Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Pasiūlymas serveriui] Darbams keli punktai

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Darbams, direktoriams.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti direktoriams darbuotojų priežiūrą. Ir pačių darbuotojų kilima ir pnš.
1. Kad pagal ranga kiltu didesnė alga 2-5 eurais.
2. Kad pagal ranga būtu galima dėvėti kitokį skiną. ( jeigu tai yra pasirinkimas. pvz: policijos, taxi, mechanikų tikrai galima padaryti daugiau. Tačiau tik vyriškus).

Direktoriai, kad matytu:
1. Kiek laiko praleidai žaidime per dieną.
2. Kiek laiko pradirbai per dieną.
3. Kokius darbus atliko ( pbz: dpd kiek nuvežė krovinių, pd: kiek pagavo nusikaltėlių ar įkalino ir pnš.

4. Kad kiekvienas darbdavys turėtu savo transportą. Susprogus transportui tektu susitvarkyti jį už pinigus ir pnš. Taip pat tektu daryti tokią sistemėlė: http://greenside.lt/index.php?/topic/2635-serverio-pasi%C5%ABlymas-automobili%C5%B3-sistem%C4%97l%C4%97/#entry34380

5. Naikinti darbo grafikus ir padaryti skriptą darbo. Darbo laikas 4-5 val būtu. Žaidžiant ilgiau virš 5 valandų, dirbtum viršvalandžius. Už viršvalandžius gautum daugiau pinigų. Jeigu gauni 50eu į min, gautum tarkim 60eu į min.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Galėtu labiau prižiūrėti savus darbuotojus. O ir darbdaviams manau būtu geriau.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tik už penktą. Tik tegu 3h buna tas darbo laikas, nežinau kaip jūs bet aš nesėdžiu sampe tiek kiek normalus žmogus pradirba tikram darbe xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tik už penktą. Tik tegu 3h buna tas darbo laikas, nežinau kaip jūs bet aš nesėdžiu sampe tiek kiek normalus žmogus pradirba tikram darbe xD

Tokias valandas rašiau, nes dauguma žaidėjų serveryje prabūna labai ilgai ir jeigu bus mažos darbo valandos, tai visi dirbs vien tik viršvalandžius :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.