Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Tony_Lii Užblokavo Micheal_Shadow [2]

Tony_Verona

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Lii

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Micheal_Shadow. 

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už čytus, puikiai matosi, kad prigautas. Bande pašokti, kiti negalėtu tempti tų mašinų apačia taip, prispaude mygtukus. Bande dar ant žemes kai krito mašina prikelt, bet sprogo. 

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mane prieš tai buvo išmetęs chyteris į ora ir gavau kicką už fly, o kai prisijungiau kritau žemyn. Galit patikrint logus.. Gali paaiškinti,nes nelabai suprantu ką parašiai ,, Bande pašokti, kiti negalėtu tempti tų mašinų apačia taip, prispaude mygtukus. Bande dar ant žemes kai krito mašina prikelt,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Micheal_Shadow rašė:

Mane prieš tai buvo išmetęs chyteris į ora ir gavau kicką už fly, o kai prisijungiau kritau žemyn. Galit patikrint logus. Ir beje taip tik chate rodo mane ką tik prisijungusi. Gali paaiškinti,nes nelabai suprantu ką parašiai ,, Bande pašokti, kiti negalėtu tempti tų mašinų apačia taip, prispaude mygtukus. Bande dar ant žemes kai krito mašina prikelt,

Keza pasakys, kaip kas. Jei gavai už fly, įkelk įrodymus. Ir jei už tą gavai, buvai ore, mašinos neturėjo būti su tavimi. Būtum buvęs vienas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Tony_Lii rašė:

Keza pasakys, kaip kas. Jei gavai už fly, įkelk įrodymus. Ir jei už tą gavai, buvai ore, mašinos neturėjo būti su tavimi. Būtum buvęs vienas. 

Mane kartu su mašina išmetė į orą,todėl pakibo,,mašina stebuklingai užsidegė? Įrodimų nepadariau,kad iškikino sistema už fly,nes negalvojau,kad jie reikalingi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.