Veltui atmintį gadinaisi, c'mon iš 2 video, nieko nėra, kad aimas ar auto stunas, ar auto cbug-as :D Gl bandant kažką įrodyti, o kad donoras esi įsp išsipirksi, tai kk

Tu galvoji su savo ta buka galva, jog aš įspėjimus gausiu dėja klysti Švilpa, užblokavimo anketa yra. Ir šiaip kiek kartų pirkai jau Unban ant greenside? aj tiesa juk dar ir nusipirkai unrcon :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu galvoji su savo ta buka galva, jog aš įspėjimus gausiu dėja klysti Švilpa, užblokavimo anketa yra. Ir šiaip kiek kartų pirkau jau Unban ant greenside? aj tiesa juk dar ir nusipirkai unrcon :D

Unrcon, wut ? :DDD Ką tu sapnuoji čia....Atsigauk bšk, tiek prakaitavai, kad baninti, bet nesusilaikei iš šhūdąą įmetei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.