Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[D.U.K] Ką daryti? Forumas rašo jog per didelis paveiksliuko dydis?

Forever_Young

Rekomenduojamas pranešimas

Labas, manau šis dalykas kiekvienam aktualus, vienam ar kitam forume kartais neleidžia užšidėti avataru būtent dėl jų didžio, jie būna per maži arba per dideli esmė ta jog viska jau įmanoma sutvarkyti pats esu išbandęs ir viskas ko puikiausiai veikia.

Pirmiausiai tai raskite nuotrauka kuria norite užšidėti ant avataro, ją atsisiuskite į kompiuterį. tuomet einame į šia svetainę OPTIMIZER (SPAUSTI ČIA)  Tuomet kaip atsivers tinklalapis paspauskite mygtuką ,, pasirinkti failą " ir pasirenkat ta avatara kuri norėtumet užšidėti, tada pasirinkę paspauskite du kartus ant jo ir eikite žemyn. Quality galit pasirinkti pagal savo norą nuo normal iki best quality, pradžiai siūlyčiau pasirinkti best quality ir pažiūrėti ar sumažins užtektinai dydi, jeigu ne dėkite normal quality. Tada paspaudžiate mygtuką ,, OPTIMISE NOW " ir vuolia, jus turite avatara su šiek tiek optimizuotu didžiu. (Kokybės negadina, gal šiektiek aš bent savo akim to neįžvelgiau nuotrauka kuria užšidejes esu dabar forume taip pat buvo optimizuota. 


Viskas, tikiuosi padėjau jums. :)


 

//
 

1. Jūsų vardas pavardė?: f'y

2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: galės įsikelti visus norimus avatarus.

3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: viršuje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ot, tu ir maladėc ką? Dar aš, kaip tik norėjau kurti temą klausti, ar galit padėt, kaip reikia susimažint. Dabar  užsidėjau norimą fotkę. Ačiū didelis +REP!  :wub:  :lol: 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ot, tu ir maladėc ką? Dar aš, kaip tik norėjau kurti temą klausti, ar galit padėt, kaip reikia susimažint. Dabar  užsidėjau norimą fotkę. Ačiū didelis +REP!  :wub:  :lol: 

nėra už ką, į sveikata. Šiaip aš tai dariau dėl to nes darant avatarus daugelis jų negalėjo užšidėti. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.