Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau - Matt'Guetta

Take_Risks

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matt'Guetta 

 

 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Lukas (Gomez'as - Lukšė)

 

 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 16, Rugpjūčio 8 dieną

 

 Jūsų gyvenamasis miestas: Lietuvoje - Šiauliai(Kuršėnai), UK - (Great Yarmouth ; Hereford)

 

 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Snapchat/Facebook/Instagram - gomezyolo ; Lukas Gomez ; yololukas_ . 

 

 Apibūdinkite savo charakterį: Esu žmogutis paprastas, kaip ir visi kiti, bet jeigu reikia galiu būti ir griežtas ir be nuotaikos, ir piktas ir mielas. Bet, kaip prisijungiu į serverį būnu paprastas pasijungęs ramų režimą mėgstu juokinti žmonęs, šiaip linksmintis juoktinis iš visko, į darbus žiūriu atsakingai, bei griežtai. O, šiaip žmogus sportuojantis, bei turinti gerą humoro jausmą! 

 

• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas ; Krepšinis ; KickBoksas

 

• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu gan geras kovotojas turiu gerą kairiają koją, ir šiaip nežinau

 
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Kadangi dabar esu baigęs mokyklą, tad truputuką dirbu sandelyje rušiuoju mėsą, o domiuosi labiausiai UFC - Premier League. Nesu praleidęs nė vienos kovos ar futbolo mačo. Savaitgaliais mėgstu pažaisti, prie kompiuterio žiūrėti filmus, ar išeiti į lauką koki kaseka parukyti, o šiaip paspardyti kamuolį į vartus, ar nueiti paboksuoti į kriaušę.

 

• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: SA:MP pasaulyje, esu jau apie 2 - 2,5 metų, tad dar nesu tiek labai patyręs. O, kaip pradėjau pamenu, jog visi kieme draugai žaidėm slepynių ir draugas, atsisiuntė paprastą San-Andresą, ir poto rado šitą ir pirmasis serveris kurį žaidėme, tai buvo kaimeliai. Ir poto kažkaip užlūžo kompas, tad nežaidžiau 5 mėnėsius, ir tada nusipirkęs kompą užsiregistravau į pas Invį, ir ten žaidžiau metus pasiekiau pareigų, ir kadangi darė nesamones skundikų pilną atejau čia į nuostabų - GreenSide.LT ! 

 

• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Žaisdavas pas Invį buvau užsiregistravęs forume, ir tada, kaip viską pabaigiau ten užsiregistravau, čia bet iš pradžių nebuvo noro žaisti, bet po savaitės pradėjau, gan gerai žaisti ir patiko, tik vienas minusas, jog pareigūnų nėra visi daužosi daro ką nori tiesą sakant, ir manau ne vienas ar ne dešimt man pritartų.

 

• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Žaisdamas dabar per savaitę pastebėjau, tik 2 žmones kurie verti būti paminėti čia, tai Rage_Assasin - Vycka_Flex. Šie abudu administratoriai yra tiesiog kažkas tokio, ko senai reikėjo SA:MP pasaulyje abudu paprasti išraiškingi neieškantys žodžio kišenėne - ATSAKINGI. Linkiu jums sekmės, čia tegul jūsų norai išsipildo!!

 

• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Labiausia norėčiau tapti sportininku, bet kadangi tikrai neturiu daug šansų, tad darba kokį tai furistu, arba Zologijos sode kadangi labai mėgstu gyvunus, ir patinka padėti jiems (Jau buvau kursuose) Tad jeigu rasiu darbą butinai ten eičiau.

 

• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Iš tėčio pusės turiu brolį ir sesę, ir iš mamos pusės turiu po brolį ir sesę - (Tėvai išsiskyrę).

 

• Ar turite merginą(vaikiną)?: Turėjau - išsiskyręs.

• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Na nėra ką pasakoti, esu žmogus sąvotiškas labai nedrąsus, o šiaip galiu būti ir juokingas ir piktas, ir mielas. Priklauso, nuo dienos. O jeigu žmonės norės sužinoti tiesog pabendraukit su manim, ir viską apie mane labai lengvai sužinosit. 

• Jūsų nuotrauka (privaloma)bb1e0157820fa62a5a1d2cf822e90b62448.jpg7b7a9ee4393bd642d940cb4081c01eec893.jpg

4507f09956a26deb9dafa7a9304443e3810.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ką malonu, sportininke, daug uždirbi? :D

Bliamba nelabai dabar kadangi padejės, tai 50/60 svaru savaitę, tai man pilnai užtenka. :)

 

Sveikas,malonu susipažinti. Tikiuosi pasieksi kažką puikaus gyvenime,linkiu didžiausios sekmes Tau!

Didelis dėkui, tau tai pat!

 

Labas, Lukai. Smagu kad sūkuriai savo prisistatymą, esi gan mandagus bei nuoširdus žmogus kaip manyčiau iš prisistatymo. Gero bei įdomaus žaidimo šiame projektuke, o gyvenime linkiu visko po truputį, svarbiausia kad sporte sektųsi ir kitoje veikloje.  :) 

Malonu, ir tau viso ko geriausio! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sekmės Lukai šiam projekte. :)

Ačiū, ir tau! 

 

Zdarova bahuras, geras fulkepas, iš stojkes matos kad naujokas sporte.

Dar ta nuotrauka pradžioje buvo daryta, tad ką radau kompe įkėliau, ką pats lankai? Dėkui ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv, drg malonu matyti čia tavę, sėkmės serveryje.

Dėkui seniuk, ir tau !

 

Sveikas Lukai, kada persimest? Aš lankau MMA 3 metus.

Bliamba kada kur prilėksiu, kaip LT būsiu galėsim ;) 

 

Swx Lukai, sėkmės tau serve. :D kolkas normalus esi.:DD tikiuosi sueisim. :)

Sveiks, ir tu. Tu bšk nenormalus, bet a ok. Sueisim sueisim. ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Atvykęs į projekta sėkmės, reikės pagalbos kreipkis. ;)

Sveikas, ir tau sekmės! 

 

Sveikas Lukai, malonu susipažinti. Sėkmės tau sporte :)

Ačiū, ir tau sekmės.

 

Va va treningiukas viskas normaliai pahotke, sv.

Rajon pacan seni dėkui. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Lukai, šaunu kad užsiimi sportu ir dar dirbi gerbiu tokius, taip ir toliau, matos, kad malonus ir komunikabilus esi žmogus ir žodžio kišenėje neieškai, tiesa sakant net malonu skaityt tokį prisistatymą manau jog daugelis pritartų, sėkmės tau visakeriopos gyvenime bei šiame projekte! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

sitas Mldc!,geras pristatymas ;)

Ačiū, kaip ir tavo!

 

Sveikas Lukai, šaunu kad užsiimi sportu ir dar dirbi gerbiu tokius, taip ir toliau, matos, kad malonus ir komunikabilus esi žmogus ir žodžio kišenėje neieškai, tiesa sakant net malonu skaityt tokį prisistatymą manau jog daugelis pritartų, sėkmės tau visakeriopos gyvenime bei šiame projekte! 

Dėkui, ir tau !

 

Sveikas , tas tai rimtas , sekmes žaidime bei releme gyvenime :)

Rimc rimc, kaip ir tu dėkui ! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oooo Labutis, Lukutii :P Sėkmes tau tiek gyvenime, tiek žaidime :) Malonu su tavimi susipažinti ir sužinoti apie tave daugiau informacijos :)) Gražus vaikinukas esi ;p

Ačiū ačiū, kaip ir tu. ;)

 

zdrw drg sekmes tau cia

Sekmės, ir tau ;)

 

Sveikas atvykęs į projekta sėkmės žaidime :)

Sveikas, ir tau sekmės serveryje

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.