Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

.

Zaher_Kukulis

Rekomenduojamas pranešimas

Tai supratau kaip pusė žmonių apgaudinėjo? Visa valanda užsiknisau rašydamas anketą į taksiorus apie 1 val, toks kaifas buvo, noras atsirado kai išsipirkau iš NDS sąrašo, dabar žinosiu kad apgaudinėjo su darbo laikomis. Seniuk aš prieš nieko neturiu jokių pretenzijų galvojau normalus busi bet ne, vakar ir lyg normaliai vakar šnekėjomes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vėl bereikšmis papeikimas nesuprantu ar tu tiesiog nematai ką aš rašau ar čia taip skaudžiai jautėsi nepatekęs? Paaiškinimas paprastas, visi kurie parašė darbo laiką buvo atmesti. Nes taksistai dirba kiaura para ir jie neturi darbo laiko, yra iškvietimai ir veža žmones. Visi susiprato tu ne, tavo bėdos. Čia ir buvo patikrinimas ar tu skaitei informacija ar ne, jeigu nėra informacijos apie darbo laiką nieko ir nerašai o tu nukopijavai nuo visu kitu. Sėkmės. 
p.s. visi priimti žmones nėra mano pažįstami. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gi nėra darbo laikų reiškias nėra nustatyta ir viskas. O jus čia prisigalvojote visokiausių laikų ir visi iš paskos parašėt. Jūsų bėdos kad nepasidomejot šiuo klausimu ir mano manymu direktorius čia nekaltas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ĮDĖKIT ANTI-RYŽYNO SISTEMA PLIZZ. Tu ką dabar pradėsi čia verkti, kad nepatekai į kažkokį taksi darbą tau čia ne ryžynas kuriame paverkus gausi viską. Atsiprašant jugi galėjai ir pažiūrėti į kitų anketas ir būtum patekęs... Ir tu dar sakai priėmė savus nu joa kas per protai iš ryžyno parėja..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Forever_Young said:

Vėl bereikšmis papeikimas nesuprantu ar tu tiesiog nematai ką aš rašau ar čia taip skaudžiai jautėsi nepatekęs? Paaiškinimas paprastas, visi kurie parašė darbo laiką buvo atmesti. Nes taksistai dirba kiaura para ir jie neturi darbo laiko, yra iškvietimai ir veža žmones. Visi susiprato tu ne, tavo bėdos. Čia ir buvo patikrinimas ar tu skaitei informacija ar ne, jeigu nėra informacijos apie darbo laiką nieko ir nerašai o tu nukopijavai nuo visu kitu. Sėkmės. 

Problema kad tu pats pažeidinėji taisyklės, priemei žmogu kuris pats laiką parašė; 831ca46dc9d935ef011c773ede96e579.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Forever_Young said:

Kešas nebuvo priimtas jis buvo atmestas.

Tau dar neužkniso atsakinėt į tuos bereikšmus papeikimus? :DD Nes man pasižiūrint net verkt norisi kas per vaikai rašo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.