Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Jack_Silva x2

Jack_Silva

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Silva
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Nedas (Stanke).
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 15, Liepos 22d.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Radviliškis.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Instagram; nedasz18 Skype; nneeddiiss
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, nenuleidžiantis rankų bahurėlis. Nemėgstu gyventi pasyviai, man patinka vis išbandyti kažką naujo, labiau toleruoju veiksmus eksprontu nei suplanuotus. Na daugeli charakterio bruožų gali nusakyti labiau mano pažystami, bet ne aš pats.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu orginalus, neturiu autoritetų.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Lankau Futbolą, praleidžiu laiką su draugais, na ir beabejo sėdžiu prie PC.. Jei nesedėčiau, nepildyčiau dabar šios anketos.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Atėjau į naują mokyklą , draugas pasiūlė ir taip pradėjau ;d.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Praeitame serveryje užsivedė kalbos, nugirdau ir užsukau pabandyti.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Dėja neturiu tokio, o sieksiu visko ko geriausio, atvirai didžiausias sieksnis šiame serveryje tiesiog turiningai bei gerai praleisti laiką.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Autoritetų kaip ir neturiu, nes gyvenu pats sau, nesistengiu lygiuotis į kitus. O sieksniai manau gana banalūs. Darbas, žmona, išsilavinimas.. Na beabejo būtu smagu pasiekti kažką Futbolo sritį.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį (12m.) bei 2 kates. 
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Taip, turiu.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Esu bendraujanti asmenybė, tai jei kas rašykit maloniai atrašysiu. :)
 Jūsų nuotrauka (privaloma) http://imgur.com/a/Z8dBY

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
55 minutes prieš, Dark_Buffon said:

Sveikas malonu susipažinti.

Sveikas, man taipogi.

59 minutes prieš, Ema_And said:

Sveikas, malonu susipažinti,  sėkmės žaidime bei gyvenime :)

Sveika, man taipogi. Dėkoju!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.