Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Naujasis greenside.lt webdizainas // Daumantas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, 

Po ilgų darbų, džiaugiuosi galėdamas pristatyti dar vieną savo dizainą. Džiugu, kad teko kurti būtent greenside.lt serveriui, projektui, kuris neapsiriboja nusistovėjusiais SAMP žaidimo standartais, siekia ir tikiu, kad pasieks daugiau.

Mano siekiamybė buvo sukurti paprastą, švarų, patogų bei vizualiai išvaizdų dizainą. Ar man tai pavyko palieku spręsti jums. 

Dizainas nežymiai po programavimo darbų pasikeitė, bet kviečiu žvilgtelėti į orginalą, jo pristatymą:

Pilna dizaino prezentacija Behance svetainėje

UFZL7nU.png?1

 

Esu laisvai samdomas dizaineris, visada laukiu jūsų užsakymų :)

Taip pat parduodami šie dizainai:

d0195ac193ee47639a948dce833a3e74.png


Visus mano darbus galite rasti Behance profilyje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puiku Daumantai, dizainas išties nuostabu viskas gerai, tik biški visiems ta balta akį riežę :D Bet manau priprasime ir viskas bus gerai. P.S Žinosiu ką rekomenduoti :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienintelis dizainas kuris naudojamas Lietuviškame serveryje tinka kuo puikiausiai su angliška kalba. Nežinau ar čia man vienam ar ne.

Tuo pačiu gražiai ir įdomiai nupieštas dizainas, niekada nemėgau baltų ar tokių pilknesnių, tačiau šis atrodo kitos; įvairesnis, paprastesnis ir neįbrėš akies.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau nesiuorentuoju tokiuose forumuose labai šriftas netinka tokiuose forumuose, lietuviškas serveryje puse forumo vos ne angliško worpad dabar kaip rašai norisi raidžiu šrifta pakeist nieko nerandi hm nežinau net ką pakomentuot geriau būtų senas dizainas labai patogus buvo.........

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ar as trenktas ar jus? juk ne jis koduoja/programuoja, ne jis nustato kuri vieta bus lt kuri en.. bent isijunkit be.net galerija ir zvilktelkite apie ka kalba eina ir paskaitykite ta viena sakinuka ko jis praso is jusu. :)

Kaip visada sugebi nustebinti savo kuryba ;))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Dizainas tikrai gražus,tik vienas pastebėjimas - galėtų nedingti pranešimų skaičius. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kol kas geriausias SAMP dizainas kokį mačiau, unikalus, spalvos geros, nevaikiškas, žinoma sename dizaine atsispindėjo labiau c4d darbas kuris parodė unikalumą. jog buvo įdėta daug laiko kuriant, tačiau kai įkėlė tavo viskas kur kas pagerėjo, naujoviška, be jokių sampiniu renderiu, aš spaudžiu ranka už tokias pastangas. Žmonės kurie sako jog spalvos netinka, nueikit į apple shopa ir per apple pc pažiūrėjit spalvas ;)  jūsų grabai nepaveža geros kokybės tikriausiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Forumo dizainu esu nelabai patenkintas, nes šito forumo dabar nesuprantu. Nerašo nei forumo privilegijos kaip seniau rašė, neina ant tekstų šrifto užsidėti, 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.