Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau Black_Hand

Black_Hand

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Hand
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Vytautas - Vycka.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 11 metų, Rugpjūčio 18 :) .
 Jūsų gyvenamasis miestas: Alytus.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype - vycka12365
 Apibūdinkite savo charakterį: Sunku pasakyti - Neapgaudinėju, mėgstu pajuokauti :D Savarankiškas :DDD Bendraujantis , turiu gan gerus nervus :D .
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Krepšinis <3
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Su savo krepšinio komanda esame MKL - Moksleivių krepšinio lyg'oje,daugiau net nežinau ką :D .
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu sportu - krepšiniu, taip pat juo domiuosi. O laisvalaikiu būnu prie kompiuteriu ir žaidžiu SA:MP.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Pirmiausia žiūrėjau ClemeTean video,ir tuo pačiu draugas iš "Ryžyno" ten pasiūlė pažaisti GreenSid'e, susikūriau šitą accountą 2016-10-12 (išbandymui) Ir iš pirmo karto man jis nelabai patiko. Tada vėl grįžau į "Ryžyną" ir po kaškiek laiko kitas draugas ten pasiūlė žaisti,ir daugiau pažaidęs supratau visą sistemą serveryje,ir pirmą dieną žaidžiant nusipirkau Vip pareigą.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Clemes video
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Na,tokių metų tai jau tikrai nebandysiu kokio nors bent pavaduotojo pasiekt, svarbiausia gerai pražaist savo laiką kol galiu :D .
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Būti geras krepšininkas :DD
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu jaunesnę sesę ir katiną - Micių.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Nu kaip ir dar neturiu,bet kuo ilgiau,tuo daugiau šansų jau turėt :DDD.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Pagal savo metus esu labai aukštas, plačiau viską kaip ir papasakojau.
 Jūsų nuotrauka (privaloma) http://www.part.lt/perziura/b6ca8a1e0a2d5343b54e1bc3a424173c803.jpg ( žinau esu baisus, turiu paskelbti šį prisistatymą dėl Tiesa & Drąsa. Turbūt daugiau nebežaisiu,nes vos paspausiu mygtuką - PATEIKTI TEMĄ :D )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 valandas prieš , Dovydas_Quattro rašė:

stumi vycka :DDDDDDDDd negalvojau kad kada paskelbsi pristatyma krc sekmes ryl life ir sampe furiste xdddd ps cia pijuz xdddddd

xdd, čia mano drąsa buvo xdd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.