Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Arminas_Vans

Alachas_Leninas

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Alachas_Leninas


2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Arminas_Vans


3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti): Viskas prasidėjo taip, na aš pamačiau jo sultaną ir paklausiau ar parduosi jis sakė geraii parduosiu kaina sako 150k ir 3tdezes na aš gerai pasitikėjau juo ir sutikau. Kadangi aš neturėjau tdėžių tai paprašiau jo, kad palaikytų tą sultaną dar keletą dienų, kad aš spėčiau tas dėžes nusipirkt. Arminas sako: Duok man 100k aš tau ji pasaugosiu kelias dienas o paskiau duosi 50k ir 3 tdėžes. Aš: Gerai sutinku.


              Na tai gerai daviau aš jam tuos 100k ir sakiau palaikyk tu mašina kuriam laikui, jis atsakė, kad gerai, palaikys. Na ir praėjo pusvalandis nuo sandorio ir aš gavau geresnį pasiūlymą iš draugo ir paprašiau Armino grąžinti man 100k, sakydamas, kas deal atmestas. Ir tada jis mane apgavo negrąžino mano pinigų. Visa vakar ūžiau jam galva jis vis sakė, kad ne, kad ne. Ir šiandien jau grįžęs iš ligoninės, nes (Pirmadinieni-trečiadienį) buvau ligoninei dėl sveikatos sutrikimų. Ir šiandien jam rašau, o jis tiesiog mane ignoruoja ir nieko neatsako o tų pinigų mano 100k jis jau nebeturi. Kaip sakoma likau ant ledo. Taigi prašau kaip nors jį nubausti ir prašyčiau grąžinti mano pinigus. 


 


Štai čia bus įrodymai: 


http://imgur.com/a/4YjLq


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas matau daug apgavysčių yra,žaidėjai susimąstykite kas per žmogus sutiktų parduoti sultan už tokią kaina jie da su tune tai niekas jums neparduos už 150k ir 3tdezes, jeigu neturit pinigų tai jūs nepirkite to daikto ir neliksit apgauti

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Audi_Devym

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nei tu matei tą SULTNĄ, nei tu ką. Tai geriau jau išvis patylėk, nes kaip matau, kad serveryje esi visiškai žalias.

Žalias žaisti pradėjau šitame serveryje 2015m žalias per tiek laiko nėvienas manes dar neapgavo o jau jus kelis kartus apmovė ir verket po to forume, viena kartą mažiau patiklumo ir bus viskas gerai.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Audi_Devym

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

E tu manęs nejuokink :D Aš neverkiu, aš tiesiog pasakau kas atsitiko. Užsiregistravo iš vis 2017 ir aiškina čia savo teorijas visokias. Aš tau sakau neturi ką pasakyt? Tai geriau sėdėk ir tylėk. 

P.S Rašyt išmok ir aš lauksiu to momento kai tu gulėsi ADMINAM ant kilimėliu ir myši jog tave apgavo.  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nieko gero dabar tam arminui sinoptikai nenustato, ligoninej pucia vejas, -20 laipsniu, sniegas

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pinigų tikrai neatgausi , pats padavei "rankpinigius" o po to persigalvoji , real life taip nesidaro , padavei tai fsio , o gražint neprivalo 

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pinigų tikrai neatgausi , pats padavei "rankpinigius" o po to persigalvoji , real life taip nesidaro , padavei tai fsio , o gražint neprivalo 

Bet tai dabar jis mane ignoruoja, neatsako į mano žinutes ir panašiai. Taip žinok irgi nesidaro, žmogus turi turėti nors kažkiek pagarbos... 

P.S Apgavo jis mane ir pasiplove..... ĮŽEIDIMAI

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gi pats jam savo noru davei pinigus , jis nevertė gi , pinigų neprievartavo nes čia žaidimas . Pats atidavei juos laisva ranka . Tai kad diskusijas galime baigti , pinigų tau niekas negražins . Tavo paties klaida

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rankpinigiai yra duodami, jog pardavėjas būtų užtikrintas jog pirksite prekę, o tu jam tiesiog iškart sakai, kad nebepirksi.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu b.... Aš jum sakau jis sake palaikys dvi dienas, bet aš paprašiau, kad grąžintų, bet anas negrąžino ir sakė: yra deal ir viskas. 

Na tai atstojau aš nuo jo ir išvykau aš 2 dienom. O šiandien grįžęs pamatau, kad nėra mano 100k pas jį ir jis ignoruoja mane. Tiek SAMP tiek SKYPE. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

hehe  :lol:  o tu juokingas esi gi jis pasakė duok 100k ir palaikysiu jis apgavo? ne jis gi tau mašiną palaikė, o toliau pats paprašei atiduoti, bet jis neprivalo, nes jis išlaikė mašiną, jis padarė savo darbą už 100k  :rolleyes:

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.