Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Atsiliepimas apie serverį !

Josh'Side

Rekomenduojamas pranešimas

 GREENSIDE.LT

 

 

 

 

Taigi daug žmonių man yra minėja , jog šis serveris yra tikrai panašus į ateities serverį , užėjas į jį pats įsitikinau jog jis tikrai turi įpatingų sistemų , kurių neturi joks kitas serveris , kadangi dabar esu naujokas , todėl visko apžiūrėt nėspėjau , tačiau man labai patinka tas , kad šiame serveryje mašinos maitinamos ne degalais , o būtent elektra , būtent tai man ir padarė didelį įspudį , taipat žaviuosi medkirčių sistema , ji yra labai puiki , kadangi yra sukurtos puikios animacijos, tiek kirtimo , tiek medžio kritimo ! Žinoma kaip ir minėjau esu naujokas , todėl daug ko nežinau  , ir tiesiog nieko naujo negaliu pasakyti apie serverį , dirbau ir gaisrininku , mane sužavėjo tai , kad gaisrininkai turi vandens limitą , kadangi cisterna yra pakankamai didelė , tačiau jai pasibaigus vandens purkšti nebegali , būtent tas mane sužavėjo , nes tokią sistemą sukurti truktu labai ilgai ( mano nuomonė ) , taigi visdelto kiekviename populiariame serveryje mačiau pasiekimų sistemą , taigi šita yra irgi labai puiki , tačiau ji primena ***-**** sistemą ... ( atsiprašau už reklamą ) , tikriausiai ši sistema nebuvo kurta nuo nulio , ji tiesiog buvo paiimta iš kito serverio , taigi mane taipat sužavėjo ir naujoko pradžia , galima atlikti apmokymus ,  už kuriuos gali gauti pakankamai daug pinigų , kurie tau leis šiektiek laisviau gyventi , ir laisviau pradėti žaidimą , būtent tą aš manau apie šio serverio apmokymus :)  Taipat man žiauriai patiko TextDraw'ų stilius , jis tikrai yra išskirtinis...

 

 

 

 

 

Taigi , štai mano atsiliepimas ir parašytas , minėjau jog esu naujokas , ir suradęs daugiau įdomių sistemų , tikrai aprašysiu išsamiau , taigi ačiū kad skaitėte , ir linkiu jums sekmės žaidime !

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasiekimų sistema buvo paimta iš kito serverio? Nebejuokink pasaulio, bičiuk. Asmeniškai aš, nematau reikalo pasiekimų sistemą daryti tokią "įspūdingą", paprastumas žavi, o šiuo atveju už pasiekimus būname apdovanoti tam tikrais, simboliškais prizais, nori pasakyt to negana? Bet normalus esi, kad atsiliepime apie GREENSIDE projektą, reklamuoji kitus. Kalbant apie rašybą, taip pat radau klaidų <muahaha>, šiaip buvo keli įdomūs dalykai, nors tai yra ir taip faktai. Okeyyy, sėkmės

 

+ / -

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebejuokink apie pasiekimus tu, soriukas už reklama bet tas Tgp gamemodas, yra ikeltas prieš menesi kažkur, O Greenside pasiekimu sistema yra ikelta daug seniau, tai čia tas Tgp nusikopino Greenside sistema pasiekimu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.