Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[PAMOKA] Kompiuterio boostinimas senais/naujais metodais, atminties laisvinimas.

Forever_Young

Rekomenduojamas pranešimas

Laba visiems, nežinau kurio paros metų jus skaitote, nežinau ar jums išvis aktualu tai ką skaitote, tačiau aš grįžau ir šiandien - sukursiu nauja pamoką, pamoka kuri pravers kiekvienam iš jūsų.
Daugumai kyla klausimų, kaip gi pagreitinti kompiuterį jeigu jis medis, kaip atsilaisvinti vietos jeigu mano SSD yra pilnut pilnutėlis arba šiaip per daug bereikalingai užimtos vietos, na ir daugelis kitų klausimų.
Šiandien jums pabandysiu padėti išspręsti šias problemas, todėl mažiau tuščiažodžiaukim ir pradėkim darbą.

1. Pirmieji žingsniai, papraščiausi visiems puikiai žinomi bet nepraščiausi....

Pirmiausiai tai jeigu pradėjome kalbėti apie kompiuteriu valymą, tai dažniausiai jūsų SSD diskai būna apkraunami jūsų įvairiausiu šiukšlių arba žaidimų, todėl pirmiausiai jums parekomenduosiu nusipirkti ir turėti kompiuteryje du diskus, viename laikysite visus žaidimus, o kitame windowsus ir pačius reikalingiausius failus.
Jeigu neesate kompiuterio vale nuo įvairiausiu šiukšlių siūlyčiau jums pasinaudoti programa ,, CCLEANER " jį išvalo visas naršyklių istorijas, ir kitokias šiukšles kurios nėra reikalingos jūsų kompiuteryje, žinoma su šita programa reikės ganėtinai dažnai valyti, nes naršyklė kaupia ir kaupia istorija, tačiau jį bus jums į naudą.. Naudojimas labai paprastas, parsisiunte programa iš čia - ccleaner Atsisiuntimas (spausti čia)  '' atsisiunte instaliuokite šia programa į savo kompiuterį nekeisdami direktorijos. Kaip užbaigiate instaliacija atidarykite programą, kaip atsivers programa joje daug nežiūrėkite kas kur o tiesiog paspauskite mygtuką ,, ANALYSE " paspaudus mygtuką programa pradės darbą ir analizuos jūsų diską bei sukauptas visas šiukšles ir visa kita brūmala jį ištrins. Baigus skanuoti spauskite ,, RUN CLEANER " tuomet jeigu klaus ar norite atsarginės kopijos čia tai priklausys nuo jūsų tačiau aš vietoj jūsų pasirinkčiau ,, NE " baigus valyti kompiuterį išjunkite programa ir pasižiūrėkite kiek laisvos vietos gavote.
Kitas labai labai paprastas būdas, tai kompiuteryje šone matote ,, WINDOWS START " mygtuką, jį paspauskite ir į paieška įveskite šį raktažodį ,, %TEMP% " tuomet kaip jums atidarys šį aplankalą ištrinkite viska kas jame yra, ir viskas. Tai dar vienas būdas atlaisvinti savo kompiuterio veltui naudojama vieta.
Taip dauguma sakys jog ccleaner išvalo temp aplankalą, tačiau žinokite ne visada, būna jog neišvalo ir tiesiog tenka pačiam išsivalyti, turėkite omenį tai. 

2. Žengiame žingsniu į priekį, ir pereiname prie naujesniu būdų atlaisvinti vietos. 


Paspaudžiate ,, WINDOWS START " mygtuką ir įrašote į paieška ,, DISK CLEANUP " radę paspaudžiate ant jo, ir pasirenkate diską kuri norite skanuoti. Pasirinkę leidžiate pradėti skanavimą, pirma kartą skanuojant gali tekti palaukti truputį, sulaukus spaudžiate ,, CLEAN UP SYSTEM FILES " jeigu reikalaus administratoriaus leidimo - duokite jį. Tuomet praskanavus vėl paspaudžiate ,, More Options " ir paslenkate link ,, System Restore and Shadow Copies " ir apačioje paspaudžiate ,, Clean UP " kaip paklaus ar tikrai norite tai padaryti spauskite ,, YES arba Taip " ir viskas. 
Detalesnė informacija mano nufilmuotam video -  Atminties Laisvinimas.

Šokame į priekį....
Paspauskite mygtuką esanti kairėje puseje ,, WINDOWS START " tuomet paspauskite ant ,, Computer " ir jus pamatysite kaip atsiveria langas su visais jūsų kompiuterio parametrais ir tikriausiai šiaip naudinga informacija apie jūsų kompiuteryje esančius diskus. Tuomet nuveskite pelę prie savo pagrindinio disko tai C:/ ir prie jo privedę pele paspauskite kita klavišą (dešni) tuomet atsivėrus lentelei paspauskite ,, PROPERTIES " tuomet atsivėrus langui paspauskite ant ,, TOOLS " ir nuveskite pelę prie ,, DEFRAGMENT NOW " nuvedę paleiskite defregmantavima ir palikite jį nejudinkite kol neužbaigs. Tai padės stabilizuoti jūsų hard drive disko veikimą ir šiukšlių gyvenimą jame. 

Dar vienas būdas yra apie kurį pamiršau, tačiau būdamas prie kompiuterio patyrinėsiu ir prisiminsiu, su to būdų eina padaryt 20~30 GB laisvos atminties. 

Ką gi tikiuosi jums padėjo šioks toks gidukas kaip atlaisvinti kompiuterio atminties, kurios ganėtinai dažnai mums pritrūkstą kiekvienam, o dabar... O dabar....

Pereikime prie kompiuterio spartos didinimo, efektyvumo našumo. 

Pirmiausiai tai jeigu jus nenaudojate antivirusinės ir nežinote ar neturi kompiuteryje nepageidaujamos įrangos tiesiog atsisiuskite antivirusine, ir praskanuokite kompiuterį. Antivirusine siūlyčiau rinktis atsargiai, nes antivirusinių yra ganėtinai daug tipu, ir daug prikurta tačiau iš jų padeda labai mažas procentas jų, kai kurios net nepastebi įvairiausiu virusų kurios turėtu pastebėti puikiai veikianti antivirusinė. Mano rekomendacija būtų naudoti ,, AVAST FREE ANTIVIRUS " antivirusinę, kodėl? - Jį veikia ir saugo kompiuteri nuo įvairiausiu virusų formu ir jų tipu, avast antivirusinė aptinka daugiausiai virusų iš visu antivirusinių, na nebent jį nepralenkia nortono o daugiau nematau jai lygiu konkurentu. Na o jeigu nenaudojate antivirusinės, ir nenorite apkrauti savo kompiuterio ramų be reikalingai palikus antivirusine įjungta, žinote jog siunčiates mažai failų iš interneto ir esate tikras jog sunkiai pasigausit virusą siūlyčiau naudoti ,, HITMAN PRO " čia yra programa kuri aptikus virusą siunčia jį perskanuoti į antivirusinių tinkla baigus skanavimą pateikia analizę ar yra virusas ar ne, o jį veikia beprotiškai greit - greičiau už bet kuria antivirusinę, tačiau jį perskanuoja tik žinomas vietas kur galėtu būti virusai. Antivirusinių atsisiuntimo linkai -  AVAST SIŪSTIS. HITMAN PRO Atsisiuntimas. 


Temos turinys bus pildomas greitu metų, todėl dėkoju jog peržiūrėjote mano tema, jeigu padėjau - nepamirškite paspausti ,, PATINKA " pamoka kurta mano - Forever Young. 


 

1. Jūsų vardas pavardė?: f'y

2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: susitvarkys atminti

3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: viršuje.

Redaguota Forever_Young

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Limituotos antivirusinės netgi neapsimoka siūstis, nes ji po laiko pradedant ieškoti virusų rašo, kad antivirusinė pati kaip virusas. Tad geriausiai reikia žiurėti ką siunti ir iš kur siunti , o ne beleką siuntinėtis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Limituotos antivirusinės netgi neapsimoka siūstis, nes ji po laiko pradedant ieškoti virusų rašo, kad antivirusinė pati kaip virusas. Tad geriausiai reikia žiurėti ką siunti ir iš kur siunti , o ne beleką siuntinėtis.

Na avastas ar hitman pro tai negalioja, naudota milijonų žmoniu ir jokiu nusiskundimu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na avastas ar hitman pro tai negalioja, naudota milijonų žmoniu ir jokiu nusiskundimu. 

Nu gal avast ir hitman jo viskas ok, bet turiu omenį kitas antivirusines kurios yra su 30 dienų galiojimo laikotarpiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nutiko man problema su Hitman Pro.

Aš nuskanavau kompiuterį su Hitman Pro programa ir tada paspaudžiau ,kad išvalyti virusus ir viskas išsivalė tada papraše perjungti kompiuteri.

Perjungiau ,kompiuteris jungėsi kokias 3min ,o taip ankščiau nebūdavo ir tai dabar visados jungia kokias 2-3min.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Carlos_Bandit said:

Nutiko man problema su Hitman Pro.

Aš nuskanavau kompiuterį su Hitman Pro programa ir tada paspaudžiau ,kad išvalyti virusus ir viskas išsivalė tada papraše perjungti kompiuteri.

Perjungiau ,kompiuteris jungėsi kokias 3min ,o taip ankščiau nebūdavo ir tai dabar visados jungia kokias 2-3min.

tai jeigu išmeta juoda langa jo neuždaryk lauk kol išvalys viska, man viskas gerai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Forever_Young said:

tai jeigu išmeta juoda langa jo neuždaryk lauk kol išvalys viska, man viskas gerai.

Ne man dabar tiesog yra taip aš ijungiu kompiuterį ir man viska rodo gerai rodo tipo Sveiki! ,bet poto rodo tik juodą ekraną ir reikia laukti kokias 2-3min..Ir tik tada terodo darbalauki.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.