Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Sausio 13-oji Nepriklausomybės Diena

Take_Risks

Rekomenduojamas pranešimas

Sausio 13-oji - Norėčiau, jog visi šio forumo nariai perskaitytų, bei išsireikštų ką reiškia jiems šita diena? 


 


Man Nepriklausomybės diena, tai kažkas liūdno ir labai įsimintinas įsimintino. Vakar vakare atsigules lovoje  gulėjau ir galvojau, o ka kitiems tai reiškia?  Ka jie jaučia viduje, ar ne liūdna? Ar nėra smagu? Aš asmeniškai jaučiuosi gerai iš vienos pusės, bet iš kitos tikrai blogai, tiek jaunų žmonių mirė pasiaukodami LIETUVAI. Tad šitie žmonės verti pagerbimo, kad aukojosi ir didžiausias ačiū Vytautui Lansbergiui kuris nuteikė žmones išeiti į gatves ir stovėti už šalį ! Norėčiau, jog žmones pažiūrėtų šitą video kur gali matyti, jog Lietuviai buvo šaudomi, daužomi iš amunicijos, ir ne tik. Būkite tikras Lietuvis ir pagerbkite savo šalį!!!


 


 


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu  man tai vpš ta lietuvą yra degradavusi, neplanuoju savo ateities čia.

Kiek žinau dabar rusai duoda 10k rublių ar kiek ten ir bustą kas nori pradėti naują gyvenimą rusijoje, apie 200 lietuvių jau išėjo tai ką čia kalbėti.. :D

Redaguota Kevin_Costner

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tau ziuriu tas sampas jau smegeneles uzspaude gal ir naujus metus sampe pagerbiai? :DD

I don't care if you wanna know atleast i can do that and i'm pleased with it unlike you. Make a joke of nothing nice one. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiekvieną rytą gerbiam mokyklose ir kalbėjom šita temą, ką reiškia būtent šitą dieną? Mano manymu ,jei ne tie Lietuviai kurie gynė mūsų šalį ,kažin ar dabar būtume tuo kuo esame ,priklausytume Rusijai arba išviso neegzistuotume, jei ne jie ,kažin ar sietume čia savo ateitį manau,kad tikrai jie padarė viską ką gali ,kad tik Lietuva būtų laisva ,šaunu,kad nepamirštame tokių dienų ir jas minime ,nepaslaptis ,kad tos nakties įvykiuose mirė ir jauni žmonės ,ką tai reiškia? Kad nesvarbu kiek tau metų ir kokio ūgio tu esi ,svarbiausia stovėt už save už savo artimuosius ir už savo šalį . 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Gerbiu savo šalį,bet jo pavardė *Landsbergis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiekvieną rytą gerbiam mokyklose ir kalbėjom šita temą, ką reiškia būtent šitą dieną? Mano manymu ,jei ne tie Lietuviai kurie gynė mūsų šalį ,kažin ar dabar būtume tuo kuo esame ,priklausytume Rusijai arba išviso neegzistuotume, jei ne jie ,kažin ar sietume čia savo ateitį manau,kad tikrai jie padarė viską ką gali ,kad tik Lietuva būtų laisva ,šaunu,kad nepamirštame tokių dienų ir jas minime ,nepaslaptis ,kad tos nakties įvykiuose mirė ir jauni žmonės ,ką tai reiškia? Kad nesvarbu kiek tau metų ir kokio ūgio tu esi ,svarbiausia stovėt už save už savo artimuosius ir už savo šalį . 

Šaunu, kad atsiranda vienas kitas protingai mąstantis forumo lankytojas, parašantis normalų komentarą nors ir ne mano temoje, spaudžiu patinka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tiek to pafreepostiniu ir aš. Asmeniškai taip džiaugiuosi už tuos žmonės kurie stojo prieš tankus.

 

vaikai jus, kas cia jum isiminto, net nesuvokiat kur esat.

Vaike tu... Matosi tavo išsilavinimo lygis, kad apie savo šalį kurioje gyveni taip šneki, o jeigu eis len.kas tai eik laukt, tokių neišprususių žaidėjų čia nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau kaip jums bet...

Nereikia tyčiotis ar juoktis, atsiprašant.Mes nesuvokiam (ši karta), kas iš tikro buvo, taigi kiekvienas tikras Lietuvis myli savo tėvynę ir manau atiduotu už ją viską, bet... nevisi tokie.Man asmeniškai yra baugoka ir norėčiau įsivaizduoti ką jautė visa Lietuva.Nėra skirtumo kur pagerbėte tylos minutę, svarbu prisiminėte šia dieną, aš mokykloje, kažkas gal SA-MP'e nežinau.

 

- Parazitas

Ford_Icon

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau kaip jums bet...

Nereikia tyčiotis ar juoktis, atsiprašant.Mes nesuvokiam (ši karta), kas iš tikro buvo, taigi kiekvienas tikras Lietuvis myli savo tėvynę ir manau atiduotu už ją viską, bet... nevisi tokie.Man asmeniškai yra baugoka ir norėčiau įsivaizduoti ką jautė visa Lietuva.Nėra skirtumo kur pagerbėte tylos minutę, svarbu prisiminėte šia dieną, aš mokykloje, kažkas gal SA-MP'e nežinau.

 

- Parazitas

Ford_Icon

 

aš tai hujovs patriotas, noriu į usa

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

* Ne už tokią Lietuva jie kovojo.. Dabar, kekvienas Lietuvis ir težiūri kaip gauti naudos, apipisinėja, ižpisdėja visi. Jau Lietuvoje, nebegyvenu jau kaip 6 metus, ir tuo didžiuojuosi, nes Lietuva yra degradavus, vien dėl ilgo liežuvės Grybauskaitės. Tad naxui, prezidentę ir visą Lietuvos seimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiauru vien pagalvojus kad buvo tais laikas, ir kas būtų dabar, dabar tikriausiai nei pusės tiek nesusirinktų ginti lietuvos, kiek buvo tada. Žinoma jeigu politika būtų kitokia, eičiau ir pats ten pastovėti už Lietuvą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.