Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau And_Morello

And Morello

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: And_Morello
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Valentinas, "šlanga" mane retkarčiais pavadina keletas draugų.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)):2000.02.20 - gražiai atrodanti gimimo data, kaip ir asmens kodas. 
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kauno Raj.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype: valentas553711 Fb: Valentinas Bakanas
 Apibūdinkite savo charakterį: Ehh, esu bendraujantis, aktyvus ir veikiantis jaunuolis, viskuo domiuosi, patinka auditorijos dėmesys, pokštai vietoje ir laiku. Mėgstu "oficialumą" ; "punktualumą" ; Kuomet viskas vyksta pagal planą ar tam tikrą schemą, tuomet viskas man atrodo tvarkingiau, veiksmingiau, jeigu viskas vyksta kaip "palaidoje baloje" tai mane veikia nerviškai. Daug aprašyti apie save negalėsiu, taip suteikdamas sau vilčių, kad daugelis panorės pabendrauti su manimi ir patyrinėti mano asmenybės bruožus, pliusų ir minusų sistemą ;)
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: MMA
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu originalus.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Šiuo metu mokslai, mergina, laisvalaikis SA-MP platybėse.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Labai labai labai seniai... Kažkada kaip buvo koks 10 metų gal, pamačiau per youtube, tai netgi "seilė tysojo.."
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Šio projekto startas buvo visiems kaip bomba.. Labai garsi bomba, kurios sprogimą visi puikiai girdėjome, ir jis nuaidėjo gana plačiai, todėl pritraukė nemažai rimtų veidų.
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:Autoritetas? Žinoma kad aš pats sau autoritetas, kadangi iškeliu sau reikiamus tikslus, ir jų siekiu. Man labiau patinka kaip žmonėmis ima pavyzdį iš manęs, o ne aš iš jų. 
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Šiuo metu esu plaukiantis pasroviui, laikas viską parodys, ir atvers mano tikrąją pusę.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:Du broliai, viena sesuo. 
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu merginą.
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Manau paskaitę anketą, suprasite kodėl praleisiu šį puktą.
• Jūsų nuotrauka (privaloma): Fotkė - ČIA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 

gražiai atrodanti gimimo data, kaip ir asmens kodas. 

Kiek žinau, jog asmens kodas ir susideda iš tavo gimimo datos + 4-i atsitiktiniai skaičiai (priekyje pas tave dar 3).

Malonu susipažint.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas atvykes į ''GreenSide'' !

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.