Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Atsiliepimas apie projektą [ Kenny` ]

-Kenny`

Rekomenduojamas pranešimas

Labai ilgas laikas praleistas neturiningai. Ilgos paieškos, kur apsistoti kaip žaidėju, mėgautis šiuo virtualiu žaidimu, kurį žaidžiu be galo ilgą laiką, atrodė, beprasmės ir bevaisės. Vieną akimirką maniau, jog šis žaidimas nebeturi jokios prasmės, ir nieko naujo bei įdomaus nebėra. Tačiau šis vakaras buvo toks įdomus, kurį pasižadėjau sau puoselėti bei prisiminti ilgam. Išvydęs įvairiausias šio projekto reklamas „skype“ programoje, kurioje nesilankiau jau ilgą laiką, nekreipiau per daug dėmesio, nes užantyje turėjau tai, jog čia kadaise žaisdavo po dvidešimt žaidėjų, o mano nuomone, ne vien sistemos, o žaidėjai padaro žaidimą įdomesniu, kupiną veiklos bei palieka įspūdžių, kurių taip pat nesinori pamiršti žaidžiant šį, virtualų žaidimą. Tačiau, reklamos vis augo, vis daugiau skype kontaktų pradėjo reklamuoti greenside.lt projektą, dėl ko likau nesusipratęs ir situacija tapo komplikuota. Nusprendžiau pažiūrėti, kas gero yra serveryje, kuris kadaise neturėjo dažno lankomumo. Įvedęs į SA:MP žaidimo lentelę šio serverio IP adresą, išvydau skaičių, kuriuo likau išties nustebintas. 180 žaidėjų? Nieko nelaukdamas įjungiau žaidimą, ir nuo pat pradžių manęs lyg lauktų apmokymų sistema, o tai paliko man dar didesnį įspūdį šiame serveryje. Serveryje, kuriame dar lyg visai neseniai žaisdavo tik keletą žaidėjų? Užsukau į serverio portalą ( tinklapį ), kuris mane tiesiog pradžiugino. Karštos diskusijos, įvairiose temose, veiklos netrūksta. Landžiojau į kiekvieną forumo kamputį, norėdamas labiau susipažinti su diskusijomis, nesvarbu, ar aktualios, ar nelabai aktualios temos mano atžvilgiu, tačiau esu imlus tokiems dalykams ir nieko jau čia nepakeisi. Ką aptikau nuostabaus tinklapyje? Prisijungusių vartotojų kiekis, serverio atnaujinimai, direktorių prižiūrėtojo rinkimų apžvalgos, kurios nors ir yra išsamios, tačiau tuo pačiu ir konkretizuotos. Kodėl? Kiekvienas žaidėjas dėjęs pagrindus bei viltis teikdamas kandidatūrą į direktorių postus, galės daryti išvadas bei mokytis iš klaidų, nes analizėse viskas paaiškinta, klaidos argumentuotos, kas man yra prie širdies. Kalbant apie serverio atnaujinimus... Serveris, pasiekęs tam tikras aukštumas, žaidėjų kiekis tikrai yra didelis. Dabartiniai SA:MP gigantai, pasiekę didelį žaidėjų kiekį, tiesiog sustodavo ir nebesiryždavo džiuginti žaidėjų naujomis, įdomiomis sistemomis, apakę nuo šlovės ir populiarumo, tačiau tik ne šis projektas. Palyginus dažni atnaujinimai, kas man ir davė pagrindo manyti, jog šis serveris gali kilti dar aukščiau, negu yra dabar. Gana pliurpti apie tinklapį, noriu išlieti mintis daugiau apie serverį. Pradėjęs kalbėti apie apmokymų sistemą, nutrūkau nuo minties ir pradėjau pasakoti kita tema. Nors serveryje dar esu visiškai šviežias, tačiau tos kelios akimirkos išliks su manimi tikiuosi ilgam. Tik užsiregistravęs nuvykau į greenside gamyklą, kurioje greitai priėjau trečią lygį.. Paslaugi administracija, įdomios sistemos, puiki serverio bendruomenė, malonūs žaidėjai.. Kaip ir minėjau, šį žaidimą žaidžiu labai ilgą laiką ( nuo 2008 m. ), tačiau viliuosi, jog būtent šis serveris pranoks SA:MP žaidimo galimybių ribą, bei būtent šiame projekte galėsiu patirti pačius geriausius įspūdžius, susipažinti kuo plačiau su serverio ekonomika bei įdomiomis personomis. Mes gyvename pasaulyje, kuriame daug amžių žmonės yra kovoję dėl laisvės ir nepriklausomybės. Visi mes turime teisę rinktis, ką mes norime daryti gyvenime, mes esame patys savo gyvenimo prodiuseriai. Daugelis mūsų, žinome, jog žaisdami šį žaidimą, eikvojame laiką, kurį praleidžiame prie kompiuterio ir žaidžiame beprasmišką žaidimą, iš kurio jokios naudos? Sveikinu, jūs mąstote, tačiau šis žaidimas, iš kurio atrodo jokios naudos negauname, tačiau tuo pačiu ir įgauname patirties. Asmeniškai aš, išmokau bendrauti, praplėčiau savo leksikoną, gebėjimą adekvačiai mąstyti, greitai naudotis klaviatūra ir pan. Taip, mūsų visų gyvenimus trumpina bei ėda sveikatą žaidimai, vargina akis kompiuterių ekranas, tačiau nelinkėčiau taip mąstyti. Nors tai ir yra jaunimo tipinė priklausomybė, nereikėtų mąstyti, jog šis žaidimas neduoda jokios naudos. Žinoma, ir šiame serveryje pasitaiko specialiai kenkiančių personų, kurie žaidžia nesąžiningai. Tačiau tai ne žaidimas ar šis serveris kaltas, o jų pačių būdas, žaidimo pobūdžio pasirinkimas. Šis žaidimas gali išmokyti mus bendrauti, nesvarbu ar su kibernetiniais, ar realiais draugais, tačiau tai vis tiek yra pamoka kuri gali duoti vaisių realiame gyvenime, ateityje. Prisipažint galiu drąsiai, jog iš šio projekto praeityje nesitikėjau nieko, tačiau čia radau tą, kas prilygsta idealiam žaidimui: žaidėjų draugiškumas, paslaugumas, aktyvi, rūpestinga, atsakinga, komunikabili administracija, visa greenside projekto bendruomenė. Besąlygiškas humoro jausmas, kuris patinka didžiajai serverio daliai, taip pat ir man. Taip pat šiame projekte yra priimami nešališki sprendimai, nediskriminuojamas žaidėjų amžius, nekrenta galimybės ko nors pasiekti vien dėl metų skirtumo. Visi esame lygūs, o šis projektas tai mums simbolizuoja bei dovanoja. Tai yra vertybės, kurias reikia puoselėti, todėl galiu sakyti, jog tai yra faktas, kad šis žaidimas nėra beprasmis ir nieko mūsų neišmoko. Kiekvienas projektas turi ir nuosmukių, ir pakylimų. Kiekvienas šių laikų serveris gigantas yra matęs ir šilto, ir šalto. Rašydamas šypsausi, nes mėgstu atvirai, nuoširdžiai pasidalinti savo mintimis su skaitančia auditorija. Su kiekviena minute, patiriu įdomių akimirkų, momentų, kurių nesiruošiu pamiršti. Šis projektas išsiskiria ir savininkų etišku elgesiu. Nekalbu dabar apie besirūpinimą serveriu, nors ir tai yra nepriekaištingas bei kokybiškas darbas, tačiau būtent šio serverio savininkai, kitų atžvilgiu mano nuomone, gali būti būtent tie asmenys, pas kuriuos galima prašyti patarimo, išsipasakoti. Šie žmonės yra pakankamai subrendę ir nėra linkę į ignoravimą, būtent tai ir parodo projekto solidumą. Kaip ir minėjau, serveryje dar esu visiškai šviežias, bet sugebėjau pasisemti įdomių įspūdžių bei tapti įdomių veiklų liudininku. Galiu dabar drąsiai teigti, jog nesigailiu, kad šiame žaidime buvau padaręs didelę pertrauką, nes sugrįžęs, nors iš pradžių projekto paieškos buvo visiškai bevaisės, tačiau dabar atradau serverį, kuriame neabejotinai praleisiu bent jau dalį savo laisvo laiko, dalinsiuosi įspūdžiais su kitais, bendrausiu, įsigilinsiu bei susiliesiu su serveriu, tapsiu jo dalimi. Didelis ačiū savininkams, Aivarui, Rokui už projektą, kuriame mes visi galime praleisti laisvalaikį kuo įdomiau ir patraukliau, taip pat ir už paslaugumą, komunikabilumą, analitišką mąstymą.., ačiū visai greenside.lt projekto valdžiai, kuri rūpinasi serverio įvaizdžiu savo kokybiškais, etiškais veiksmais, serverio administracijai, kurie padeda iškilus problemoms, bei visai serverio bendruomenei, žaidėjams, kurie yra tikrai įdomūs, malonūs, linksmi, sąžiningi bei komunikabilūs. Linkiu didelės sėkmės toliau siekti rekordus ir su laiku tapti kad ir pirmoje lietuviško SA:MP lentelės vietoje.

 

Temos autorius

- Kenny`

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.