Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Foreverio avataru galerija 06.23

Forever_Young

Rekomenduojamas pranešimas

3tKHCA9.png

Praėjo daug laiko, sukurdamas šia galerija nesitikėjau sulaukti daug dėmesio ir būti lepsinamu dėl savo atliekamu darbu ir skonio. Sukūrus galerija, pradėjau gauti pagyras, už savo skonį ir avatarų kokybė kuri niekad nebuvo gera, jį buvo vidutinė visada budavo kur tobulėti. Kuriant buvau ir lepsinamas pagyromis, ir kritikuojamas kitu žmoniu kuriems nelabai patiko, ačiū visiems kurie esat su mano galerija kartu ir naudojat mano darbus ilga laiką, esu matęs ne viena savo avatarą pas viena iš jūsų ir tai man nepasakiškai malonu, jus to galbūt nesuprasit. 

Mūsų galerijai jau metai ir 14 dienų, ačiū visiems kurie esat kartu ir palaikot mane ir mano daromus darbus. 

Galerijos pasiekimai:

Lyderiaujanti galerija jau ne viena mėnesį. 
20 tūkstančių peržiūrų.
200 atsakymų, pusę iš jų mano darbai.

Dominavo stiliai: Panelės, gamta, mašinos. (banalu :/ )

Mūsų tikslai 2018 metais:

Pastiprinti avatarų kokybę, susiradus naujų stocku šaltinį manau jog avatarai bus kokybiškesni, išbandysim įvairius dydžius, įvairius stilius ir plėsim savo galerija toliau, ačiū už didelį palaikymą visiems dar kartą.

O čia minimalus atnaujinimas:
s7SSUv2.png7hfwJmz.pngowJ4NCS.png7PP4EB9.pnggvnQEUV.png
AzClvDe.png7uuVnRU.pngMUnnmms.pngfEJUKX1.pngHut72RC.png
idXrOnf.pngf9HnsQN.pngHbI384l.pngZ5vJNK2.pngiBEZj0Q.png
RnfPbt6.pngcsE17WK.pngaqKdnLm.pngW8vLBiY.pngcBRayFR.png
T2hGK5F.pngXs1bfq8.pngLqJHpCM.pngiiFmO2S.pnggYZLAsy.png

Iki pasimatymo, susitiksim už poros dienų su rimtesniu atnaujinimu. O čia specialiai ačiū šiems žmonėms - @Jeremy_Redwood @Rokas_Lays @Get_Paid @Dany Winston

DzHRU2Y.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dominavo stiliai: Panelės, gamta, mašinos. (banalu :/ )

vietoj visu situ palik tik ta paryskinta ir vietoj banalu bus parasyta nuostabu. Rimuojasi nes tiesa. Updeitas lievas, mazai nature, per daug tu metaliniu arkliu ar kaip ten tie gelžraciai vadinasi

Redaguota Get_Paid
Gal tu cia speceliai nature neidejai a ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2019.04.24 


Mes sugrįžtam, su pakeistu didžiu iš 150x250 į 300x300, turėjau daug neperdirbtu stockų todėl važiuojam.

Jeigu reikalinga bent viena iš originaliu nuotraukų esančiu apačioje - susiekite su manimi, stockai neištrinti, todėl nesunkiai jums atsiusiu originalus. 

#SUMMER #PALMS #LIFE #ONAIR #JUSTSMILE #ENJOYINGLIFE 

cSr1zMW.pngATGlyRd.pngiFVujHd.pngWmMKmYe.pngTptWbR5.pngGv3CMwp.pngb9FqXP4.pngeAMelP7.pngvGir6Tn.pngVeoQpiZ.png3Ed93ou.png0AMGVTO.pngoJ5VYlg.pngKsOt7NZ.pngOZ5KYzF.pngnUwo78N.pngmIbTvbF.pngwRzn0pK.pngxQJFzMh.pngOysKMtI.pngK0Q6WE4.pngYRqSwG3.pngAUpAwuj.png91gJNtV.png9yV5EKb.pngoIBLVpy.pngKi2LRJo.pngIAyKNUg.pngaMJyzUM.pngVU4VQhH.pngAQIpO4Y.png9tEaBW9.pnglsthjAm.pngJUy0p5u.pngI34psFU.pngd1J6u0s.png0anZyEY.pngraWqmuW.png4rugW0j.png


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.