Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau - Renatas_Psychopath.

Renatas_Psychopath

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Renatas_Psychopath
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Renatas / Rence
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 17 metų (1999.08.21)
Jūsų gyvenamasis miestas: Rokiškis
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype - masevicius99
Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, bendraujantis, padedantis, griežtas, pareigingas, darbštus.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Net nežinau, visi esam lygūs, bet visi skirtingi.
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Mokausi, būnu su draugais, klausausi muzikos, žiūriu filmus, žodžiu laisvo oro direktorius. Dažniausiai laukas ir draugai bei draugė.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Prieš 4 ar 5 metus draugas pasakė jog yra San Andreas online nuo to visa ir prasidėjo.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Žinojau jau tikrai ilgą laiką, tik kažkaip nebuvo užsidegimo žaisti šiame serveryje.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Autoriteto neturiu, su laiku bus matyt.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Autoritetas aš pats sau, kadangi reikia save motyvuoti pačiam bei siekti savo užsibrėžtų tikslų, baigti mokslus, susirasti gerai apmokamą darbą, sukurti šeimą, o toliau ir taip viskas aišku.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį ir sesę, bei savo augintinę Persikutę

396be32c2e99c0ca77a0fc4137d95d7c752.png
Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu merginą
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kaip jau supratote mano vardas yra Renatas, gyvenu gražiam miestelyje Rokiškyje, man 17 metų, esu gan įdomu bei draugiška asmenybė, mano zodiakas yra liūtas, tai tiek trumpai apie mane, kas norės susipažins labiau :)
Jūsų nuotrauka (privaloma)

3c22baf104cac9a7b4ef5b1258e37b9b476.png6e617bfc0b5ea4127883e6b28fcc4b6a731.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.