Atsiliepimas nuo Geranimo

,,GreenSide"... Šis pavadinimas dar prieš metus man nieko ypatingo nereiškė. Žinojau, kad savininkai ruošia, planuoja, skiria visą savo laiką ir jėgas šiam serveriui, bet į GreenSide serverį vykau neturėdamas didelių lūkesčių ar ypatingų norų. Tačiau tik įžengęs į šį serverį pajutau kažką nepaprastai šilto, jaukaus ir savo. Pirmas dalykas, nudžiuginęs labiausiai, tai serverio apmokymai, kurie savo originalumu pasitiko mane į serverį. Savininkai maloniai atsakynėdavo į mano užduotus klausimus. Pradėjęs žaisti, supratau, kad čia susirinko draugiški, komunikabilūs, energingi, originalūs žaidėjai, kurie nori patirti nepamirštamų įspūdžių, gerai ir turiningai praleisti laiką, susirasti naujų draugų. Kiti dalykai, nudžiuginę ir privertę vis labiau patikėti, kaip gera čia būti, tai eventai, nes tai puikus būdas pradėti bendrauti, DM arena puiki vieta mokytis dirbti komandoje. Ir visa tai - tik savininkų dėka. Į šį serverį atvykau ne tik kaip žaidėjas, bet turėjau ir tikslą – pasiekti pavaduotojaus. Neslėpsiu, baiminausi, jog kažkas gali nepasisekti, kad niekas manęs nepastebės. Panašiai ir įvyko, beveik pasiekęs posto, jį užėmė kitas žaidėjas, bet pamatęs kaip jis daro savo darbą, aš pamiršau apie tą postą ir tiesiog mėgavausi žaidimu. Tai dar kartą įrodė, kokie nepaprasti žaidėjai čia susirinko. Už visas žaidime patirtas geras emocijas esu dėkingas šauniesiems savininkams. GreenSide serveriui labai pasisekė, kad turi tokius išradingus savininkus. Rokas – draugiškas, galintis kalbėti apie viską, pradedant nereikšmingais dalykais, baigiant ypatingo svarbumo temomis, be galo originalus mielai bendraujantis. Aivaras – daug norintis, todėl skubantis, tačiau viską suspėjantis vaikinas, neieškantis žodžio kišenėje, labai drąsus, ryžtingas, darbštus, siekiantis savo tikslų, iš pažiūros ramus, kiek nedrąsus vaikinas, bet tai lyg kokia priedanga, nes iš tikrųjų jis net labai linksmas, tikra kompanijos siela. O kartu jie abu - viena galinga, stipri ir nepalaužiama komanda. Iš šio serverio prisisėmiau naujus potyrius, smagiai praleistas akimirkas ir gražiausius prisiminimus. Jei atvykau beveik nieko nepažinodamas, tai išėjau susiradęs daug naujų, šaunių draugų. Iš visos širdies dėkoju žaidėjams, kurie visą naktį būdavo su manimi, nepamirštamas akimirkas, pokalbius iki ryto, džiaugsmą! Dabar į pavadinimą "GreenSide" įeina daug daugiau nei kada nors galėjau pagalvoti...

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

WOW! Ištiesų nesu matęs kažko panašau į šitą. Čia buvo geriausias serverio atsiliepimas, per visus kuriuos skaičiau. Net negalėjau pagalvoti, jog kažkas galėtum taip atsiliepti apie serverį. Buvo žiauriai malonu skaityti, tad patarčiau tik vieną - BŪK RAŠYTOJU. :)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

WOW! Ištiesų nesu matęs kažko panašau į šitą. Čia buvo geriausias serverio atsiliepimas, per visus kuriuos skaičiau. Net negalėjau pagalvoti, jog kažkas galėtum taip atsiliepti apie serverį. Buvo žiauriai malonu skaityti, tad patarčiau tik vieną - BŪK RAŠYTOJU. :)

Nuoširdžiai dėkoju! =]

Lygiai tokį patį neseniai skaičiau gal tu nukopijavai, o gal ir ne nieko negaliu sakyti. Bet gera girdėti tokius žodžius.

O gal nuo manęs kopijavo?

Serverio savininkams turėtų būti malonu skaityti tokį rišlų bei lengvai skaitomą atsiliepimą apie serverį ir pačius juos. Nepalyginsi su marozo nuomone apie medkirčius. Šaunuolis,kad nepatingėjai ir išreiškei nuomonę.

Labai dėkoju!

Loooool. Raso: Aivaras labai drasus. Veliau raso:kiek nedrasus vaikinas. Apsispresim?

Parašiau jog jis yra drąsus, bet kitų nuomone(iš pažiūros) kiek nedrąsus, bet paminėjau jog čia yra lyg kokia ,,priedanga".

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

wow, tikrai gražiai išdėstytas atsiliepimas manau vienas iš geriausiujų.

Ačiū, jog taip manai. ;)

Gana neblogas atsiliepimas, visi argumentai pateikti, kodėl šis projektas pakeitė tavo požiūrį į jį, viskas pateikta gražiai, solidžiai ir turiningai.

Šaunuolis, linkiu sėkmės toliau!

Ačiū, man labai svarbi jūsų nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.