Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Mechanikų direktoriu Paulius_Koral.

Vycka_Perrow

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vycka_Perrow

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Koral

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Mechanikų

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Taigi pradėkime nuo pat pradžių:2017-01-28 apie 14val buvo atranka paskelbta Pauliaus_Koral į mechanikų gretas.Pildė tikrai nemažai.Tuo pačiu ir aš užpildžiau.Pildymas buvo baigtas ir paslėpta atranka(tikiuosi ji buvo paslėpta,o ne ištrinta,pagal taisykles(2.7.0))  2017-01-28 apie 20:16 valandą.Tai laukdamas tos analizės direktoriaus,žaidžiau serveryje ir lankiausi forume,pamačiau,kad mechanikų skiltyje,tai yra temoje "Mechanikai|Praktikantas." yra užpildę žaidėjai anketas,tas anketas kurias pildo kai priimti jau yra į darbą.Tačiau tuo metu dar nebuvo pabaigta atranka ir nebuvo analizės,tačiau tie žaidėjai kurie jau buvo užpilde praktikanto anketas,jie buvo dar tik užpildę į atranką mechanikų.Tai buvo du žaidėjai: Tomas_Speed ir Dino_Mega.Iš mano pusės atrodo,kad tai draugelius priemė,tik ant vaizdo užpildė,kad neatrodytu free priemimas.

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.2.0

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

Kada vyksta atranka (žiūrėti mano kompiuterio laika)

http://www.part.lt/perziura/1734656cd6263d58dcb64fd358f5c1ce653.png

Atrankos anketos Tomas_Speed ir Dino_Mega (žiūrėti kada redagavo ir mano kompiuterio laika)

Dino_Mega http://www.part.lt/perziura/d260af109404ff44e329ac987508e5d8703.png

Tomas_Speed http://www.part.lt/perziura/82d30a9c752f7f14bf8affba7f837dd7295.png

Anketos Tomo_Speed ir Dino_Mega temoje "Mechanikai|Praktikantas."(žiūrėti kada redagavo ir mano kompiuterio laika)

http://www.part.lt/perziura/47da2a6528e28aa5955dd7c1f657e2e5161.png

Įrodymai,kad dar nebuvo užrakinta tema(žiūrėti  mano kompiuterio laika)

http://www.part.lt/perziura/75832ee2eebd3e8ebdd398e2acc53fc9942.png

įrodymai,kad jie dirba(buvau išėjas,negalėjau tuo pačiu momentu sugaudyti juos serveryje,padaryti fotkiu,fotkes paimtos iš ten kur jie pildė anketą skiltyje "Mechanikai|Praktikantas")

Dino_Mega http://www.part.lt/perziura/7c4c33c084ca6496ba8d04a426cbc45d951.png

Tomas_Speed http://www.part.lt/perziura/fb822f1138564e40c61ead806dce4056602.png
 

Analizė paskelbta

http://www.part.lt/perziura/4601c3fb3e4b8e3be539c47be1bf0d6f302.png

 

Neturiu nieko prieš tave,nepažystu taves,tikrai nenorėjau to daryti,tačiau kaip tu darai taip negalima.Plius mano anketa buvo žymiai geresnė nei jų. :) 

P.s Jei tau žmogus rašo į sms,nu sugebėk bent atrašyt,o ne ignorint -_- Taipogi rašau šią temą ne del to,kad nepriemei,o del to,kad nu reikia kažkiek žmogiškumo turėt ;) 

Tai pat jeigu galvojate,kad aš ten ant savo kompiuterio prasukinėju laiką ar ką tai tikrai nėra taip,tačiau jei taip galvojat,visada gali jis vėl padaryti,kad būtų matoma atranka,pažiūrėti ten.Aišku šiuo momentu jis gali ištrinti tuos postus ir neigti viską.

 

 

 


 

 

 

 


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip tu teisus, apie 4 valandą pradėjau skaityt temas, iš 35 žaidėjų atsirinkau tik 3, bei nusprendžiau atranką pratest iki vakaro, o iki tol duoti tiems 3 pakvietimus, kad jie galėtu apsiprasti darbe, susipažinti su bendradarbiais.  Bet tai nereiškia jog juos priėmiau "free", iš 55 anketų priėmiau tik 7 žaidėjus, nes jie vieninteliai supranta, ko aš noriu.

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.2.0  - visus žaidėjus renku ta pačia tvarka ir duodu visiems lygias teises įsidarbint į firmą.

 

Neturiu nieko prieš tave,nepažystu taves,tikrai nenorėjau to daryti,tačiau kaip tu darai taip negalima.Plius mano anketa buvo žymiai geresnė nei jų. :) 

O tu jau visažinis žinai ką galima daryti, o ko negalima? svarbiausia, jog rašai man papeikimą vien dėt to, jog nesugebėjai patekti į mechanikus :) Jei ir tavo anketa buvo žymiai geresnė, tavo aktyvumas serveryje buvo žymiai blogesnis(t.y. esi gryžęs po "leavo") ir man tokių darbuotojų firmoj nereik, nes va tokie, kaip jūs tik ir tesugeba rašyti papeikimus.

P.s Jei tau žmogus rašo į sms,nu sugebėk bent atrašyt,o ne ignorint -_- Taipogi rašau šią temą ne del to,kad nepriemei,o del to,kad nu reikia kažkiek žmogiškumo turėt ;)

Žaidime į klausimus neatsakinėju, nes: Flood, Klausimai būna apie atranką, Tam yra forumas, kur atsakau į beveik kiekvieno klausimą. :) Tikrai taip. rašai papeikimą, ne dėl to jog nepriimiau į darbą :):):):):) .

   Tai pat jeigu galvojate,kad aš ten ant savo kompiuterio prasukinėju laiką ar ką tai tikrai nėra taip,tačiau jei taip galvojat,visada gali jis vėl padaryti,kad būtų matoma atranka,pažiūrėti ten.Aišku šiuo momentu jis gali ištrinti tuos postus ir neigti viską.

Nea, negalvojam, jog tavo laikas persuktas. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
55 minutes prieš, Paulius_Koral said:

Taip tu teisus, apie 4 valandą pradėjau skaityt temas, iš 35 žaidėjų atsirinkau tik 3, bei nusprendžiau atranką pratest iki vakaro, o iki tol duoti tiems 3 pakvietimus, kad jie galėtu apsiprasti darbe, susipažinti su bendradarbiais.  Bet tai nereiškia jog juos priėmiau "free", iš 55 anketų priėmiau tik 7 žaidėjus, nes jie vieninteliai supranta, ko aš noriu.

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.2.0  - visus žaidėjus renku ta pačia tvarka ir duodu visiems lygias teises įsidarbint į firmą.

 

Neturiu nieko prieš tave,nepažystu taves,tikrai nenorėjau to daryti,tačiau kaip tu darai taip negalima.Plius mano anketa buvo žymiai geresnė nei jų. :) 

O tu jau visažinis žinai ką galima daryti, o ko negalima? svarbiausia, jog rašai man papeikimą vien dėt to, jog nesugebėjai patekti į mechanikus :) Jei ir tavo anketa buvo žymiai geresnė, tavo aktyvumas serveryje buvo žymiai blogesnis(t.y. esi gryžęs po "leavo") ir man tokių darbuotojų firmoj nereik, nes va tokie, kaip jūs tik ir tesugeba rašyti papeikimus.

P.s Jei tau žmogus rašo į sms,nu sugebėk bent atrašyt,o ne ignorint -_- Taipogi rašau šią temą ne del to,kad nepriemei,o del to,kad nu reikia kažkiek žmogiškumo turėt ;)

Žaidime į klausimus neatsakinėju, nes: Flood, Klausimai būna apie atranką, Tam yra forumas, kur atsakau į beveik kiekvieno klausimą. :) Tikrai taip. rašai papeikimą, ne dėl to jog nepriimiau į darbą :):):):):) .

   Tai pat jeigu galvojate,kad aš ten ant savo kompiuterio prasukinėju laiką ar ką tai tikrai nėra taip,tačiau jei taip galvojat,visada gali jis vėl padaryti,kad būtų matoma atranka,pažiūrėti ten.Aišku šiuo momentu jis gali ištrinti tuos postus ir neigti viską.

Nea, negalvojam, jog tavo laikas persuktas. Sėkmės.

Tu čia šita sampa mažiau nolaifink. Paulius dar vardas tai išvis geriau buk Pautas_Koral. Čia vienas verkia, ožina kad nepateko tai išvis nelošk to greensido juk matai čia neitinka nickas ir nušauna

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Paulius_Koral said:

Taip tu teisus, apie 4 valandą pradėjau skaityt temas, iš 35 žaidėjų atsirinkau tik 3, bei nusprendžiau atranką pratest iki vakaro, o iki tol duoti tiems 3 pakvietimus, kad jie galėtu apsiprasti darbe, susipažinti su bendradarbiais.  Bet tai nereiškia jog juos priėmiau "free", iš 55 anketų priėmiau tik 7 žaidėjus, nes jie vieninteliai supranta, ko aš noriu.

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.2.0  - visus žaidėjus renku ta pačia tvarka ir duodu visiems lygias teises įsidarbint į firmą.

 

Neturiu nieko prieš tave,nepažystu taves,tikrai nenorėjau to daryti,tačiau kaip tu darai taip negalima.Plius mano anketa buvo žymiai geresnė nei jų. :) 

O tu jau visažinis žinai ką galima daryti, o ko negalima? svarbiausia, jog rašai man papeikimą vien dėt to, jog nesugebėjai patekti į mechanikus :) Jei ir tavo anketa buvo žymiai geresnė, tavo aktyvumas serveryje buvo žymiai blogesnis(t.y. esi gryžęs po "leavo") ir man tokių darbuotojų firmoj nereik, nes va tokie, kaip jūs tik ir tesugeba rašyti papeikimus.

P.s Jei tau žmogus rašo į sms,nu sugebėk bent atrašyt,o ne ignorint -_- Taipogi rašau šią temą ne del to,kad nepriemei,o del to,kad nu reikia kažkiek žmogiškumo turėt ;)

Žaidime į klausimus neatsakinėju, nes: Flood, Klausimai būna apie atranką, Tam yra forumas, kur atsakau į beveik kiekvieno klausimą. :) Tikrai taip. rašai papeikimą, ne dėl to jog nepriimiau į darbą :):):):):) .

   Tai pat jeigu galvojate,kad aš ten ant savo kompiuterio prasukinėju laiką ar ką tai tikrai nėra taip,tačiau jei taip galvojat,visada gali jis vėl padaryti,kad būtų matoma atranka,pažiūrėti ten.Aišku šiuo momentu jis gali ištrinti tuos postus ir neigti viską.

Nea, negalvojam, jog tavo laikas persuktas. Sėkmės.

1.Nu žmogeli,tam ir skirta taisyklė,kad priimtum visus po atrankos,kas yra surašyta analizei,o ne per pačia atranka kai ji dar vyksta.

2.Tu peržiūrėk dar kartą ką aš parašiau jei dar į tavo smegenėles neatėjo informacija,rašau šita papeikimą ne del to,kad nepatekau į mechanikus,o del to,kad nesąžiningai darai,manau nei taisyklės taip leidžia daryt nei ka.

3.Dėl sms.Nu ir kas,kad klausimai būna apie atranką? sunku atrašyti? Flood del to būna,nes neatrašai jei dar nedaeina tau.Atrašytum visiems,tai nebūtų nei flood nei daug klausimų. ;)

4.Čiuveli,kur rašai,kad tik sugeba tokie papeikimus rašyt.Aš žymiai geriau susitvarkyčiau nei tu šitam poste.Nusileisk biški.:)Nekelk tu saves į aukštumas. Gi parašiau vieną sakinį,kad kodėl nepatekau ir viskas,gi neputok tu čia.Viskas gerai yra ;)

5.Parodyk taisykle,kurioje galima kaip tu padarei.t.y davei 3 pakvietimus per atranką kurį dar tik vyko .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Taisyklė skirta, jog visiems suteikčiau vienodas sąlygas patekti į firmą :).

2. Taisyklės to nedraudžia daryt, eikvoji savo laiką ir nieko nepasieksi.

3. Floodas būna nes va tokie kaip tu ir floodini visalaik :).

4. Tu net nepatenki į darbą su pakvietimu, ką su tavim apie direktoriaus pareigas kalbėt :)

5. Taisyklės dažniausiai kažką draudžia, o ne nusako ką leidžia, tad jeigu IQ lygis mažas tavo problemos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
45 minutes prieš, Paulius_Koral said:

1. Taisyklė skirta, jog visiems suteikčiau vienodas sąlygas patekti į firmą :).

2. Taisyklės to nedraudžia daryt, eikvoji savo laiką ir nieko nepasieksi.

3. Floodas būna nes va tokie kaip tu ir floodini visalaik :).

4. Tu net nepatenki į darbą su pakvietimu, ką su tavim apie direktoriaus pareigas kalbėt :)

5. Taisyklės dažniausiai kažką draudžia, o ne nusako ką leidžia, tad jeigu IQ lygis mažas tavo problemos.

2.O parodyk kur leidžia.

3.Įrodyk,kad aš floodinau tau :D Parašiau 2 kartus tau.Bet jai tau čia floodas nuo manes...

4,Nesijaudink patenku ;) Ačiū dievui,kad pas tave nepatekau.

5.E tu lygi,nusiramink.Kurio žodžio nesupranti,paaiškink man? Taisyklėse rašoma:  "1.2.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus ir visiem suteikti lygias teises įsidarbinti į savo firmą" viskas aiškiai parašyta.Neaiškinsiu tau,nes vistiek nesuprati,o prie to pačio ir šita dabar jau tinka taisyklė:  "1.4.0 Direktorius ir pavaduotojas neturi teisės, dėl savo užimamo posto, save iškelti aukščiau už kitus žaidėjus. "

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laukiam atsakymo nuo direktorių prižiūrėtojo :) 

P.s Visi įrodymai yra šioje temoje ;) Tu manes net nepažysti ką tu rašai apie mane?o jei nori susitikt,pabendraut,pažiet kas čia nuskriaustas gyvenimo,be problemu,tik parašyk,susitiksim,pažiesim ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius gauna antrąjį įspėjimą, mąsčiau apie nušalinimą, bet čia ne kiek draugų prakišimas į firmą, o logikos trūkumas ir blogo sprendimo priėmimas.
"Taisyklės to nedraudžia" - niekada nenorėčiau išgirsti darkart tokio kvailo pasiteisinimo iš vadovo, tam tikrose situacijose, kurios neaprašytos taisyklėse, derėtų pasinaudoti smegenimis ir pagalvoti, koks sprendimas būtų teisingiausias, nejaugi jus norit, jog visi įmanomi atvejai būtų surašyti kilometro ilgumo taisyklių sąraše, kurį pavargtumėt net scrollint?
Kadangi iki direktoriaus netekimo jau yra atlikta du trečdaliai darbo - tikiuosi, jog susiimsi, pradėsi mąstyt ir priimt tinkamus sprendimus, gl hf.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.