Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

0.1.7 Reikalingi serveryje darbai.

Deividas'Garning

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Garning

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Nauji darbai:Radistai,apsauga arba FTB kazkas panašaus ir įdėti dar 2 mafijas,Radistu veikla:Skelbti skelbimus,vesti laidas, pataisytu nutrukūsias ar sulužusias antenas iš dalies  prigalvoti galima daugybe minčių. FTB Tai antra teisėsaugos srytis padėsianti veiksmuose su gaujomis,nusikalteliais ir mafijomis jei jos būtų.Mafijų reikšmė būtų panaši į gaujas iskirtinumai būtų jog mafijos galėtu pagrobti  žmonęs teisėsauga ir reikalauti išpirkos,grobti teritorijas.O privilėgijos būtų kaip gauju čia pradžia o toliau galvoti laisvos mintis turiu įvairiu minčių kaip būtų galima pletoti taipogi ir žmonęs turi minčių.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Būtų labai naudingas pasiskirstimas žmonių į darbus,pritraukiantis minias žaidėjų,jog jūs manote,kad įdomu žaisti žmonėms ir dirbti vien gaisrininkuose,nes seniau kai būvo 270 žmonių pildidavo po 69-80 žmonių į darbus ir 10-8 patekdavo kitą karta pildo vėl daugybė žmonių taip va ir nepatenka ir meta ta serverį,o jeigu jums nereikia finansu ir normalaus žmonių kiekio tai galite ir nedaryti tu darbu ir serveryje žais po 130 žmonių,o sistemos tikrai geros tik trūksta darbų na ir dar porą minusu yra kuriuos ištaisius nukentėtu žmonęs.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Mafijų pavadinimai galėtu būti Skvorska,Hordas,Janka,Retura nu ir įvairius ir gražius galima sugalvoti. Transportas tiek apsaugos arba FTB galėtu būti buffalo antra tr.priemone apsaugos galėtu būti sentel o FTB: FBI Rancher radistu:  zr-300 arba sunrise ir news van mafiju: Greenwood Admiral barracks. aprangos: 1 mafijos: bmycr dwmoc2 hmycr hmyst maffa antros mafijos fam1 fam2 fam3.

P.S Savo nuomone visada galite pateikti apačioje.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 valandas prieš , Tony_Double rašė:

Radistų nereikia, ftb arba apsauga galėtu įdėti, nes įdomus ir reti darbai.

Kodėl gi ne? Radistai būtų įdomus ir serveryje reikalingas darbas manau pagyvintu žaidimą kai būtų įvairios užtuotys ir pnš. Taipogi ir tvarkytu sulužusias antenas ar kažkas panašaus.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmonės, kas jums su tais darbais ? :D Yra pakankamai užsiėmimų tik reikia juos rasti, nes darbuose sistemos sudomins ne vieną ir užsiliks toje firmoje. Mafijos ?? Kam išvis apkraut serverį visokiausiom nesąmonėm ? Kuomet bus gaujos, mafijos tik bus eilinė laiko gaišatis, kaip ta pati apsauga. Radistai - žmonės, jeigu jums taip įstrigo tas projektas, tai ten ir žaiskit, nedarykit iš šio projekto kitą projektą, jis taip yra geras. O dabar apie tavo vieną mintį:

17 valandas prieš , Deividas'Garning rašė:

įdomu žaisti žmonėms ir dirbti vien gaisrininkuose,nes seniau kai būvo 270 žmonių pildidavo po 69-80 žmonių į darbus ir 10-8 patekdavo kitą karta pildo vėl daugybė žmonių taip va ir nepatenka

tai jei žmogus nepateko, tai galvoji naujuose darbuose bus stebuklas ir priims visus pildančius su panašaus tipo anketomis, su kuriomis nepateko į kitus darbus ? Baik juokus, žmogau, pirma reikia išmokt rašyt anketas į darbus (nors ten nieko išvis nematau sudėtingo), o tik po to bandyti patekti į darbą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Deividas'Garning rašė:

Kodėl gi ne? Radistai būtų įdomus ir serveryje reikalingas darbas manau pagyvintu žaidimą kai būtų įvairios užtuotys ir pnš. Taipogi ir tvarkytu sulužusias antenas ar kažkas panašaus.

 

Nėra naudos iš jų, čia ne lv, kad antenas taisytu ar kokius pokalbius vestu,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Tadas_Nba rašė:

Žmonės, kas jums su tais darbais ? :D Yra pakankamai užsiėmimų tik reikia juos rasti, nes darbuose sistemos sudomins ne vieną ir užsiliks toje firmoje. Mafijos ?? Kam išvis apkraut serverį visokiausiom nesąmonėm ? Kuomet bus gaujos, mafijos tik bus eilinė laiko gaišatis, kaip ta pati apsauga. Radistai - žmonės, jeigu jums taip įstrigo tas projektas, tai ten ir žaiskit, nedarykit iš šio projekto kitą projektą, jis taip yra geras. O dabar apie tavo vieną mintį:

tai jei žmogus nepateko, tai galvoji naujuose darbuose bus stebuklas ir priims visus pildančius su panašaus tipo anketomis, su kuriomis nepateko į kitus darbus ? Baik juokus, žmogau, pirma reikia išmokt rašyt anketas į darbus (nors ten nieko išvis nematau sudėtingo), o tik po to bandyti patekti į darbą.

Nu ir ką čia bandai įrodyti labai kietas ane? durnas tu ne kietas dabar viskas kitaip žmonių tik 130 minimum į darbus patekti ez. Seniau pildydavo daugybė žmonių daug žmonių parašydavo geras anketas ir nepatekdavo o jei toks laimingas žmogus esi ir visur patenki tai nereikia kalbėti užkitus jei tau tenkina toks skaičius,nes dbr galvoji labai lengvai pateksi aiškus esi, primeti kažka čia nors nieko neįrodai jei nori pritraukti žmonių reikia ir darbu o jei nesuvoki kaip reikia pritraukti žmonęs patarimas patylėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Deividas'Garning rašė:

Nu ir ką čia bandai įrodyti labai kietas ane? durnas tu ne kietas dabar viskas kitaip žmonių tik 130 minimum į darbus patekti ez. Seniau pildydavo daugybė žmonių daug žmonių parašydavo geras anketas ir nepatekdavo o jei toks laimingas žmogus esi ir visur patenki tai nereikia kalbėti užkitus jei tau tenkina toks skaičius,nes dbr galvoji labai lengvai pateksi aiškus esi, primeti kažka čia nors nieko neįrodai jei nori pritraukti žmonių reikia ir darbu o jei nesuvoki kaip reikia pritraukti žmonęs patarimas patylėti.

Neatsibodo iš tuščio į kiaurą kalbėt, tik kad daugiau prirašytum ? Tik kažkaip nesuprantu, ką tuo nori pasakyti " nes dbr galvoji labai lengvai pateksi aiškus esi, primeti kažka čia nors nieko neįrodai ", kam tas aiškus, koks aš čia aiškus?, gali labiau paaiškint, nes iš tavo rašliavos nieko neina suprast. O tu matau labai nori, kad čia žaistų 300 žmonių ir būtų mėsmalė ?? Visi tik galvoja apie teigiamas aplinkybes, bet niekas nepamąsto apie neigiamus aspektus. Taip, aš irgi bučiau visai nieko prieš, bet reikia pagalvoti ir apie neigiamą šio aspekto pusę. :)  P.S. Tavęs lietuvių mokytoją neišmokė, kad yra žmones, o ne žmonęs ? ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Deividas'Garning rašė:

Nu ir ką čia bandai įrodyti labai kietas ane? durnas tu ne kietas dabar viskas kitaip žmonių tik 130 minimum į darbus patekti ez. Seniau pildydavo daugybė žmonių daug žmonių parašydavo geras anketas ir nepatekdavo o jei toks laimingas žmogus esi ir visur patenki tai nereikia kalbėti užkitus jei tau tenkina toks skaičius,nes dbr galvoji labai lengvai pateksi aiškus esi, primeti kažka čia nors nieko neįrodai jei nori pritraukti žmonių reikia ir darbu o jei nesuvoki kaip reikia pritraukti žmonęs patarimas patylėti.

Jis išreiškė savo nuomone, nereikia dėl to pykti ar pnš. jai idėja parašai, tai negalvok, kad visuomet bus tik teigimai komentarai ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-02-27 at 21:38, Cleme Tean rašė:

" rašydamas pagalvok,ką rašai tada paskleisk visuomenei,nes toks nesamoningas pasiulymas tikrai manau nebus igivenditas. " Tavo žodžius pritaikiau tau:)

:DD Tai neskaityk jei nepatinka,atsirado erelis kažkoks manai kietas esi? Gal savo tiems fanams jo,bet ne kitiems trumpai ir aiškiai totalus debilas esi ir tiek,užknisi su savo kvailais poelgiais eik filmuok tuos savo kvailus video ir gyvenk savo gyvenima.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Deividas'Garning rašė:

:DD Tai neskaityk jei nepatinka,atsirado erelis kažkoks manai kietas esi? Gal savo tiems fanams jo,bet ne kitiems trumpai ir aiškiai totalus debilas esi ir tiek,užknisi su savo kvailais poelgiais eik filmuok tuos savo kvailus video ir gyvenk savo gyvenima.

Galėtum kažkaip aiškiau lipdyti savo sakinius? Be tokių žodžių kaip "totalus, fanai" ir kt. panašaus pobūdžio žodžiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes ago, Cleme Tean said:

Galėtum kažkaip aiškiau lipdyti savo sakinius? Be tokių žodžių kaip "totalus, fanai" ir kt. panašaus pobūdžio žodžiai.

E pacukas afigel on vapšhe kac ce stume and clemes y galva dosu jo cleme pasulyk koke be bandicem pragrama bu man nifiga nifiksoja

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš prieš ir dar kartą prieš. Siekia dabar serverio žaidėjų skaičius 100 ? Sunkiai. Kodėl ? Nes nėra gaujų. Tavo siūlomi darbai čia visiškai nereikalingi, ką tie radistai čia veiks ? :D Pranešinės kur pinjata yra ? Na*ui reikia apkraut serverį dar labiau, viskas ir dabar yra gerai. Naujų darbų pridėjimas į serverį skaičiaus nepakels. Dabar Lietuvoj SA:MP serveriai yra laiko prastūmimui, pasišaudymui, o ne kažkokiem *cenzūra*iems radistams. Nebus gaujų - nebus ir 200 čia. Jei padarytų šituos visus darbus, serverio reitingai kristų. Kodėl ? Nes tai būtų kituose serveriuose esančių darbų plagijavimas.

 

P.S. Išmok priimt neigiamą nuomonę, nes jeigu visi, kurie nesutinka su tavo pasiūlymu būna tavęs pasiunčiami na*ui, tada pats irgi gali *cenzūra*int iš čia. Valink atgal į bumeryną, ryžyną, pas invį, poxuj man kur tu žaidi dar be GS, bet matęs esu tavo vardą vienam iš tų trijų serverių. Neįvedinėk naujų tvarkų savo, nes nepaeis. 

Lockinkit šitą temą, niekam nereikia naujų darbų, DUOKIT GAUJAS.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kas kalba ryzino žmonęs,savo ryžino gyvenimo neverskit kitiems nelošiau ir nelošęs rižino ir kitu kažkokiu serverių.Tankai tu mažas vaikas bandiai su manim susidraugauti,bet tavo tos nesamonės man užkiso tai jei pats draugų neturi ant kitų nestumk turiu aš draugų ne kaip tu. O visi kiti kaip ir  tankistas,cleme,edga,eimantas,yamaha visi greenside serverio priešai,taip,kad savo nuomonę galite pasilikti sau o ką kalbėti kurie rašo ant kito bandydami sustumti įžeisti,tai jūs parodot savę ir tiek.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Deividas'Garning rašė:

O kas kalba ryzino žmonęs,savo ryžino gyvenimo neverskit kitiems nelošiau ir nelošęs rižino ir kitu kažkokiu serverių.Tankai tu mažas vaikas bandiai su manim susidraugauti,bet tavo tos nesamonės man užkiso tai jei pats draugų neturi ant kitų nestumk turiu aš draugų ne kaip tu. O visi kiti kaip ir  tankistas,cleme,edga,eimantas,yamaha visi greenside serverio priešai,taip,kad savo nuomonę galite pasilikti sau o ką kalbėti kurie rašo ant kito bandydami sustumti įžeisti,tai jūs parodot savę ir tiek.

 

"P.S Savo nuomone visada galite pateikti apačioje. "

 

Tai buvo tik nuomonės išreiškimas. Jei negali priimti kritikos - nerašyk tokių pasiūlymų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogus ne apie ryžyną kalba, supratau apie ką, tačiau nesąmonė bus, kadangi eilinis kopijavimas, nepatinka čia sistemos? P*zdink į ta servą ir kapok,,, Čia visko pilnai užtenka...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
39 minutes prieš, Deividas'Garning rašė:

O kas kalba ryzino žmonęs,savo ryžino gyvenimo neverskit kitiems nelošiau ir nelošęs rižino ir kitu kažkokiu serverių.Tankai tu mažas vaikas bandiai su manim susidraugauti,bet tavo tos nesamonės man užkiso tai jei pats draugų neturi ant kitų nestumk turiu aš draugų ne kaip tu. O visi kiti kaip ir  tankistas,cleme,edga,eimantas,yamaha visi greenside serverio priešai,taip,kad savo nuomonę galite pasilikti sau o ką kalbėti kurie rašo ant kito bandydami sustumti įžeisti,tai jūs parodot savę ir tiek.

 

Tu kiaušin*cenzūra* niekam neidomus niekieno nelaukiamas GreenSide projekte. Spdv suraščiau tave tam ryžyne žaidžiant :D 

RYŽYNO DARBŲ NEREIKIA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
43 minutes prieš, Yamaha_Yamah rašė:

Tu kiaušin*cenzūra* niekam neidomus niekieno nelaukiamas GreenSide projekte. Spdv suraščiau tave tam ryžyne žaidžiant :D 

RYŽYNO DARBŲ NEREIKIA

Dar kartą kartoju savo to rižino matos neatsilošęs,kiaušini sako visai apaldujis,tokiu kaip tavo nuomonės vaikiškos gal geriau patilėt ereli,nes nei tu kažka lankai nei,ka tešlius gal sedi,atvažiuotum į marijampole tai ciuju kruvinas gulėtum nevykeli,pasimokink rašyti gimimo datą :D ir beje tik jūs iš ryžino atėje tik apie ji galvojat,yra dar serverių ir be rižino su kitokiomis sitemomis išvardytu darbu nebeverkit vaikeliai jūs dėl tu pasiulymu suprantu nuomonę galima išreikšti,bet ne su savo tuo ryžinu dx servo vemti galima nuo jūsų to ryžino eikit žaisti tą ryžina jei jums tas serveris geras ir patinka. Jei nemokat išreikšti nuomonės ir galvojate tik apie ryžina tai  geriau nerašykit ir nežaiskit greenside ir patarimas tau nueik ir ieškok mano nick vstk nesurasi nevykeli tu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-03-03 at 15:46, Deividas'Garning rašė:

Tankai tu mažas vaikas bandiai su manim susidraugauti,bet tavo tos nesamonės man užkiso tai jei pats draugų neturi  kitų nestumk turiu aš draugų ne kaip tu. 

 

kažkaip daug naudoji žodį "vaikas". Su tavim niekas nebandè susidraugauti :) prašei pataisyti mašinos free nes ubagas esi ir pradėjai man į /sms verkti, nes savo darbą būdamas mechaniku atlikau teisingai. O kad čia stumi ant kitų niekam to nereiškia, esi tuščia vieta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Tankas rašė:

kažkaip daug naudoji žodį "vaikas". Su tavim niekas nebandè susidraugauti :) prašei pataisyti mašinos free nes ubagas esi ir pradėjai man į /sms verkti, nes savo darbą būdamas mechaniku atlikau teisingai. O kad čia stumi ant kitų niekam to nereiškia, esi tuščia vieta.

Vaikas,kad tu toks esi,metų neatskleidi darydavai per event nesamonęs,o su draugais sakiau jei tu neturi kitiems nesakyk,įdomu kas pinigų daugiau turi aš ar tu pirma pagalvok nemastai visai ir aš neverkiu o prašiau kaip draugo,nes tu mane taip ir laikiai ir nereikia čia meluoti.bet tokie draugai kurie negali pataisyti mašinos tai... Svetimi žmonęs buvo pataise pigiau.Teisinguolis atsirado krc nesuprantu tokio durno žmogaus kuris rašo čia bando parauti kieta nors metų nesako ir taip aišku iš tavo poelgiu,kad daug metų neturi mažametis esi. Grižtant prie draugų tai draugų tikrai turiu tiek gyvenime tiek greenside,bet tikru draugų ne kaip tu vieną dieną sveikinas siulo kurti event,bendrauja patekes į darbą vaidina,nors į mech nėra sunku patekti, taip,kad geriau nerašyk bereikšmiu pranešimu,nes durnai atrodai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Deividas'Garning rašė:

Vaikas,kad tu toks esi,metų neatskleidi darydavai per event nesamonęs,o su draugais sakiau jei tu neturi kitiems nesakyk,įdomu kas pinigų daugiau turi aš ar tu pirma pagalvok nemastai visai ir aš neverkiu o prašiau kaip draugo,nes tu mane taip ir laikiai ir nereikia čia meluoti.bet tokie draugai kurie negali pataisyti mašinos tai... Svetimi žmonęs buvo pataise pigiau.Teisinguolis atsirado krc nesuprantu tokio durno žmogaus kuris rašo čia bando parauti kieta nors metų nesako ir taip aišku iš tavo poelgiu,kad daug metų neturi mažametis esi. Grižtant prie draugų tai draugų tikrai turiu tiek gyvenime tiek greenside,bet tikru draugų ne kaip tu vieną dieną sveikinas siulo kurti event,bendrauja patekes į darbą vaidina,nors į mech nėra sunku patekti, taip,kad geriau nerašyk bereikšmiu pranešimu,nes durnai atrodai.

gal tau ss atsiųst :DDDDD Kažkodėl sakai į mech nėra sunku patekti nors pas nepatenki į jokį darbą su pakv, gėda priimti į darbą tave visiems drk.  " kad geriau nèrašyk bereikšmiu pranešimu,nes durnai atrodai " ką čia tuo sakiniu norėjai pasakyti? Niekas neslėpia kiek man metų yra, vienas iš tavo atvejų "man 14". Kiekvienas šioje temoje išsakė savo nuomonę, ir kas sakė PRIEŠ tavo idėją, prie visų pradėjai kabinėtis, nors temos pradžioje sakei "Savo nuomone visada galite išreikšti apačioje". Nepasakyčiau jog čia bereikšmis pranešimas, čia nuomonės išreiškimas. P.S su tavim tik 1 event dariau, ir tai per jį tave išvežė į kalèjimą policininkas, tad pagalvok kuris darė nesamones proto bokšte. + pats siūleis daryti event su manim, nes td aš turėjau admin statusą."tankistai darom event,prizai mano bus"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na greenside nereikia daryti panašiu į kitus serverius... Radistai? Nu nemanau, kad reikia, mafijos? tikrai, kad ne, o su ftb, nelabai, bet kažko tokio kas padėtų truputuką GSPD gal ir nebloga idėja būtų. Tai aš labiau PRIEŠ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.