Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Direktorių Ronce_Run

Gedvis_Agurkai

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gedvis_Agurkai

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Ronce_Run

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: "Mediku Direktorius"

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Nužudė mane už ne aktyvuma kai mano aktyvumas didesnis už jo

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Nužudė per atranka visiškai dėl nieko kitaip sakant jis tingėjo tiesiog tiek daug žmonių atrinkinėti 

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :

Noriai prašau kad ji išmestumėte iš darbo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, tave atmečiau ne dėl neaktyvumo, ir tas "aktyvumas mažas" buvo adresuotas ne tau. Tu buvai atmestas, dėl blogos reputacijos serveryje, ne vieną kartą esi mane, medikus įžeidęs per /vc, o tokių dviveidžių man į firmą nereikia. čua.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sprendžiant iš tavo parašo apie reputacija ne tau kalbėt čiuju puse banu buvo atbaninta taves kol kas nesu ižeides tik taksistu direktoriu jei esu ižeides numesk įrodymus bėja tu mane nušoviai vienintilį toj vietoi ir pasakiai kad buvau dėl aktyvumo neprijimtas tai kad sekmės su ispėjimu ir kiek atsimenu tada kai dar pirma karta po savo 1 darbo išejimo po 3 mėn bandžiau patekti į medikus tia buvo prieš 2 ar 1 savaite tu tiesiog mane nušovei be priežasties ir Domas_rim nu ir dar kelis ten nes tingėjai rinkti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes ago, Gedvis_Agurkai said:

Sprendžiant iš tavo parašo apie reputacija ne tau kalbėt čiuju puse banu buvo atbaninta taves kol kas nesu ižeides tik taksistu direktoriu jei esu ižeides numesk įrodymus bėja tu mane nušoviai vienintilį toj vietoi ir pasakiai kad buvau dėl aktyvumo neprijimtas tai kad sekmės su ispėjimu ir kiek atsimenu tada kai dar pirma karta po savo 1 darbo išejimo po 3 mėn bandžiau patekti į medikus tia buvo prieš 2 ar 1 savaite tu tiesiog mane nušovei be priežasties ir Domas_rim nu ir dar kelis ten nes tingėjai rinkti

Žmogau, tu kaip parašai, paskaityk ką parašei, nes suprasti tave sunku. Gerai "tarkim, tarkim" neesi įžeidęs manes, tačiau tika pats pasakei, kad esi įžeidęs "tik taksistų direktorių", štai tau įrodymas, jog esi konfliktiškas žmogus, ir nemoki nulaikyti savo liežuvio vietoje - dar vienos priežasties įrodymas, kodėl buvai nušautas. Domas_Rim buvo apklaustas, ir tik po apklausos atmestas, tad kitą kartą nemeluok bent.
Išsikasei pats sau duobę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 valandas prieš , Roncė rašė:

Žmogau, tu kaip parašai, paskaityk ką parašei, nes suprasti tave sunku. Gerai "tarkim, tarkim" neesi įžeidęs manes, tačiau tika pats pasakei, kad esi įžeidęs "tik taksistų direktorių", štai tau įrodymas, jog esi konfliktiškas žmogus, ir nemoki nulaikyti savo liežuvio vietoje - dar vienos priežasties įrodymas, kodėl buvai nušautas. Domas_Rim buvo apklaustas, ir tik po apklausos atmestas, tad kitą kartą nemeluok bent.
Išsikasei pats sau duobę.

tai kad tu manes net neapklausei melagi tu....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2/27/2017 at 22:04, Roncė rašė:

Žmogau, tu kaip parašai, paskaityk ką parašei, nes suprasti tave sunku. Gerai "tarkim, tarkim" neesi įžeidęs manes, tačiau tika pats pasakei, kad esi įžeidęs "tik taksistų direktorių", štai tau įrodymas, jog esi konfliktiškas žmogus, ir nemoki nulaikyti savo liežuvio vietoje - dar vienos priežasties įrodymas, kodėl buvai nušautas. Domas_Rim buvo apklaustas, ir tik po apklausos atmestas, tad kitą kartą nemeluok bent.
Išsikasei pats sau duobę.

meluoji neraudonuoji foreveri tik išvadinau naru dėl to kad jis toks yra mano drauga Domas_rim apie kuri tu ką tik  melavai  apkaltino cheatinimu aš pasakiau eik tu pats cheateris tu asile 

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Atsakyti

2240aaad36af2f303910131c7f8767bf491.PNG

Labutis visiems, žinau kad aš čia ne prie ko, Bet pats žinau kad Retard yra įžeidimas. Va ft;)

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Fokuz_Marokuz

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesusipratimai tiek šioje temoje, tiek jūsų galvose, vienas apie aktyvumą, kitas apie reputaciją, bet šiaip pasidomėjau papeikimo autoriumi ir pastebėjau, kad žodį "degradas" jis vartoja ko gero dažniau negu bet kurį kitą, o tai jau yra neblogas argumentas teigiamos reputacijos nebuvimui patvirtinti. Kadangi šiame projekte yra mažai gebančių mąstyti, tai parašau jums aiškiau - direktorius nebaudžiamas.

P.S. Tas lunatikas, kuris čia iš lempos aiškina "retard" žodžio reikšmę keliauja į stulpą, užteks parazituot mano temose, šliaužk kur nors kitur.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.