Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Fūristų direktoriaus rinkimų rezultatai

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Kas mane pažįsta, tas žino, kad dar prieš rinkimus būnu nusistatęs sau kokio žmogaus ieškosiu. Ir kad tie patys asmenys su tom pačiom anketom, tik dėl kitos firmos direktoriaus postų - labai kistų galutiniai rezultatai. Tad šiuose rinkimuose taip ir nutiko - radau žmogų būtent tokį, kokio tikėjaus sulaukti šiuose rinkimuose. O kaip sekėsi ieškoti - prašom imkit mane ir skaitykit!

 

Neanalizuojamos anketos:

Armandis_Green - anketa tvarkinga, norma, bet ne su tokia siekti direktoriaus.

Martis_Benamis - anketa netvarkinga, rašai kaip benamis.

Weed_Urban - total košmar

Marius_Patio - pildai tarsi pildytum atrankoje į darbą, o ne į direktorius.

Eimis_Show - anketa netvarkinga, turinys tuščias.

Biržos_Makleris - nieko gero

 

Analizuojamos anketos:

Helen_Aura - pastebėjęs šią anketą mintyse pagalvojau, kad šios "žvejybos turi kliovą". Tai reiškia - anketa techniškai tvarkinga, o ir atsakymai tenkina. Konkrečiau apie atsakymus - man patiko, kad buvo paminėtos ir žmogiškosios vertybės, ne vien tik techniškoji žaidimo dalis. Ilga patirtis tokio pobūdžio firmose, susidarant pirmą įspūdį suteikia pasitikėjimo. Įdėjos... Neradau tokių unikalių įdėjų kaip tikėjausi, bet visai neblogai.. Papildomos užduotys ir panašiai - ok, reikalinga. Bet rekordai ir panašiai... Ar tau praktikoje buvo tai pasiteisinę? Ar ši įdėja bus padėta į stalčių tampant direktore? Galų gale, galiu teigti, kad rinkimuose esi gera kandidatė į direktoriaus pareigas.

 

Vitalikas_Slim - dvyliktos klasės moksleivis… čia man iškart iškyla klausimas… kaip egzaminai, kaip stojamieji? Ar SAMP netrugdys siekti darnios ateities? Ar direktoriavimas bus tik mėnesiui laiko iki kol nėra spaudimo mokykloje? Lieka atviras klausimas… Bet šiaip anketa tai skaitosi liuks, ir tvarkinga viskas, aiškiai dėstai mintis. Kažkiek nusivyliau perskaitęs likusią anketos dalį apie įdėjas.. Eilinį kart prašau kažką tokio sukurt, kas nepaliktų abėjingų.. Ir vat primeti kad nori būti paslaptingas, pateiki tradicines įdėjas kaip ir kiti atrankos dalyviai. Vienintelė gera įdėja - kad fūristai gaujoms vežiotų didelius kiekius narkotikų, o teisėsauga apie tai gautų žinutes. Bet tai taip pat yra ir kituose serveriuose. Tad… Kaip kandidatas į direktorius būtum neblogas, bet pritrūko “smarvės”, koncepcijos konkrečios nepamačiau. Bet visvien sveikinu su stipria kandidatūra.

 

Ignas_Image  - rašai kad už kitus esi pranašesnis tuom kad atskiri padlaižiavimus. Nu gerai, okey.. Bet tipo tik tiek? Daugiau nieko nemoki?  Na, minčių primėtei čia, bet pagrįstumo nėra. Viskas “daryčiau treniruotes, užsiėmimus”, bet neaprašyta kokios jos, kas per užsiėmimai, kuom tai naudinga firmai…. Vien žo, ir vėl silpnai tu čia man atrodai. Gal verčiau sukaupk patirties ir pasirinkęs vieną, sau artimiausią firmą, parašyk man padorią anketą, nes taip tai nieko nebus.

 

Auris_Gasol - matosi, kad patyręs. Nustebau, kad daug išvien veikei kartu su mano senu pažįstamu Jery_Freak, o kad jam į pagalbininkus tiktum - turėjai būti geriausias. Tas jau yra pliusas tau. “Tobilinti atrankų sistemą, krovinių sistemą”... Juk pildai į direktorius, o ne į pavaduotoją… Reikia argumentuoti ką tobulini, kaip tobulini, kam to reikia, kuom esama sistema blogai. Viskas nežinioje, nepagrįsta. Minčių turi, bet viskas tuščia. Ir dar pacituosiu tave “atrankoje į medikų direktorius minėjai, kad pildau iš reikalo, o ne iš noro, ir tu klysti, nes pildau norėdamas kažko pasiekti serveryje” - į tai galiu atsakyti tik šitaip: reikia pildyti, ne tam, kad kažkuo būtum, o kad šį bei tą nuveiktum. Žmonės tave gerbs ne už tai, kad kažkuo būsi kažką pasiekęs, o nuo to ką padarei.

 

John_Juske - “pirmiau žaidime mini atranką daryčiau, o tik tada forumuose”. Deja, ne tokia mini atrankų paskirtis, o direktorius per pirmąją direktoriavimo atranką ją užregistruoti gali valandą iki atrankos ir daryti žaidime/forume. Su šia mintimi prašovei. Paminėjai treniruotes, bet pasigedau pagrįstumo kokių treniruočių reikia šiai firmai, kad būtų naudingos. Bet iš esmės visa kita anketos dalis išsami, skaitosi maloniai. Kadangi rimtų kandidatų mažai, turi daug galimybių į direktorius.

 

Paskutiniai štrichai ir akordai:

Vitalikas_Slim - maniau būsi mano vienas didžiausių mano atradimų. Anketa gera, nors su trūkumais, bet.. Kaip bachūras pakalbėt per teamspeaką - geras pašnekovas. Atrodo viskas normaliai, turėjau minčių tau suteikti pirmą ar antrą vietą rinkimuose, bet pamatęs biografiją serveryje (užteko perverst visas banned anketas) - supratau, kad neverta rizikuoti su asmeniu, kuris ne kartą demonstravosi savo sugebėjimus su neleistinomis programomis.

Su trečiaja rinkimų vieta sveikinu Aurį_Gasol, kuris vis kyla mano akyse, na, turi kur tobulėti ateityje! Patariu pradžioj parodyt ką moki pavaduotojo pareigose, kad kitą kartą ir su silpnesne anketa galėčiau praleisti žinodamas, kad tavim galiu pasitikėti. John_Juske - na, su šia kandidatūra irgi pasistengei. Visad tavo anketos geros, šį kartą reagavai į mano ankstesnes pastabas, serveryje mačiau kur kas aktyvesnį negu iki šiol. Na, bet šį kartą noriu parizikuoti šiuose rinkimuose su dar nepažįstamu, pirmą kartą man matytu veidu - Helen_Aura. Ieškojau visame forume kur dėl ko galėčiau prisikabinti dėl šio vardo, tai dėl aktyvumo, banned anketos, papeikimai - viskas švaru. Tad investuoju dideles viltis ir linkiu sėkmingo direktoriavimo! Oj, vyrukai, tik nepavydėkit, okey... ? :)

 

________________________________________________________

 

Kam nepasisekė šiuose rinkimuose - taip pat galėsit sudalyvauti pratęstuose MECHANIKŲ direktoriaus rinkimuose, bei numatomi direktoriaus rinkimai į DPD firmą.

 

Mylėkites ir būkit mylimi, Salut! LrIGEEV.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu. Tiesiog iškylo klausimas? Banned anketą tik vieną rimtą, dėl kurios pasitaisiau, bet jei tu sakai jog stipri anketą, bet pamatęs jog esu banintas už padarytą klaidą, tai tikriausiai nėra tikslo pildyti į direktoriaus kėdę, nes neturėsiu tavo pasitikėjimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu. Tiesiog iškylo klausimas? Banned anketą tik vieną rimtą, dėl kurios pasitaisiau, bet jei tu sakai jog stipri anketą, bet pamatęs jog esu banintas už padarytą klaidą, tai tikriausiai nėra tikslo pildyti į direktoriaus kėdę, nes neturėsiu tavo pasitikėjimo.

Šansų turėsi visuomet, ypač jeigu dėl to stengsies ir nenuleisi rankų. Kadangi dabar buvo tokia situacija kuomet buvo apilygūs kandidatai - turėjau ir pas vieną, ir pas kitą ieškoti pliusų minusų. Deja, pas tave radau ir tai tau pakišo koją. Bet tai nereiškia, kad pakiš ir sekantį kartą. P.S. Tai kaip ten su dviračiu teleportinais? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vel gaujiniu firma bus, ne dėl pavydo ar ko sakau, tiesiog visa laika jinai buvo gaujoje ir ten subėgs visi, turėsi daug darbo su ja Marko.

 

Bent matei mano anketą kas joje buvo pasakyta apie gaujas? Ne. Nu ir viskas tuo pasakyta, kam gauja rūpi, o kam kas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šansų turėsi visuomet, ypač jeigu dėl to stengsies ir nenuleisi rankų. Kadangi dabar buvo tokia situacija kuomet buvo apilygūs kandidatai - turėjau ir pas vieną, ir pas kitą ieškoti pliusų minusų. Deja, pas tave radau ir tai tau pakišo koją. Bet tai nereiškia, kad pakiš ir sekantį kartą. P.S. Tai kaip ten su dviračiu teleportinais? :)

Kaip ir Rytis manau tau minėjo, jog Gaujos tik ir sugadiną serverio reputacija. Nebenaudoju jokiu cleo ar kitu palengvinančių programų. Supratau jog serverio reputaciją reikia keltis, o ne žeminti žemyn.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikinu, sekmes ten krc, bet nezinau ar as cia vienas toks ar kaip, kad netoleruoju panu kurios zaidzia zaidimus per kompa, nu nezinau, tiesiog isviso... cia aisku ne man tas ir t.t. bet tiesiog nemanau jog jos cia turetu buti, o dar beto kai panai yra kazkur 19 metu, ir ne gana to, kad zaistu paprastai dar kazko siekia :D

cia nestumiu tiesiog seip issakau nuomuone, kad pamoina buti pana ir daryti tokes nesamones.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip ir Rytis manau tau minėjo, jog Gaujos tik ir sugadiną serverio reputacija. Nebenaudoju jokiu cleo ar kitu palengvinančių programų. Supratau jog serverio reputaciją reikia keltis, o ne žeminti žemyn.

Betkuriuo atveju, man atrodai normalus vyriokas, gal truputį susifailinai, bet tikrai dėl to neturi eit slėptis ir panašiai. Visi koziriai tavo rankose ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sveikinu, sekmes ten krc, bet nezinau ar as cia vienas toks ar kaip, kad netoleruoju panu kurios zaidzia zaidimus per kompa, nu nezinau, tiesiog isviso... cia aisku ne man tas ir t.t. bet tiesiog nemanau jog jos cia turetu buti, o dar beto kai panai yra kazkur 19 metu, ir ne gana to, kad zaistu paprastai dar kazko siekia :D

cia nestumiu tiesiog seip issakau nuomuone, kad pamoina buti pana ir daryti tokes nesamones.

Turbūt sužinojęs, kad moterys/panelės taip pat bezda - neištversi šiame rožiniame savo pasaulyje. 

 

Ne, neik skandintis, tu dar valstybei skolingas, kad gimei, tad esi svarbus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turbūt sužinojęs, kad moterys/panelės taip pat bezda - neištversi šiame rožiniame savo pasaulyje. 

 

Ne, neik skandintis, tu dar valstybei skolingas, kad gimei, tad esi svarbus :)

marko, jei esi rimtas bahuras ir rimtai galvotum tai nemanau jog leistum savo panai prie kompo sedeti, tik ne prie tokiu pievu... nes pats to nenoretum, pagalvok kita prasme. 

 

isivaizduoju jei man taip butu tai butu tokia situacija: einam i lauka? ne, varau firmai vadovauti, toj masina pirksiu ir t.t. :D

 

:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Aurelija labai dideli sveikinimai , žinau tu moki tvarkytis tokiuose postuose ir nenuvilsi nieko , Linkiu tau didelės ištvermės , nepalūžti ir siekti savo tikslų . Sveikinu Sveikinu ir dar kartą Sveikinu , kreipkis visada padės tau globalas ir dušmanų imperija su Alvydas_Audine prieš akis . Marko analizė tiesiog nuostabi , taip ir toliau rašyk viskas aišku ir išsamu . Nes apie tave jokio blogo žodžio negaliu pasakyti , nes esi geras rašytojas ir neieškai žodžio kišenėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.