Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

M/Dzonson | Avatarai

Pusbrolis_Antanas

Rekomenduojamas pranešimas

Stockai galėtų būti ir įpatingesni, pilnas internetas jų! Tikriausiai esi naujas photoshopinime? Trūksta lyg ir efektų kažkokių.. Bet viskas tvarkoj, metu rep. Nepamiršk kitą kartą daugiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Stockai galėtų būti ir įpatingesni, pilnas internetas jų! Tikriausiai esi naujas photoshopinime? Trūksta lyg ir efektų kažkokių.. Bet viskas tvarkoj, metu rep. Nepamiršk kitą kartą daugiau.

Taip bandau kašką daryti aš su photosop programą niekada nieko neužsiimdavau tik čia nesenei galvojau ai parsisiusiu ir aš photosopa,,tai va ir dabar bandau kašką daryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dekui viena pajimsiu su laikradziu :P

Šaunu kad patiko tau jis.

Kažkaip kokybe bloga, sekmės daugiau darant.

Na čia nesistengiau aš jau tiek nieko dėti tik taip galvoju ai pabandysiu padaryti ir aš kad čia visi kele,bet kitą kartą pabandysiu geresnius padaryti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip bandau kašką daryti aš su photosop programą niekada nieko neužsiimdavau tik čia nesenei galvojau ai parsisiusiu ir aš photosopa,,tai va ir dabar bandau kašką daryti.

Na jei reikės bent kokios nors pagalbos parašyk į PM, nesu PRO, bet galiu atsiųsti savo įvairiausių dalykų kurie tikrai pagerins tavo lygmenį. DĖL SKYPĖS Į PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.