Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GREENSIDE NAUJIENŲ LAIKRAŠTIS // Leidimo Nr. 1

Minde_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki mieli serverio žaidėjai!

Manau iš temos pavadinimo supratote ko galima tikėtis atveriant dar vieną naršyklės langą, o taip... Tai laikraštis, senai mano numylėtas ir pamirštas darbas. Šiandien aš vėl sugrįžtu prie to, bet ar ilgam? Po šio numerio nusprendžiau pasižvalgyti ir pasidomėti jūsų atsiliepimais, kritikomis ir įvairiomis kitomis nuomonėmis. Tik nuo jūsų brangūs draugai priklausys ar toliau kažką kursiu, o šiandien leidžiu jums pasimėgauti ir įvertinti mano kelių dienų investicijos pareikalavusį numerį, tad pernelyg neužsiplepėjęs pateikiu jums nuorodą į svetainę kurioje skaityti bus tik dar paprasčiau! 

NUORODA,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu tai gražu, bet sunkiai įskaitoma. Galbūt eina kažkaip padidinti ? nes man ir per visą ekrana smulkiomis raidėmis rašo.. labai nepatogu skaityt kai toks smulkus tekstas. O šiaip tai tikrai galėtum tokius laikraščius leisti, labai gražu :) Tikiuosi nesustosi, sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Johnny Mangano said:

Gražu tai gražu, bet sunkiai įskaitoma. Galbūt eina kažkaip padidinti ? nes man ir per visą ekrana smulkiomis raidėmis rašo.. labai nepatogu skaityt kai toks smulkus tekstas. O šiaip tai tikrai galėtum tokius laikraščius leisti, labai gražu :) Tikiuosi nesustosi, sėkmės.

Sveikas, dėkoju už atsiliepimą! Jeigu nori padidinti tekstą ir aiškiau skaityti tai kas parašyta, naudokis šia funkcija: http://imgur.com/a/tzHCe 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Weed_Gang said:

Mldc! Perskaičiau ir nepasigailėjau! Gal galėčiau kuo nors prisidėti, jei reikia :rolleyes: Šaunuolis ir laukiam kito :)

Kol kas plėstis neketinu, tačiau jeigu susidomėjimas bus iš tiesų labai didelis, savo "kūrybinę komandą" šiek tiek papildysiu naujais nariais, o galbūt tarp jų būsi ir tu. Ačiū už nuomonę! ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Patiko tai,kad 5 puslapyje panaudojai mano darytą nuotrauką. Bet ir parašyta įdomiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek laikraščių yra dare tai šis manau geriausias iš visų matytu. Pagarba tau Mindaugai, sėkmės tau toliau kurybinėje veikloje.

Puikus darbelis!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Prieš 1 Valandą, Jeremy Santos said:

Nu super laikraštis, unikalus. Pagarba, puse foto iš mano temos (ir viena maniške) B)

O toje tavo nuotraukoje - aš! :D

Šiaip, Mindaugai, kai pradėjai kurti laikraštį - pagalvojau, kad viskas kūl, man patiko tokie dalykai visuomet, bet niekada tai ilgai ir neužsitęsdavo, nes supranti... tekstas tai ne video. Tekstas neturi tokio didelio susidomėjimo, nes reikia skaityti, sukoncentruoti dėmesį... o video - tik žiūri ir kruši info į smegenis.

Tačiau pamačius galutinį rezultatą ką padarei - tai kažkiek nustebino, nes iki šiol niekas taip nuoširdžiai to negamino, o ir skaitytojų turi!

Norėčiau tapti tavo šio projekto generaliniu remėju už pažadą jog bus antra dalis - ir ne prastesnė už pirmąją. Remiu materialiai (pvz samdyti daugiau darbuotojų (gfx/žurnalistams ir kt)).

Taip pat kritikos ateičiai: daug rašybos, gramatikos klaidų. Taipogi dažniausia jų - perkelinėjant žodžio dalis. Keliasi žodis kas skiemenį, o ne per skiemens vidurį. Taipogi teksto pastraipos atrodys oficialiau jeigu bus glaudžiamas ne prie kairiojo krašto - o prie abiejų kraštų (tiesiog tvarkingiau, mažiau dėmesį nukreipiančio detalumo).

Nustebink!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Marko_Escobar said:

O toje tavo nuotraukoje - aš! :D

Šiaip, Mindaugai, kai pradėjai kurti laikraštį - pagalvojau, kad viskas kūl, man patiko tokie dalykai visuomet, bet niekada tai ilgai ir neužsitęsdavo, nes supranti... tekstas tai ne video. Tekstas neturi tokio didelio susidomėjimo, nes reikia skaityti, sukoncentruoti dėmesį... o video - tik žiūri ir kruši info į smegenis.

Tačiau pamačius galutinį rezultatą ką padarei - tai kažkiek nustebino, nes iki šiol niekas taip nuoširdžiai to negamino, o ir skaitytojų turi!

Norėčiau tapti tavo šio projekto generaliniu remėju už pažadą jog bus antra dalis - ir ne prastesnė už pirmąją. Remiu materialiai (pvz samdyti daugiau darbuotojų (gfx/žurnalistams ir kt)).

Taip pat kritikos ateičiai: daug rašybos, gramatikos klaidų. Taipogi dažniausia jų - perkelinėjant žodžio dalis. Keliasi žodis kas skiemenį, o ne per skiemens vidurį. Taipogi teksto pastraipos atrodys oficialiau jeigu bus glaudžiamas ne prie kairiojo krašto - o prie abiejų kraštų (tiesiog tvarkingiau, mažiau dėmesį nukreipiančio detalumo).

Nustebink!

@Marko_Escobar Labai dėkoju už tokią nuoširdžią ir nuostabią nuomonę! O dėl laikraščio manau judėsiu pirmyn. Pirmas numeris lyg ir pavyko, tačiau kaip ir sakei yra kur tobulėti. Apie gramatiką ir kitus niuansus galiu pasakyti taip: skubėjau, dirbau, o po to kai baiginėjau perdaryti jau buvo per vėlu, nes viską įkėlus į vieną, naują lapą ir išsaugojus atitinkamu formatu atgamint ar kažką pakeisti nėra jau taip lengva... Dėl paramos apie kurią užsiminei manau artimiausiu metu labiau padiskutuosime, nes pinigai tai bene didžiausias šio projekto varikliukas. Komandą ir visą kitą manau ne už ilgo papildysiu, tačiau apie išleidžiamų numerių laiką galiu pasakyti taip: rašyti apie nieką aš nenoriu, man reikia jog kažkas vyktų, tad per dieną ar dvi niekada nesukursiu kažko tobulo, prie to reikia ilgai ir nuobodžiai dirbti, tačiau išklausęs visus pasisakymus ir nuomones manau judėsiu pirmyn ir naują laikraščio numerį išvysite artimiausiu metu, esant menkiausiai galimybei ! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas patiko, tik kaip ir minėjo Marko, kad yra gramatikos klaidų. Bet išties nuostabu! Nenuleisk rankų ir toliau kurk, publika tave myli ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors ir nesu megėjas skaityti kažką panašaus, šį kartą pasiryžau tai padaryti. Su laikraštuku pasistengta, nėra bereikalingų spalvų, efektų, nuotraukos ir tekstas - puiku, nėra prie ko prisikabinti. Bet užkibo gramatinės klaidos, jų tikrai yra, skaitydamas, aišku, supratau viską, bet tiesiog tokiuose dalykuose viskas turi būti išdirbta ir peržiūrėta iki tobulumo, kad nebūtų jokių klaidų. Na bet tai pirmas blynas, o jis, manyčiau, jog nėra prisvilęs, netgi labai nusisekęs. Sėkmės kuriant toliau ! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Tony_Express  Mantas_Exotic  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.