Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Persikėlėme pas kitus hostingo tiekėjus,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Persikėlėme pas kitus hostingo tiekėjus,

Norime pranešti, jog nuo dabar mūsų serveris yra talpinamas pas kitus hostingo tiekėjus. Senaisiais tiekėjais nusivylėme, todėl buvome priversti ieškoti sprendimo iš šios, visiems nepatogios, situacijos.

Šioje temoje galite dalintis pastabomis kas pasikeitė į blogąją ar į gerąją pusę po persikėlimo pas kitus hostingo tiekėjus. T. y. jeigu pastebėjote, jog jūsų PING ar didžioji dalis serverio komandų ėmė veikti lėčiau tokiu atveju prašytumėme tokiais pastebėjimais pasidalinti šioje temoje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rokai man išvis jau 3 kart kiti žaidėjo ip ban ant mano pc, kaip man pasikeist ip nes rašau tiekėjams kad pakeistų nekeičia o pet tuos žaidėjus turiu laukt 1 ar 2 d. Kol nusiims tas ban

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip pas mane yra bėdų su ip adresu serverio suvedu į add server samp.greenside.lt  bandau prisijungti ir rašo cannot conect to :777.

Prašau jei žinot ką reik daryt padėkite būčiau labai dėkingas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pradėjo kažkodėl strikti miesteliuose o už miesteliu ribu pvz: lv ratas sf miestas ir ls nestringa gal man vienam taip bet sakė ir daugiau žmoniu kad taip jiem irgi pradėjo daryti strikti ir crashus dėti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
27 minutes prieš, Anthony_Whiz rašė:

Man pas šį hostingo tiekėja labiau žaidimas stringa, kompiuteris veža netgi GTA 5 be jokių strigimų, o SA:MP striginėja.

Pritariu 100%.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pastebėjau pastaruoju laiku, labai stringa serveris ir būna jog pats persikrauna išmeta labai daug žaidėjų Tas pats kaip ir šiandien vakare buvo 73 žaidėjai, persikrovė serveris liko tik 23. Galvojau pirmiau jog tai mano internetas kaltas, bet prisijungęs paklausiau kitų. Sakė jiems ir tas pats jog buvo išmetę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai, prastas hostas DDoS atakos dažnesnės, ir serveris atsijungia arba persikrauna, nekankinkit žaidėjų nes juos prarasite gryžkite prie senesnių host tėkėjų arba pabandykite VPSNet nes dabar pastaruoju metu DDoS buvo vakarais 2017/02/20 2017/02/21

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Alpha_Vaikis rašė:

Labai, prastas hostas DDoS atakos dažnesnės, ir serveris atsijungia arba persikrauna, nekankinkit žaidėjų nes juos prarasite gryžkite prie senesnių host tėkėjų arba pabandykite VPSNet nes dabar pastaruoju metu DDoS buvo vakarais 2017/02/20 2017/02/21

Pritariu, atsijunginėja serveris dabar išviso. Siūlau pereiti prie dedikuoti.lt netgi arba vpsnet.lt :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gaidys čia ne hostingas, lūšta kas penkias minutes. Jeigu buvo ant akcijos papigiai nereikėjo vistiek keist, dabar toks ''trash'' kad šakės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Deimis_Brazeris rašė:

Datahost geri, vpsnet irgi geri hostingai, pabandykit pas juos persikelti :)

 

Pinigų mažai tebelikę ką jie tau kels čj :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.