Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pablo_Bandit atsiliepimas apie projektą

Rekomenduojamas pranešimas

Taigi išaušo  metas ir man kaip serverio paslaptingajam senbuviui išreikšti mintis ką manau apie serverį nerašysiu liaupsių tik dėl to kad susilaukčiau liaupsių ar like man to nelabai ir reikia kalbėsiu apie tai kas iš tiesų yra serveryje.

1.Dalis tai Naujokai šiame serveryje jie tikrai neužmiršti šiame puikiame unikaliame serveryje,jų nuomonė projekto administracijai yra tikrai svarbioi vietoi .Nes serveris be naujokų ne serveris.Administracija tikrai padeda,suteikia pagalba serverio naujokams ,padeda apsiprasti.Kartais ne pinigine prasme o psichologine- patarimais,iniciatyviniais žodžiais ir pnš.

 

2.Dalis serverio žaidėjų bendravimas.Jis taip pat ryškiai matosi senbuviai tiek serveryje,tiek forume žino savo vietą turi tam tikrą serverio draugų(priešų) ratą ir jame gyvena .Didžioji dalis valdžios turi daug narų tų netikrų draugų kurie esant laimei tampa draugais ,o kai ta laime pasibaigia draugus prarandi.Paprastoji visuomenė tikrai draugiška neturi kažkokių didelių įnorių ,tiesiog žaidžia ir gyvena šia minute.Bėdai ištikus tiek naujokai tiek jau pagyvenę žmonės drąsiai vieni į kitus kreipiasi pagalbos nėra socialinių lygių sluoksnio aš turtuolis tu vargšas.Aišku serverio kai kurie prižiūrėtojai yra pasikėlę ir nelabai skaitosi su žaidėjai yra ir atvirkščiai paprastų prižiūrėtojų kaip sakoma dūšios žmogus,kuris bendrauja taip lyg būtų paprastas žaidėjas neiškelia savęs į viršų..

 

3.Serverio prižiūrėtojai savininkai.Serverio valdžia matosi turinti patirties sakau iš patirties nes jos aš irgi šioje srityje turiu .Taip pat savininkai kreipia dėmesį į žaidėjų norus jų idėjų įgyvendinamą,savininkai matosi ir psichologiškai stiprūs atlaiko spaudimą tiek iš serverio prižiūrėtojų tiek iš serverio visuomenės.Jų noras tobulėti bei pateikti žmonėms skatina juos stengtis iš visos širdies .Jie turi asmeninį gyvenimą bet nepalieka serverio nė akimirkai iš savo rankų,tai žavi ir serverio žaidėjus jie ramūs savo ateitimi serveryje nes žino kad ir kas atsitiktų jis visada gyvuos nes yra patikimose rankose.Apie prižiūrėtojus galiu pasakyti kad yra skirtingų prižiūrėtojų .Viena dalis tokie kurie tiesiog dirba savo darbą ir nekreipia dėmesio į kitus žmones bei idėjas.Bei kita krui elgiasi kaip paprasti žaidėjai su jais bendrauja ,klausosi jų bei elgiasi maloniai jų neatstumia nesukuria tų civilinių sluoksnių ribos.

 

4.Serverio ekonomika ,bei pirktiniai administratoriai:

Taip serverio ekonomikai jaunesniems žaidėjams kurie pratę turėti lengvai ir greitai yra gan sunkoka sunku užsidirbti norisi kad viską tau duotų bei nereiktų piršto sukti,bei jaudintis kaip man dabar užsidirbti.Bet nebus vargo nebus ir lobio.Būtent tokai ekonomika čia ir vyrauja.Jau serverio branduolys perpratę sistemą žino kaip greit ir smagiai užsikalti pinigų.Tokia ekonomika kaip tik man ir patinka kad ji nėra per daug lengva kip kituose serveriuose ,kai žmonės pažaidę pora mėnesių tampa turtuoliais ir pinigai nebeturi jokios reikšmės ir tenka daryti wipe.Serverio savininkai tikrai daug išeina į pelną nes perka administratorius tikrai dauguma žaidėjų bet ne visi tai supranta vienodai ir ne visi kelia serverio lygį aukštyn bei jo reputaciją vienodai.Yra grupė žmonių kurie adminus perkasi pagal paskirtį padėti žaidėjams,susiteikti sau papildomą malonumą tam tikrus privalumus.Kita pusė perkasi juos tik kad išlaikytų serverio savininkus ,bei galėtų gadinti serverio išvaizdos lygį ,jie banina kickina nesuteikia pagalbos,perkasi tik kad pirktų .Kaip anksčiau minėjau būtų įdomu atrinkti žmones iš anketų į administratorių statusą tam pasiruošusius žmones.Tada pažiūrėtume kiek žmonių žaidžia dėl žaidėjų pagalbos suteikimo bei dėl serverio gerovės , o keik tik norėdami pasipuikuoti prieš kitus ,ir tiesiog dūros stumimo su tikrai daug ką pasakančiu administratoriaus statusu.

Ačiū kad skaitėte turėčiau ir ką daugiau pasakyti ,Pasiliksiu kitam kartui.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai smagu, kad sulaukiame dar viena tema išskirtinė, perskaičiau truputį ten pradžia iš tikro yra viskas parašyta aiškiai ir tvarkingai. Šaunuolis gerbiamasis, geras rezultatas bei geras iššūkis kitiems temos kūrėjams. Einant prie naujokų tai viskas yra mandagiai bei gerai sukurtos sistemos, puikus apmokymai ne kaip kitur aprodo, o čia pačiam reikia nuvykti iki tos vietos. Tiesiog nerealu ir aš esu nustebęs tiek apie sistemas, tiek tavo atsiliepimų. Geras pavyzdys naujokams, kurie skaitys šią temą !  :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.