Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Atsiliepimas nuo Stanley

Rekomenduojamas pranešimas

2016 metai, balandžio mėnuo ir 4 diena... Ta diena man buvo ypatinga, ne mano asmeniniame gyvenime, bet virtualioje (SA-MP). Tą dieną sužinojau apie šį nuostabų projektą, kuris yra unikaliausias projektas, kokį tik esu matęs. Pirmasis įspūdis tik ką įėjus į serveri buvo tiesiog didžiausia emocijų bomba, t.y. pamačiau unikalias sistemas, kurių dar nesu matęs. Apie serverio žaidėjus, tada t.y., kai pradėjau žaisti buvo iš ties šilti, malonūs žaidėjai, nebuvo pykčių ir kt nesąmonių. Buvo žaidėjų, kurie padėjo apsiprasti, susipažinti dar labiau su serveriu. Projekto komanda yra iš ties darbšti, visi dirbą, nėra taip, kad vienas sėdi kiti dirbą ir pan. Visi bendrom jėgom stengiasi padėti žaidėjams. 

Kelios priežastys dėl kurių pasirinkau šį serverį, taipogi jums keli argumentai kodėl pasirinkti serverį:

  • Unikaliausios sistemos visame Lietuvos SA-MP pasaulyje.
  • Šilti, malonūs, padedantys žaidėjai,
  • Norėjau kažko naujo, neregėto - štai ir radau.
  • Savininkų "atsidavimas" projektui.

Aplamai, kiek girdėjęs ir kiek matęs, kad serveris išgyveno sunkius laikus, kai žaisdavo mažai žaidėjų, būdavo daugybė apgavysčių, keli pasižymėję kenkėjai (liaud. čyteriai), bet projekto valdžia nepasidavė ir įrodė, kad jie su projektu yra pasiryžę judėti iki paskutinio žaidėjo...

 

Ačiū, kas perskaitėt. By - Steve Stanley

2017 01 30 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Steve Stanley said:

Kas įdomiai, kodėl įdomiai. Argumentuok, kadangi nieko gero, nei blogo nepasakiai. :)

Kaip nieko gero nepasakiau? Pasakiau kad įdomiai, o blogo visą laiką nesakysi reikia kažko gero daugiau. Jeigu tau daugiau malonu girdėti bloga nuomone tai galiu parašyti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:
• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.