Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Fokuz_Marokuz

Fokuz_Marokuz

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fokuz_Marokuz
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Dominykas, na pravardės neturiu;D bet žaidime vadiną kaip Fokuz'u.
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 14, Vasario 11. Jau buvo:/
Jūsų gyvenamasis miestas: Kretinga
B)
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Numesiu kelis tik SnapChat'a nes nereik kad mane čia kviestu žmonės;D Domis4321.
Apibūdinkite savo charakterį: Na, nesu vienas iš tu kaip sakant sportingu ar kaip ten;D, nesu linkes prie moklsu, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus (Manau visi mėgtam:D) Nelabai noriu daug ką čia pasakot;D.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis, Fule
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nemanau kad esu išskirtinis, esu žmogus kuris gyveną šiame pasaulyje.
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Futbolu, duomuos Fule, Kašiu, su draugais į lauką, arba keliu ridą, ai nu dar trefke.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Va šito mano galva nebeacimeną, bet atsimeną kad pradėjau žaisti 2011 Metais.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Na, kai jis atsidare daug pas pradėjo kalbėti kad unikali sistemą ir t.t, tai iš žmonių sužinojau.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Manau kažką su kompiuteriais :D Arba kodavimu.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį.
Ar turite merginą(vaikiną)?: Na, kaip čia pasakant gal jo gal ne, dabar pats nelebai suprantu jos :) 
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Nenoriu gaišinti laiko žmonių, kad skaitytu mano nesamones. Sekmės visiems ;) 
Jūsų nuotrauka (privaloma)Ikelsiu iš senu archyvu :) 
http://www.part.lt/perziura/44ad415691844fa93c0bd377abaaabb3839.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 hours ago, Anthony_Whiz said:

Sveikas malonu jog prisistatai, matytas veidas kažkurtais.

Labuką ačiū:) Jei pasakytum vardą gal kažkaip ir sužinotum kas aš;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
33 minutes prieš, FokuzMarokuz rašė:

 Nobody gives a fu*k what Lukas_Front says.

bl tu toks cringe, vaikystej gal tau galva susparde, kad nicka sunku susigalvot?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.