Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo War_Xar

Jimmy_Lynch

Rekomenduojamas pranešimas

Apgavystės atveju:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Kebabas_Fun

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  War_Xar

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Taigi žmogus parašė skelbimu kontoroje jog parduoda juoda/violetinę NRG pagalvojau jog turėtų neblogai atrodyti taigi nusipirkau ją bet NRG buvo sprogusi bei ne apdrausta . Atstačius nrg pastabėjau jog spalva yra mėlyna o ne violetinė bei rida ne 880 o virš 740

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau čia yra tamsiai violetinė :) Tuoj įmesiu spalvas tau..

Be to, jei nori galime pakeisti atgal į 180.000! Jei kas laukiam nuosprendžio, šeip nėra apgavimo kaip ir sakiau spalvas, va ir matai jas..

 

Mėlyna:  c7c2dcf0d252b2d8ae5b96c4663b985a997.jpg

Tamsiai violetinė:  8a209d97fdde004b56ca2a5aa923d66c192.jpg

 

Papildomas palyginimas tau: 33a55805130924e851f1482309616213773.jpg

[Biškuti skiriasi, bet yra tokia spalva. Peace]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia įsiterpsiu į jūsų bereikšmius ginčus, naudojat galbūt modifikacijas vienas ar kitas ? Jei taip, naudodami colormod'ą galit matyt kitas spalvas, šiuo atveju ta mėlyna galėjo į violetinę patapt. Jei ne, galit toliau čia ginčytis, apgavystės nėra betkokiu atveju, nes tu pirkdamas matei, jog motociklas sprogęs ir tau galėjo betkokį įsiūlyt taip. :D 

plz no įsp. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Eimantas_Otero rašė:

Čia įsiterpsiu į jūsų bereikšmius ginčus, naudojat galbūt modifikacijas vienas ar kitas ? Jei taip, naudodami colormod'ą galit matyt kitas spalvas, šiuo atveju ta mėlyna galėjo į violetinę patapt. Jei ne, galit toliau čia ginčytis, apgavystės nėra betkokiu atveju, nes tu pirkdamas matei, jog motociklas sprogęs ir tau galėjo betkokį įsiūlyt taip. :D 

plz no įsp. 

Ne Colormodo aš nenaudojo per senas kompas pas mane . Bet kokiu atveju galiu parodyti aš tą nrg ir pamatysi jog ne ten nevioletinė spalva.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Kebabas_Fun rašė:

Ne Colormodo aš nenaudojo per senas kompas pas mane . Bet kokiu atveju galiu parodyti aš tą nrg ir pamatysi jog ne ten nevioletinė spalva.

Tai galbūt War_Xar naudoja, aš gi nežinau kas modifikacijas naudoja, kas nenaudoja, tuo labiau nežinau kokias :D Colormod'ą galima net su medžio gabalu turėt, jis resursų ima nulį. Bet dar kartą tau sakau, kad nei kompensacijos negausi, nei War'as nebus pripažintas kaltu, nes čia kažkokios akivaizdžios aferos nėra. Reikėjo prieš perkant paprašyt, kad sutvarkytų, būtum pasižiūrėjęs, o dabar pirkai aklai. Pats kaltas. :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nėra ką rašyt, Eimantas viską parašė, bei ačiū jam, kad pamoko tokius...

Žmogau, ką tik parašiau, net ir palyginimą daviau, bet tu neskiri...Damn, siūliau keistis, bet nesutinki, tai tavo bėdos...

Esmė tame, kad pats sutikai kaip ir Eimantas sakė, sėkmės kažką pasiekt toliau taip perkant. Cya

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu spalva nepatinka grąžink tr. priemonę jos pardavėjui ir paprašyk visų pinigų, kuriuos sumokėjai už tr. priemonę ir už remontą. Jeigu pardavėjas nesutiks, tada pranešk man asmeniškai.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.