Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Draugų sistema.

Dede_Linex

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Double

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Eisiu prie reikalo, būna taip, kad gerai neprisimeni savo draugo nick (man taip būna, nes vienas keistą nick yra užsidėjes), tai būtu gerai, kad galėtu pridėti prie draugų sąrašo, t.y rodytu ar jis yra prisijunges/atsijunges, manau tai padaryti yra nesunku, bet tai reikalinga. Žinau, kad ši sistema yra kituose serveriuose, bet ten nėra taip jau patobulinta, tai galėtu tą sistema patobulinti taip, kad ji būtu labiau naudingesnė, jai tai bus įgyvendinta tai pagalvosiu kaip galės patobulinti šia sistemą.Komanda galės būtu tiesiog /draugai. Daug kas nenorės šios draugų sistemos, nes ji yra "Copy", bet manau visko reikia kas yra reikalinga.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nereiks kiekvienam draugui rašyti ar esi ar ne (norint patestuoti ar jis yra prisijunges)

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Apačioje parašysiu dar patobulinimus idėjai jai ką sugalvosiu, jai koks idėjos patobulinimas nepatiks jį tiesiog išbrauksiu.

1. Rodytu kada paskutini kartą prisijungė/atsijungė.

2. Išmestu lentelė, kokie draugai yra prisijunge t.y galėtu du kartus paspausti ant draugo nick'o rodytu jo info.

3. Galės parašyti jam parašyti nors yra atsijungęs, bet galėtu tokią ilgesnę žinutę rašyt.

4. Rodys būsena t.y, žaidžia ar yra afk.

5. Bus pranešta kada žaidėjas prisijungia.

Redaguota Dede_Linex

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na šis pasiulymas mano manymų daugiau skirtas RL srities serveriam , bet šis dalykas pagyvintų žaidima ir šiam serveriui.

Man šiaip ši idėja ne vien dėl to, kad pagyvintu, bet dėl to, kad lengviau sužinoti ar draugas prisijungęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Copy" ar ne, vistiek ši idėja gera ! Aš 100% Už, nes manau tikrai padėtų serveriui ir būtų lengviau susisiekti su draugais.

Redaguota Augis_Gibson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

-Juozai, su kuo jūs gėrėte? Gal draugus tuos prisimenate?

-Su drau... Žinai... Aš nepažystu tų draugų... :(

 

P.S Nebus tau taip? ;D O šiaip dėl idėjos... Man ji visiškai atrodo nereikalinga, bet, kad nebūtų tau taip, kaip buvo Juozui, tai pritarsiu. Už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad ir plagijuota sistemą, bet aš visiškai už esu, pats bandžiau šia sistemą tikrai puikiai veikia ir pagal scriptą nedaug eilučių užiimą, todėl tikrai neužkraus serverio labai... Ir šiaip kalbant apie šitą sistemą, ji bus naudinga, nes yra tikrai žmonių kurių nick teisingai sunku parašyti pvz kaip: "Vercetti, Derrick" ir pnš... raidės kartojasi ir kartais užmiršti kuria raidę reikia kartoti. Dar kart pasikartosiu aš už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yeaaah žinoma kad už 10/10

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

AŠ SAKAU UŽ VISU ŠIMTU PROCENTŲ

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Draugų sistema rly? Žmogau jei sergi skleroze tai kažinau... Prieš.

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Draugų sistema rly? Žmogau jei sergi skleroze tai kažinau... Prieš.

Tu sakai prieš ir netgi nežinai priežasties kodėl pats sakai prieš, matosi neturi savo normalios nuomonės , nes jeigu turėtum būtum parašęs normaliai todėl ir todėl, prieš o čia įžeidinėji  nei pats nesugalvoji kažką padoraus o moki tik įžeidinėti ir t.t...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tokia pieva, bet už

 

Narys baudžiamas forumo įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus.

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man gyvai sakant šis pasiūlymas yra gan normalus ir įdomus. Manau reikalingas dalykas šiame serveryje, nes pakankamai daug žmonių žaidžia ir panašiai ir vertingas, dalykas mums patiems būtų ir kitiems aišku. Reiktu paįvairinti šią sistemą ir nuspręsti su serverio administratoriais ar paįvairintu šią sistema. Ir ten kaip parašęs manau /draugai išmestu draugus kuriuos esi paskyręs tame lange ar kažkas panašaus, ir rodytu prieš kiek laiko buvo prisijungęs. Šaunus pasiūlymas tikrai, paįvairintu žaidimo kokybę.  :wub: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yes! Būtinai reikia tokios sistemos, ir šiek tiek paprastesnės, parašai komandą (/draugai), - išmeta draugų lentelę. Žaidime taipogi praneštų, kai prisijungia į serverį asmuo, kuris yra draugų sąraše, o į draugų sąrašą žmogų būtų galima įdėti (/draugai > Pridėti > Slapyvardis). Pilnai sutinku su idėja, kad ir kopijuota, - reikia.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

oo taip tikrai geras dalykas šitas,labai norėčiau kad jis butu tiesiog nereikia ėškoti per TAB ar draugelis prisijunges ar o čia tiesiog suvestum /draugai ir išmeta ar jis on kada buvo on prieš kiek laiko t.t kad galėtu pridėti su /draugai ir parašyti draugo ID ar vardą


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tikrai , Turiu draugu kuriu vardai vps pievos ir po kiek laiko net neatsimenu kas jie tokie tai tikrai praverstu sita sistema.

 

Bet jei logiskai pagalvojus tai atvertu duris naujiems scamams ir Mafijos_Tevui tikrai reiketu apgalvot visa si reikala.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.