Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

apgavo Kazys_Grinius

Dioba_Launch

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonai:

Prašant pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Dioba_Launch

2. Kokios pagalbos jums reikia:  Atgaut transporto priemones.

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą:  Prieš kokią savaitę padaviau savo sultaną su 10,5k ridos ir bf injection su  beveik 7k ridos kaziui griniui, nes norėjau persidėti mašinas ir neturėjau laivsvo sloto. Šiuo asmeniu pasitikėjau jau buvau davęs jam mašina prieš tai ir jis grąžino tikrai nesitikėjau iš jo to. Ir dabar paprašiau kad grąžintų transporto priemones jis to nepadarė, neturiu jokių nuotraukų, nes tiesiog juo labai pasitikėjau ir nesitikėjau iš jo to, teks tikrint logus ar kažką, jai negalėsit man grąžint transporto priemonių, bent jas panaikinkit iš serverio, kad nebūtų pasipelnęs kitas asmuo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, davei man šias mašinas, nes nebežaidi šitam projekte, pamatęs jog tavo naujasis serveris užsidarė, pradėjai iš manęs jų prašyti atgal.

Visų antra, tu man jas davei, jog ridą pakelčiau? Pirmą kartą girdžiu šią versiją, aš suprantu jog tu piktas, kad tavo naujasis projektas žlugo, nes vis gi turėjai ten pareigas, bet taip daryti nėra valia, Dioba.

Taipogi manau yra dar vienas galimas variantas dėl ko tu norėtum šių transporto priemonių atgal, manau radai galimą pirkėją, parduoti jas už realią valiutą, bet tai tik mano spėjimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Kazys Grinius said:

Visų pirma, davei man šias mašinas, nes nebežaidi šitam projekte, pamatęs jog tavo naujasis serveris užsidarė, pradėjai iš manęs jų prašyti atgal.

Visų antra, tu man jas davei, jog ridą pakelčiau? Pirmą kartą girdžiu šią versiją, aš suprantu jog tu piktas, kad tavo naujasis projektas žlugo, nes vis gi turėjai ten pareigas, bet taip daryti nėra valia, Dioba.

Taipogi manau yra dar vienas galimas variantas dėl ko tu norėtum šių transporto priemonių atgal, manau radai galimą pirkėją, parduoti jas už realią valiutą, bet tai tik mano spėjimas.

apie kokį jūs čia leavinimą kalbat? Aš niekur nieko neleavinu ir neleavinau, kad ir leavinčiau niekam nieko neduočiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 hours ago, Rokas said:

Pateik datas kada transporto priemonės buvo perduotos kitam žaidėjui.

buvo ketvirtadienis (03-02) arba penktadienis (03-03) labiau link vakaro pusės. Abi buvo paduotos beveik vienu metu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.