Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Kylie_Castell

Kylie_Castell

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kylie_Castell
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Laura.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): Man yra 16 metų. Gimimo diena 05-04.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kretinga.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): -
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiška, bendraujanti ir, žinoma, padedanti. Mėgstu pagelbėti tiek realybėje, tiek žaidime, priklausant nuo reikiamos pagalbos. Tokia jau aš :rolleyes:. Esu užsispyrusi ir gan pavydi, siekianti savo tikslų ir nenuleidžianti rankų. Daugumai nepatinka mano charakteris, mano, jog jis sunkus, tačiau esu patenkinta savimi ir nežadu keistis.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis ir lengvoji atletika.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Tikriausiai savo charakteriu ir išsiskiriu iš kitų, nors ir daug pasaulyje užsispyrėlių, tačiau bent jau aš taip manau, kad išsiskiriu būtent juo. Galų gale, kažin ar iš viso išsiskiriu iš kitų..:D
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu sportu. Namuose sportuoju, jau kažkur penkerius metus, noriu palaikyti figūrą. Laisvalaikį leidžiu gan paprastai - keliauju į lauką su draugais, su kuriais prisigalvojame visokių nesąmonių.. Žaidžiu su kompiuteriu, arba skaitau knygas. Nesu didelė knygų mėgėja, tačiau jeigu mane sudomina kokia tai knyga, būtinai turiu ją perskaityti. Na, o prie kompiuterio mėgstu pasėdėti tikrai dažnai, vis pažaisti kažką naujo. Pagrinde tai leidžiu laiką su draugais arba sportuoju.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Kai dar nei mokyklos nelankiau, aš žaisdavau Gta Vice City, va čia tai grajus <3 Žinojau, jog yra toks San Andreas, tačiau nelabai juo susidomėjusi buvau, tad nei nežinojau, kad galima jį žaisti ir multiplayer. Iki pat 14-15 metų žaidžiau Vice City, kažkuo labai jau mane patraukęs jis buvo (neskaitant kitų žaidimų, kuriuos žaisdavau). Mokykloje nugirdau kaip klasiokė kalbėjo apie SA:MP su klasioku ir labai susidomėjau. Na, jie kalbėjo apie kitą projektą, nes tuo metu, dar GreenSide projekto nebuvo. Tai nuo to karto ir pradėjau žaisti SA:MP, iš pradžių su klasioke, o vėliau viena. Iki pat šiol užkabliavęs jis mane.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Žaidžiau kitame projekte, kol jis nepradėjo žlugti. Tada nugirdau apie šį projektą ir sumaniau užsukti. Kol kas džiaugiuosi savo pasirinkimu.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Nesilygiuoju į nieką, taip, kad ir autoriteto neturiu. Ko sieksiu serveryje? Kol kas nežinau.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Gyvenimo autoriteto tikriausiai neturiu. Tiesiog noriu išlikti savimi, siekti savo tikslų ir nepasiduoti iškilus sunkumams.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu sesę ir šuniuką.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: -
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Užteks ir to, ką parašiau ^_^.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)

8e730617debc84c5e919d68d5a2c95d6912.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-02-05 at 19:21, Maiklas_Corleone said:

ooo daugiau foto pametyk reik isitikint ar apsimoketu nuimt :DDDDDDDDd jei rimtai kalbant tai kur papus padejai? ne o jei istikro rmt tai labas ir sekmes sitam srw. :)))))))))))))))))))))))))))))

EIk pasigydysi tu gal ka? Nurenginėtojau tu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 valandas prieš , Marčius said:

EIk pasigydysi tu gal ka? Nurenginėtojau tu.

nebazarink nes peršausiu koja, o tau labas ir gl 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.