Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[CLEO] 4SMOOTH GAME - žaidimo kokybei pagerinti

The_Eagle

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: The_Eagle


2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: CLEO 


3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Rinktos iš interneto


4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: Taigi, dalinuosi CLEO modifikacijoms žaidimo kokybei pagerinti t.y visas žaidimas veiks daug efektyviau. Visos šios modifikacijos padarys jog greičiau krautusi objektai, juos užkrovus jie užsisaugotų (kitą kartą nereikės krauti išvengsite lag spike) ir padidins žaidimo FPS (Frames per second) iki maksimalaus!


Paaiškinimai:


  • Render - tikriausia iš pavadinimo supratote jog šia modifikacija vaizdą žaidimas "perteikia" greičiau ir iš daug didesnio atstumo (krauna žaidimo objektus)
  • memory512 ir memfix - tai failas kuris išsaugoja serveryje užkrautus objektus jog jų nereiktų krauti kitą prisijungimą (išvengiate lag-spike)
  • IntOperations / IniFiles / FileSystemOperations - elementarūs cleo failai (jau būna įsirašius cleo)
  • HP/ARMOR digital - jog gyvybių bei šarvų kiekį pažymėtų ir rodytų skaičiumi NUOTRAUKA
  • FPS-DE-LIMITER - užtikrina maksimalų FPS (frame per second) skaičių dėl kurio žaidimas pasidaro "smooth"
  • anti-crasher037 - modifikacija skirta išvengti dažnai dėl modifikacijų / didelio objektų kiekio krovimo crash (išmetimo iš žaidimo)

5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: -


f8eaaad32f3b8991c64b4c92295e318d744.png


6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: http://www111.zippyshare.com/v/pbJdhcXA/file.html


Serveryje esu naujokas, jei kas yra neleistino praneškit ir bus ištrinta tiek iš mano tiek iš atsisiuntimo nuorodos aplankalo  :rolleyes: 


Išimta smoothcam n' nametag


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

memfix padvigubina laga bent man :D

Amm, taip tikrai neturėtų būti, be to memfix veikia su memory.cs, o ne po vieną x)

 

 

Smooth camera ir nametag ištrink, kitaip blogai bus :D

 

SmoothCamera, ir NameTag šiame serveryje yra neleistini. Bet tuos kitus paimsiu labai dėkingas :)

Pašalinta iš sąrašo bei mano aplankalo  -_- 

 

 

paimsiu nametag

 

Use wisely :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.